Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Sveikas!

Arī es vēlos tikt vaļā no liekās ādas uz vēdera. Tikai biku ir bail. Kāda pēc tam ir sajūta, kad novelk to ādu riktīgi. Kāds ir atveseļošanās posms. Trūces man nav nekādas, tikai riktīgi izstaipīta āda.

Vai nenožēlojat, ka šādu operāciju veicāt? Nu, ka labāk ar lieku ādu, nekā ar lielu rētu pa visu vēdera apakšu?

undine
Tagad jau Tev var jautāt, kā Tu jūties? Cerams, ka labi! ja vari, pastāsti ko sīkāk par savu operāciju.

Iepriekš paldies

Tiešām, kur visas pazudušas? Sveiciens tupīšu dienā

undine

nu jau būs par vēlu mana atbilde, esi jau pati pēc op., bet sajūta ir lieliskas, ja viss izdevies labi, sāpes būs, bet tam ir zāles, man bija kādas 10dienas, kad prasījās atsāpinošie, pēc tam jau bij super, galvenais pacietīgs saudzības režīms un jāievēro visi operējošo ārstu pēcoperācijas nosacījumi, tad labs rezultāts garantēts

cucurs

Tikai biku ir bail jānobriest un tad bail nebūs,

kad novelk to ādu riktīgi. tā riktīgi, nezinu vai novelk, to ārsts samērīgi dara, bet kā jau teicu, ja rezultāts ir labs, tad prieks dubults - veselīgs un smuks.

atveseļošanās posms man bija pēcoperācijas komplikācijas, pat ievērojot visus prettrombu profilaktiskos pasākumus iedzīvojos tajā, bet pateicoties profesionālai ārstu izvēlei (ķirurgi un ģim.dr.) esmu sveika un vesala, pārdzīvojums neslēpšu bija liels gan pašai, gan ģimenei.

Vai nenožēlojat, ka šādu operāciju veicāt? Nu, ka labāk ar lieku ādu, nekā ar lielu rētu pa visu vēdera apakšu? Ne dienu, ne mirkli nenožēloju, jo tā rēta ir sīkums, kuru redz, ja esmu pilnīgi kaila, citādi tā smuki slēpjas zem veļas. Bet pašsajūta ir kolosāla tā pat kā ir atgriezies prieks skatīties spogulī un ērti justies peldkostīmā + man jau svarīgi bija arī tie iekšdarbi, kuri nu ir salaboti un dzīvot var pilnvērtīgi.

Meitenes, kā pārējām klājas, jo īpaši pērnā gada nogalē operētajām, kā jūtaties, kā punči, kādas sajūtas?

ElīnaG
liels paldies par atbildi

Žēl, tiešām visas pazudušas, kas varētu vēl ko pastāstīt

cucurs
Tikai biku ir bail. Kāda pēc tam ir sajūta, kad novelk to ādu riktīgi. Kāds ir atveseļošanās posms. Trūces man nav nekādas, tikai riktīgi izstaipīta āda. Vai nenožēlojat, ka šādu operāciju veicāt? Nu, ka labāk ar lieku ādu, nekā ar lielu rētu pa visu vēdera apakšu?
Bail man bija tieši vakarā pirms operācijas (jau bija jābūt slimnīcā, bet no rīta operācija). Bet kopumā nebija bail, jo man jau arī nebija variantu - bija jātaisa tā operācija tā kā tā (man bija trūce un plēsti muskuļi). Atveseļošanās posms man bija gan traks, bet es noteikti neesmu vidējais aritmētiskais. Katrā ziņā, sāpēja NENORMĀLI, bet kā jau Elīna teica, tam ir zāles. Bet nu kad zāles iziet, tad gan gribas no tilta lekt zemē . Atceros kā sēdēju savā palātā, zvanīju draudzenei un klausulē raudāju - aiz loga ir dzīve, cilvēki iet uz darbu, nāk mājās, brauc trolejbusā, bet es... es nekad nebūšu normāls cilvēks (tobrīd man tiešām tā likās, jo slimnīcā sabiju ļooooti ilgi, tas bija komplikāciju dēļ). Un tomēr - nevienu sekundes simtdaļu neesmu nožēlojusi operāciju. Es tagad varu uzvilkt peldkostīmu, es varu uzvilkt piegulošas kleitas un topiņus, un man ir plakans vēders . Nē, noteikti labāk ir rēta, pie tam, ar laiku tā kļūst tik blāva, ka knapi redzama. Tiesa, laikam vajag precizēt, cik tās ādas ir daudz. Ak jā, par to ādas nostiepšanu - nu nenostiepj jau bezjēgā, kā gumiju, ļoti samērīgi nostiepj ādu

Čau visām

Netīšām uzdūros šitai tēmai

Man kopš vēdera plastiskās operācijas pagājuši 3 gadi cucurs es neko nenožēloju.

