Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Sančo

Snauda
Paldies par uzmundrinājumu jā, un es ar priecājos, ka operācija nesanāca lielajā karstumā vilnī, un tagad toč nebūtu jābūt karstumam. Būs vieglāk tajā korsetē.

Jā, pārmaiņas ļoti, ļoti redzamas. Dr.Vērdiņš labi pastrādājis.

Sančo
Kur tu veici vēdera usg?

Man gan it kā to nevajag, vismaz doks pie operāciju izmeklējumiem to nav minējis, bet kaut kā gribas pašai to uztaisīt, lai ir.

Par korsetēm, kur tās pirkāt? Operācija pēc 5 nedēļām, vienlaikus bail, bet visam pāri, gribu skaistu punci.

Sančo

Pilnmeness
Kur tu veici vēdera usg?
Es savā pilsētā. Ne Rīgā.

Man dakters bija uzrakstījis, ka vajag USG vēdera dobumam + vēdera priekšējai sienai.

Man korseti dakters dos, tas iekļauts cenā.

Uh, Tev ar drīz tas lielais notikums

ingo4ka1001

rakstīju iepriekš, ka līdz galam mani neapmierina vēders. Tiku līdz dakterim un viss ir baigi ok. Man ir zem nabas fiksēta rēta , tāpēc āda noliecoties biki pārkarājas,teica, ka tāpat kā pēc ķeizara rētas....ķeizara rētu gan nekad neesmu redzējusi. Izlabot var pāris min. Laikā....kad būšu gatava,bez visādas anestēzijas vai varu pati mēģināt riktīgi masēt.....Kopumā esmu ļoti apmierināta .....ne mirkli nenožēloju..

Sančo

Man jau rīt operācija pie dr.Vērdiņa. tāds satraukums!

Pēdējās izmaiņas: Sančo, 15.08.2021 21:48.

Sančo

Nu jau esmu atmodusies. Daudz nogulēju. Operācija sākās ap 11. Ilga 2 stundas, viss esot izdevies. Ap plkst 14 atčoknījos reanimācijas palātā un tad jau mani veda uz parasto. Var teikt visu laiku nogulēju. Atnesa ap plkst 15 pusdienas, neēdu, gribējās gulēt. Narkoze+ tas ka cēlāmies plkst 5, lai atbrauktu laicīgi. Tagad atnesa vakariņas. Paknakstījos šo to no pusdienām, šo to no vakariņām. Baro ļooooti labi.
Paelpot grūti, jo tomēr muskuļi sagriezti un korsete ļoti cieša.

Bet ir ok. Baro gan kārtīgi. Uh, vēl jau jāpieceļas!

Papildināts 16.08.2021 17:55:

Papildināts 16.08.2021 17:55:

Esmu laimīga

ingo4ka1001

Sančo
Super! Man prieks par tevi! Lai viegla atlabšana!

Sančo
Prieks par tevi! Lai ātra atlabšana.

Eh, man šis priekšā pēc 3 nedēļām. Ļoti gaidu un ļoti baidos. Baidos, ka nebūs gaidītais rezultāts. Nezinu kamdēļ par to bail. No pašas operācijas bail nav, jo esmu jau akutu vēdera operāciju izbaudījusi, zinu ko gaidīt.

Sančo

ingo4ka1001
Pilnmeness
Paldies. Es jūtos vēl laimīgāka nekā biju. Pilnīgi smaidīt vien gribas! ( Tas varbūt narkozes efekts )

Bet nu nē, lai arī ir grūti elpot, ir labi!!! jau viena uz tualeti eju. Galva nereibst.

Papildināts 17.08.2021 00:33:

Pilnmeness
Nebaidies! Es arī ļoti baidījos. Bet viss ir labi. Dakters ar ļoti uzmundrināja . Kā ieraudzīja mani,Teica , ka man būs ļoti skaists vēders! Laikam labs operējamais materiāls biju.

Papildināts 17.08.2021 00:35:
Pēdējās izmaiņas: Sančo, 17.08.2021 07:56.

Sančo

Man 600 grami ādas nogrieza !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005