Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mēness kalendārs_ 2011

Inneka

Manā kontā pagaidām ir tikai zaļā tēja. Pati par sevu brīnos.

piksy
Saules aptumsuma laikā (ņemot pēc ezotērikas) ir daudz vieglāk atmest kaitīgos paradumus un atbrīvoties no liekā Par tām vīģēm gan neiespringsti - arī gavēšanas procesam jāpieiet viegli, tad arī rezultāti neizpaliks:)!

Tas ir kārtības jautājums...Kad pats no rīta esi uzkopies, tad rūpīgi jauzkopj arī planēta. (Mazā Prinča DAO)
red bull

Uznāca baisais miegs, jāiet vēl kādu tējiņu ieraut. Šoreiz laikam kumelīšu, tā tāda treknāka liekas kā piparmētru :D

Izskatās, ka atslodzes diena drīz jau beigsies. Manā kontā ir zaļā tēja un 2 krūzes ar vājpiena kefīru. Trešā krūze varbūt būs vēlāk, ja dikti sagribēsies ēst pirms gulētiešanas.

Mainīja Baiga Beibe, 04.01.2011 20:09:17

Manā kontā kādas 5 tējas krūzes, un 4 gāzes ūdens ar citronu. Oho, tiko apkatījos plkst, nemanīju, ka atslodzes diena jau beigusies! Patiesībā nav tik traki, vienīgi šodien man pa laikam ir drebulis, visu laiku salst

Būs jāpacenšas šovakar arī neko neēst, savādāk kā sākšu tā nevarēšu apstāties

a, es ēdu- lavašs un kefīrs!

Tikko apēdu pusbļodiņu ar frikadeļu zupu, citādi sāka sāns sāpēt. Tā man ir pazīme, ka organisms dikti grib ēst. Un ātrāk sāpe nepāriet kamēr nepaēdu. :D Bet vispār nebija tik traki kā biju domājusi, ka būs. :)

Un jā, man arī visu dienu sala un pēkšņi vienā brīdi palika karsts un vaigi palika sarkani un svilst.

Bija lieliska atslodzes diena - tējas un 1,5 glāzes kefīra Viegli šoreiz bija izturēt. Tiekamies pēc apmēram nedēļas? :D

Gandrīz katrreiz iekāre traucē iegūt kāroto. /Seneka/

es domāju, ka es vienīgā tāda salīgā šodien :) Manā kontā tās pašas tējas 3 krūzes kefīra un ap desmitiem puse svaigā gurķa :)

red bull

Es arī šodien salīga (kas man nepavisam nav raksturīgi) un frikadeļu zupiņa mani uzvarēja ap 8 vakarā, tā ka bišku pietrūka līdz pilnai laimei

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17701548