Rēta pakāpeniski balē. Rētas gali ātri palika gaiši un tāda maza balta svītriņa, vidiņš ir tas kas īsti negribēja balēt, bet nu tagad jau labāk, nezinu vai tas dabīgs proces vai tas ka es visu laiku smērēju visādus krēmus. Vēl es gāju uz lāzeri, bet tas bija baigi sāpīgi un man apkārt rētai palika tumšs laukums (jo lāzers ādu apdedzināja) lāzeris nomīkstināja to rētu-tas laikam +. Nav jau ko nožēlot jo nezin kāda būtu bijusi tā rēta ja neaizietu uz to lāzeru un ceru ka tas tumšais laukums ar laiku pazudīs.

Kas vēl: Man ir tā ka kopš operācijas sānos- tur kur viduklis un bik zemāk (uz kubika ) visu laiku ir zilumi, sākumā bij tā ka ik palaikam parādijās bet tagad ir tā ka pastāvīgi un abos sānos. gribēju jau aiziet pie ārsta paprasīt kapēc tā bet vēl neesmu bijusi .

P.S. Man bija liekās ādas noņemšana , saremontēja dažus muskuļus, kuri bija vaļīgi.

cucurs
Es laikam sliecos uz to pusi, ka labāk ar rētu nekā ar lieko ādu , jo rētu neredz zem apģērba (nu tikai tu pati un vīrs). Un rēta ar laiku pabalē tā kā nav tik traki (bet tas laikam individuāli) man jau liekās, ka man baigi lēni balē, bet nu neko gan jau. Turpinu smērēt 2x dienā krēmu un ceru uz uzlabojumiem. tagad man topā ir Paul Penders krēms- baigi dārgs , bet redzu uzlabojumus.

sveikas.

Nu jau 20 dienas pēc operacijas.Jūtos labi.

oerācija noriteja labi un kamēr biju slimnīca vispar nekas nesāpeja, jo iespricē zālītes. tik guli -vienā rokā Tv pults , otrā rokā pults no gultas. Masiņa aprūpē, pieskata. Pirmā nakts mājas bija patraki, bet vairāk sāpēja mugura nekā veders-nekādi nevarēju iekartoties lai ir ērti. Dakteris ieteica labu konjaciņu, tad nu mokas saulainākas padarīja 100g konjaka... bet bija pasmagi, bet ne tā, ka no sapem nezin kur likties. visu var paciet un neko jau vairs nevar darīt-te labi der teiciens , ka laiks visu dziedē. Tad nu guli un gaidi to laiku. Un ir labi ja ir kads majinieks, kas padod visu ko vajag.

sadzijis viss bez komplikācijām. pēc narkozes modos labi. viss noriteja Ok. par rezultātu varesim runāt velāk.

pēc operācijas laikā liekas banali, ka es vesala sieviete guļu gultā pēc operācijas, bet ir 100tiem cilveku , kam nav naudas kadai svarigai operacijai.... tas skiet nedaudz banāli. un arī šai laika sapratu ka jūtas invalīdi, kad tu daudz ko nevari un esi taka piesiets mājām. Pēc operacijas esmu sākusi nodarboties ar labdarību.

Piebilde: pie viena veicu arī acu plakstiņu operāciju. rezultats tik ļoti iepriecina, un es vairs nezinu cik man gadu. esmu jaunaka,skaitaka un drīz man bus arī skaits vederiņš.

ja ir jautajumi- atbildēšu. vēlāk pievienošu foto pirms un pēc.

Sveikas!

Nu re, kamēr gaidīju jūsu atbildes, esmu jau apstrādāta un mājās. Un priecīga, ka gandrīz nekas nesāp. dr.pat no rīta nobrīnījas, kur tik stalta stāja, jo parasti visi esot ieliekušies kā večiņas

Šarlote
ievuce
es arī ilgi lūrēju no rīta pirms op.spogulī un nodomāju, būs tak labāk ar rētu nekā ar ādu kura karājas pāri bikšu malai

Nezinu gan kas ir apakšā lielajam plāksterim, bet noņēma man 15cm izstaipītās ādas. Tik jāstaigā ar to trubu ārā no vēdera, bet tas jau uz īsu laiku. Un es arī kā undine pie reizes veicu plakstiņu operāciju, kā saka pie vienas narkozes un pie vienām sāpēm. No skaistuma man gan vēl ne miņas , jo tikai divas dienas pagājušas. Acis man arī vēl ieplāksterētas.

Nedēļas beigās, kad iešu atrādīties, varēšu pastāstīt ko ieraudzīju uz vēdera zem plāksteriem, kāda tā griezuma vieta izskatās.

undine
pēc cik ilga laika jau varēja ar normālām acīm cilvēkos rādīties?

sveika. actiņas man tā ka radities cilvekos-2 nedēļās pagāja.

cucurs

Pie kada ārsta taisiji un cik izmaksaja vēdera operācija?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005