Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Sančo

Oga32
Aw cik skaisti!

Man vēdera plastikas operācija būs 16.augustā! Jau aizsitu datumu.

Aizvakar bija viena orgāna izņemšanas Laparaskopiska operācija, tagad atkopjos, viegli nav. Vēders kā grūtniecei uzpūties, kamēr gāze no vēdera tiks laukā, elpu ar īsti ievilkt nevar.

Sanāk kā treniņš pirms lielās operācijas.

Snauda

Oga32
Fantastiski!

Papildināts 29.05.2021 10:03:

Sančo
Lai ātra atlabšana!

fragolino

Oga32
Nu ļoti foršs rezultāts un rēta akurāta.

Solta

Snauda
Ļoti skaisti! Un nabiņa arī smuka

Papildināts 29.05.2021 19:35:

Te mans trīs mēnešu rezultāts. Bišku ir parkarītes sānos, bet tas noteikti tāpēc, ka man ir tauciņi

Papildināts 29.05.2021 19:39:

Oga32
Tev arī ļoti skaisti!

Superīgi puncīši visām Dakters teica, ka ar jostu jāstaigā 2mēn. Esmu tā pie tās sajūtas pieradusi, ka domāju kā būs pēc diviem mēnešiem bez viņas. Jau tagad pēc mazgāšanās gribas viņu ātrāk atpakaļ. Kā Jums bija? Viegli pieradāt bez?

Solta

Skorpio
Es nostaigāju arī divus mēnešus un tad pamazām ņēmu nost pa pāris stundām un tad jau uz visu dienu.

Papildināts 02.06.2021 22:39:

Jums arī puncis mēdz izgāzties? Man tagad trīs mēneši un paēdot virs nabas izgāžas neliels uzkalniņš. Tas tā normāli?

fragolino

Solta
Nezinu kā pareizāk noraksturot. Man ir tā, ka ne gluži izgāžas, bet neliels iestiepums kuņģa rajona parādās pēc tādas pamatīgākas maltītes. Tā kā esmu bezcerīga rīma, tad man tas liekas ok. Vēders ir stingrs, plakans un savākts, bet mazliet izvirzās uz priekšu, savukārt pēc tam, kad ēdiens pārstrādājies, tad atkal ir kā vajag, sakārtotie muskuļi tomēr notur vietā.

Sveikas. Mana operācija bija 24.maijā. Sākumā bija grūti atbalts. Līdz tam biju gana aktīva, jo man ir dārzs, māja bērni un vēl divi darbi. Biju domāju, ka tā divas nedēļas atpūtīšos un tad atgriezīšos apritē.

Bet reāli man nu ir jau 15mitā diena aiz muguras un joprojām esmu karalienes režīmā - atnes, padod, iedodd. Jā varu uztaisīt ēst, salocīt drēbes, bet nevaru strādāt, braukt ar riteni un tā josta...tā mani beidz nost.

Nezinu kāpēc, bet man vēders uzpūšas un tad vakaros tā josta tā spiež, ka ne varu izturēt.

Esmu 40 izmēra nēsētāja un kaut kā liekas, ka vēders ir izgāsies ar visu korseti. Nesaprotu, kāpēc tā. Jau esmu pāris reizes nožēlojusi par to, ka veicu šo op. Mēģināju uzviltk bikses un tās neiet ciet. Iespējams dēl korsetes, bet kā ir īstenībā?

Un tāaaa....gribas vīnu vai kādu alko kokteili malkot savā dārzā, bet diez kad to var?

Papildināts 09.06.2021 20:44:

Wau...kādi Jums tie punči! Riktīgi labi. Manējais patreiz tā galīgi neizkstās. Bet man tauku uz gurniem padaudz.

skepter

Man bija 29. aprīlī. 15 dienā arī vēl nekko daudz nesapratu, tikai diskomfortu un neērtības, bet tagad ar katru dienu saprotu, ka tas bija viens no pareizākiem lēmumiem manā dzīvē. Protams sekoju vēl vairāk ko un kā ēdu, jo negribās atgriezties pie iepriekšējā apkārtmēra. Vīnu baudīju , kad izņēma diegus un nebija sulojošas brūcītes. Pie korsetes pieradu, lai gan ir nopirkta cita, bet to izmantoju tikai mazgāšanas gadījumā. Besī, ka nevar skriet pa viļņiem un lēkt kā trakai pa ūdeņiem. Šo operāciju viss labāk veikt ziemā, jo korsete reāli karsē.

Skorpio
Tad man vēl nedaudz jāpaciešas.

Kā Tu to domā Besī, ka nevar skriet pa viļņiem un lēkt kā trakai pa ūdeņiem?

Man tieši liekas, ka vasara šai operācija ir labākais laiks. Nezinu kā spētu dzīvot ar biksēm un zeķu biksēm. Šobrīd viss spiež vēderu. Priecājos, ka varu uzvilkt kleitu un iesļūcenes un iet. Pirmjā ned'ēļa man dēli palīdzēja uzvilkt zeķes un bikses. Arī botes šņorēja ciet.

Man šodien 17.diena. Gribēju izbraukt ar riteni, bet uzkāpjot secināju, ka labāk vēl ne. Bet sāk prasīties pēc sporta un aktivitātēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005