Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

tā salidzinašanai. actiņas man augšejie - apakšējie plakstiņi-1000ls

undine
taisīju pie ģīļa, man viņš dikti patīk

Kopā puncis un augšējie plakstiņi 2.4..

Atbrīvoja manas actiņas jau no diegiem un varen jau labi izskatās

Puncim gan man ir riktīga T burta šuve, bet neko darīt, vienalga smukāk nekā bija ar to lieko ādu. Un nabas vietiņu man pa jaunu izgrieza, tagad tāda smuka. Esmu priecīga. Tik jāgaida, kad ātrāk tā lielā šuve sadzīs.

cucurs
taisīju pie ģīļa, man viņš dikti patīk Kopā puncis un augšējie plakstiņi 2.4..
Man arī Ģīlis patīk. Izskatās vienīgi, ka viņam nekāda krīze nav

Puncim gan man ir riktīga T burta šuve, bet neko darīt,
Kā tas ir T burta? Sanāk, ka rēta iet arī vertikāli? Kāpēc? Citādāk nevarēja?

Šarlote
nu jā, kāda tad krīze viņam var būt, ja mēnesi uz priekšu jau visas op.vietas ir aizsistas laikam jau daudzām šis vīrietis ir parauga tēls, vienmēr pozitīvs, smaidīgs, solīds, nu kā čoms , tik nez kāds viņš ir mājās? Gadās, ka viņu redzu arī sapņos, vīrs jau man saka, jums jau visām noteikti patīk kā viņš jūs apčubina

T burta, jo pati par sevi esmu tieva, un viduklis izteikts, bet pēc visiem mazuļiem, vēdera vidus bija nu traki izstaipīts, tad nu lai to visu novāktu nebija variantu. Jā iet vertikāli, neaizejot līdz nabai kādus 3cm, ceru, ka rēta sadzīs smuki, un to vertikālo neredzēs, un ja redzēs tad to aptotevēšu ar puķēm vai ko citu

undine

Vai Tev diegus no vēdera izņēma pēc 2.ned.? Kā dzīst rētiņa? Vai uz acīm ko smērē?

cucurs
sveika. man vēdarem šuves nost neņema-pašas uzsucas vai kautka tā. actiņam šuves noņēma pēc 5 dienām..

veicu augšējo un apakšējo plakstiņu operaciju=1000ls(+bonus-botux pierē)

vederam šuve zem biksītem. nabu neaiztikām.bet vedara iekšējie muskuļi tika savilkti9vai kautkas tamlidzigs)+ liposakcija sānos. (neemsu resna, bet tapat, sanos spilventiņus novaca utt), laikam ja nav zemadas tauku, labak dzīst. kopā tas viss 2000ls

dakteris Kremņovs. nu par rūpem smaidigumu un gadibu sūdzēties nevar. ja vel kadreiz ko darīšu, noteikti pie viņa, jo esmu apmierinata ar rezultatu. un cenas arī labakas.

cucurs
uz actiņa un vederiņa smēreju Bepanthen ziedi

tagad aciņām vairs neko, vederiņam Dermatex.

kaa tev vederiņs? sāp ?

man viss sadzijis labi. pat daudz labak ka gaidiju. nekādu komplikāciju. šuve līdzene, skaista-uz vederiņa.

actiņam=es redzu kur retiņas, citi tas nepamana, un man vairs nav krunku!! (man 39 gadi )

undine
o, jā, esmu vienu viņa darbu redzējusi, dikti skaistas krūtis bija sanākušas, bet meitenei vēl nebija bebuku bijuši, tad jau pavisam cita lieta es kad pētīju kādu laiku atpakaļ viņa cenas, man likās stipri lielākas, acīmredzot tagad skaistuma dakterīši tās izlīdzinājuši

Jā, par to liposakciju man tomēr arī vajadzēja padomāt, bet vīrs teica, beidz tak, nav man nekā tur tāda, bet kā Tu saki drusku jau ir, viss vairāk es gribētu ciskām tos sānus biku samazināt, bet varbūt būs biku vairāk jāpavingro tieši vingrojumi cisku samazināšanai

Saka, ja aiztiek muskuļus tad stiprāk sāp, man tik dziļi neesot līduši, jo prasīju kā izskatās mani muskuļi, atbilde bija nezinam galvenais vēl gribu uzprasīt vai tos 15cm ādas man nogrieza ar visiem taukiem, vai tos sastūķēja zem pārējās ādas, interesanti kā tas notiek

Vēderiņš nesāp, arī jau smuki dzīst, bet tūska vēl ir paliela, ir pagājušas 8 dienas. Tad Tev dikti ātri sadzijis

Uj ku forši ka ir tādi dr. ne, smuki punči, actiņas un vēl krunkas pazūd

ā, man actiņām ieteica smērēt Silgel vēl kādu mēnesi, tam varot likt virsū kosmētiku un arī labāk tās rētiņas līdzinoties

Pēdējās izmaiņas: cucurs, 22.03.2011 22:28:38.

cucurs

man vēdera muskuli arī salaboja, un tagad man ir izteikt viduklis, un sodien briniejos cik skaists plakans vederiņs. vel jau nav pilniba sadzijis, un esmu tada " pareiza" neseju vel to jostu.

vēlāk sanemšos pievienošu pirms un pēc foto.

cucurs
T burta, jo pati par sevi esmu tieva, un viduklis izteikts, bet pēc visiem mazuļiem, vēdera vidus bija nu traki izstaipīts, tad nu lai to visu novāktu nebija variantu. Jā iet vertikāli, neaizejot līdz nabai kādus 3cm, ceru, ka rēta sadzīs smuki, un to vertikālo neredzēs, un ja redzēs tad to aptotevēšu ar puķēm vai ko citu
Tiešām jocīgi. Jādomā jau, ka tas bija vienīgais pareizais variants, ja reiz Ģ tādu izvēlējies. Jo es arī esmu maza, smalka, tieva, vēders bija drausmīgs (ādas daudz), bet man rēta iet tikai horizontāli un zemu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005