krūts vēzis un ne tikai..... X

nabux

Slēdza nabux: "limits".

Sveikas .

Pat nezinu ar ko, lai sāk... Sākšu no sākuma...

Man ir 31 gads un pagājušajā nedēļā tas viss sākās - man piezvanīja no veselības centra un paziņoja par sliktām analīzēm, kuras biju uztaisījusi pateicoties atnākušajam paziņojumam. Saruna ar manu ginekoloģi mani satrauca vēl vairāk - mani analīžu rezultāti esot tik slikti, ka zāles man vairs nepalīdzēšot un nosūtīja mani uz onkoloģijas centru. Laikam neesmu nekad tik daudz asaru izraudājusi - es nespēju samierināties ar to domu, ka man var būt vēzis( ir tik ļoti bail )!!! Manam dēliņam ir tikai 1,6 un es tiiik ļoti mīlu savu vīriņu utt....!

Onkoloģe nosauca lietas īstajos vārdos - man noteikti jau ir pirmsvēža stadija un paņēma no manis auda gab un teica, lai par analīzēm zvanu 7. februārī, bet vakar man piezvanīja no onkoloģijas centra un paziņoja, ka viņa esot saslimusi!!! Tagad man par rezultātiem jāzvana tikai 14. februārī - kā lai tik ilgi iztur šo neziņu???

kikamika
a īsti nesapratu - tu mani vai sevi mierini?

Šoreiz tevi.Pārmaiņas pēc.Man jau arī nepatīk tā scintigrāfija un milzīgā staru deva ko saņem tās laikā. Vēl jo vairāk, ka tas liekas diezgan bezjēdzīgi - jo tāpat, ja arī atradīs kaulos vienalga neko nevarēs līdzēt. Un meklēt atrašanas pēc točno bezjēdzīgi.

Papildināts 03.02.2011 12:40:02:

Laurukss26

Neuztraucies pirms laika - un vēzis nav nekāda mirstamā vaina. Ja esi laicīgi atradusi, tad klausi ārstus un viss būs labi. Mēs te visas jaunas līdz 45 un lielākai daļai ir vēl mazi bērni dažai pat tikko dzimuši. Bet neviena vēl netaisamies mirt. Un nekādu Kaut gan visam savs laiks arī paraudāšanai. Par to 14. februāri nu neuztraucies tik ļoti - vēzis nav apendicīts, kas attīstās tik ātri. Vēzis no pirmās šūnas aug gadu pat desmitiem. Tā ā nedēļa uz vienu pusi vai otru točno neko neizteiks. Turies! Viss būs labi. Es arī gaidīju 2 mēnešus un audzējs pašo laiku nebija audzis ne cm.

Saprotu Tevi Laurukss26, neziņa, tas ir nomācoši, gribas ātrāk visu uzzināt. Šajā lietā gribu teikt labu par Stradiņiem,man paveicās,ārstē atsaucīgs un labs dakteris, varu uzjautāt jebkuru jautājumu,un iekšēji ir tāda paļāvības sajūta, ka tur darīs visu,lai mani izārstētu, drīz sāksies ķimija.

svešiniece

Laurukss26
Nu ko lai saka - galvu augšā! Nav vēl zvanīts, ka būs TAS. Un pat ja ir - to visu var ārstēt.

Papildināts 03.02.2011 17:37:31:

Par pārbaudēm.

Tas nav tā viennozīmīgi, spriežu no savas pieredzes. Tas, ko mēs gaidām no pārbaudēm - apstiprinājumu, ka viss ir kārtībā.

Un ir bailes palaist garām kaut ko, ko VAR ārstēt, ar ko var cīnīties.

Bēdas sākas tad, kad atrod kaut ko, ar ko nevar cīnīties. Tad labāk būtu nezināt, domāt, ka vis ir mierīgi.

Nebēdā nenieka,  viss būs LABI!

Tatjana10

Cik es sapratu - Laurukam mūsu dakters nederēs jo viņai izskatās ka kaut kas ar dzemdes kaklu. Tad man liekas ka labāk ir tomēr ārstēties LOC. Tur lielāka pieredze.

Papildināts 03.02.2011 17:41:14:

svešiniece

Kā izrusēji pa Rēzekni?

svešiniece

zibzab
Dzemdes kakla vēzi Stradiņos neņems

svešiniece

Es jau nezinu kur tai meitenei tā vaina īsti ir tik varu nojaust.

svešiniece

zibzab
nu ja

pa Rēzekni labi, izvēdināju galvu un sirdi :)

Paldies, meitenes par mierinājuma vārdiem!

To, ka jābūt priecīgai,ka tik ātri atklāts, to jau es arī saprotu un mani mīļie mani ar to mani arī mierina, bet tas šoks, ka kaut ko tādu Tev pasaka tomēr ir milzīgs!!! Vienmēr jau liekas, ka Tevi jau tas neskars, ka ar pašu jau tas nevar notikt, līdz ...

Jaa, man ir aizdomas par dzemdes kakla vēzi...,taču vēl jau ceru, ka tomēr vēl nav. Esmu jau nozīmēta uz mazo operāciju martā onkoloģijas centrā, bet , ja būs vēzis,tad būšot lielāka operācija ... un to veiks nekavējoties, ko līdz atgriezīsies mana ārste.

Laurukss26

Dzemdes kakla vēzi, cik zinu var tīri labi izārstēt - tur taisa visādas kanonizācijas un vēl ko. Un viss ir labi. Tā kā ja arī kas būs, tad to varēs izārstēt. Turēšu īkšķi lai tev neatrod ja nav ko atrast un atrod un izārstē ja ir ko atrast. Padod kādu ziņu kad izej visas tās pārbaudes. Bet tagad pastaigājies un domā labas domas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17723642