Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mēness kalendārs_ 2011

Inneka

Nu ko, diena ir sākusies un es dzeru tikai tēju šobrīd. Galva sāp, tikai nezinu no kā - no meitas nakts bļaustīšanās vai no kafijas trūkuma.

red bull

Es gan no rīta iedzēru krūzi kafijas un tad pārgāju uz tējām. Ceru tā arī noturēt līdz 9iem vakarā. :)

Man tikai līdz šim ūdens kuņģī. Nezinu, kā mājās izturēšu, tagad darbā vienā skriešanā, iedzeru tik ūdeni uin uz priekšu.

Būs jāiet ārā ar ratiem stumdīties par kupenām, lai nenāk galvā domas par ēšanu. :D

Valma

Sveikas!

36h Jaunmēness diēta

Jaunmēness priekšvakarā sākas pusotras dienas diēta, kuras laikā ir atļautas jebkuru dārzeņu zupas un buljoni- kartupeļi, burkāni, pupiņas utt. 1x šīs pusotras dienas laikā drīkst atļauties gaļas vai zivs buljonu izdzert. Dārzeņu zupa palīdz organismam attīrīties un bagātina to ar dažādām minerālvielām. Ja vēlas ātrāk nomest svaru, var aprobežoties tikai ar buljoniem. Organisma attīrīšanai var izmantot arī zupas, jo tajās ir nepieciešamās šķiedrvielas.

Man šitā vieglāk.. Pag. reiz bija Pilnmēness fāze, tad arī vadījos pēc šī_ ūdens + dārzeņu diena, badošanās diena un ananāsu-sēņu diena.

Ar pilnīgu neēšanu man grūti. Tad es nākamajā dienā uzēdos.. Laikam jāpierod

Mainīja Valma, 04.01.2011 12:00:37

Nu jau man bez ūdens arī divi mazi mazi mandarīniņi tika apēsti

manā kontā , dažas piparmētru tējas, 1 kafija, un maziņš skāba kāposta gabaliņš ( iekrita mutē ,kad vīram salātus taisīju)

man kaut kā nesanāk atslodzēties šodien. bija plānots pa darbu ņemties un centrā pabūt, bet plāni mainijās un tā nu esmu mājās. nejauši apēdu kādu žāvēt vīgi un nu jau maisam laikam gals būs vaļā:) vakrā sports, galīgi bez ēšanas neizvilkšu

Nu- turamies, turamies, turamies:)!!!

Šodien vēl kā reiz arī saules aptumsums, tā ka gavēt ir div' tik ieteicams!

Tas ir kārtības jautājums...Kad pats no rīta esi uzkopies, tad rūpīgi jauzkopj arī planēta. (Mazā Prinča DAO)

Jardin man saules aptumsums uzdzen miegu:) kapēc labāk gavējas? ja apēdu savas vēģes, atslodze vairs neskaitās?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17701548