Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Solta

Ātri jūs gribat atgriezties parastā ikdienā. Man ir 3,5 mēneši, bet vēl sasprindzinot presi jūtu sāpes. Saprotu, ka vēl sportot nevaru. Braukt ar riteni vai paskriet var, bet presi vēl nevaru kačāt. Nepatīkamas sajūtas.

Papildināts 12.06.2021 08:45:

fragolino
Man būs tāpat kad pieēdos, tad ir uz priekšu. Vīrs jau saka, kur tad lai paliek tas ēdiens, nevar būt pavisam plakans

Papildināts 12.06.2021 08:49:

skepter
Ko Tev ārsts saka? Jo tauki jau paliek un nekur nepazūd, ja neatsūc. Parasti ārsti iesaka novājēt un tad taisīt operāciju vai operāciju apvienot ar tauku atsūkšanu. Katrā gadījumā vēl neuztraucies, jo laiciņš pagājis ļoti maz! Vēl viss sskārtosies, tūska noies, vēdera pūšanās pāries un būs ok!

Solta
Msn pie ārsta 15.jūnijā. Tad paliek 3 nedēļas.

Par to notievēšanu ir tā, ka es pirms operācijas nometu 5 kg, bet kopumā vairāk nemaz negribu. Man patīk kā es izskatots. Ir sievišķīga figūra ar platiem gurniem, šauru vidukli un krūtīm. Neesmu ne tieva ne resna. Vismaz manuprāt Tik aiz savas neapmierinātības,ka esmu ielikta traucējoša korsetē sāku sev piesieties.

Vīrs jau saka,ka viss ir smuki jau tagad. Ka jau tagad nevarot sievas 'vēderu atpazīt. Man nogrieza 2kg liekās ādās To visu mani trīs zēni bija sastrādājuši

Papildināts 13.06.2021 07:58:

aaa..un vakar uzvilku džinas, kurās tā īsti nelīdu iekšā pirms operācijas. Der, tik tā pogas vieta spiež

skepter

Man tā korsete nenormāli karsē, tāpēc domāju, ka man ziemā būtu komfortablāk. Esmu liela ūdens mīle un nevaru peldēt kā ierasts katru vasaru.

Meitenes, kad jūs sākāt griezties uz sāniem guļot? Sapratu, ka uz vēdera arī ilgi jāizvairās.

Brīvdienās nominos ar riteni kādus 70 km kopā un vienā brīdī sajutu dedzinošu sajūtu vēdera preses rajonā, šodien jau ir ok.

Papildināts 14.06.2021 09:33:

Kad tie silikona plāksteri jāmaina? Man ar visu dušošanos viņi ļoti labi turas.

Skorpio
Biju sapratusi, ka tieši ar peldēšanu jāsāk. Es uz to ceru tiklīdz būs šuves sadzijušas.

Kad tie silikona plāksteri jāmaina?
Šo varu rīt uzjautāt. Man diegu ņemšanu pie Vērdiņa.

Man tā korsete nenormāli karsē,
Es zem korsetes esmu pavilkusi krekliņu. Tā arī visu laiku staigāju un ir ok. Vairs nekarsē, bet vispār jau apsveru nopirkt kādu korsetveidīgu bodiju, lai ērtāk kleitās. Citādi man tā korsete sakrojas un nepatīk kā izskatās

Es presiiti kad sāku taisīt tad sāka diezgan pampt vēders,tpc atmetu to vel uz pāris mēnešiem. Man tgd pēc operācijas ir gandrīz 5 mēneši.

ingo4ka1001

Es neesmu bijusi pie daktera uz 3 mēn. Vizīti. Saslimu ar kovidu .....varbūt tikšu uz 4. Mēn. Man tomēr bišķi nepatīk šis tas.....

Sančo

ingo4ka1001
Ātru atveseļošanos no Covid.

Žēl, ka nesanāca tikt uz vizīti. Attālināti nevar notikt vizīte?

ingo4ka1001

Veseļojies!

Kas tieši nepatīk?

Man pēc 3 dienàm 2.mēn. pie korsetes tā pieradu, ka pastaigājot bez rodas diskomforta sajūta...

Papildināts 26.06.2021 14:42:

Un vēl vēders ir tik nejūtīgs, tāda sājuta, ka tas nav mans ...

Solta

Skorpio
Man tūlīt 4 mēneši un rajonā ap nabu vēl nejūtīgs. Es nostaigāju ar korseti divus mēnešus un tad pamazām pa stundiņai sāku staigāt bez. Sākumā ilgi nevarēju, vēders palika jūtīgs, bet ar laiku jau varēju visu dienu nostaigāt Uz nakti gan vēl vilku kādu nedēļu vai divas.

ingo4ka1001

Sančo
Skorpio
Viss ok.(tas par kovidu). Nekas traks. Vismaz dabūjām ar vīru neieplānoto atvaļinājumu un izbaudījām dārzā foršo laiku.

Man nepatīk ādas gabals zem nabas līdz šuvei. Noliecoties īpaši izteikti sakrokojas āda. Saprotu ,ka tas ir ādas gabals , kas agrāk bija virs nabas un viņš bija nekvalitatīvs un strijās. Kad tikšu pie daktera , tad parādīšu, ko var darīt lietas labā.

Un jā, vēderu es arī pagaidām pilnībā nejūtu, ir šad tad,kad pat nepatīkamas sajūtas ja pieskaras.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005