Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Summer3
Man iet jau 9 nedēla...doma kad arī no jostas var pampt..? A mosk arī... Nezinu. Nebiju par to nekad iedomājusies.. īstenībā jau nekāds brīnums nebūtu ja pampt jo tā... Manējais jau arī saka ņem nost un nenesa vairs..

Saulite33
Man ir pusgads pēc op.

Papildināts 29.09.2023 19:10:

9 ned ar jostu ikdienā ir pa ilgu... man jau no 11ned lika iet uz masāžu un vingrināt presi,lai neatšālējas muskuļi.

Patiesībā man baigi traki ar to alerģiju no tā plākstrra. Neiet nost. Ko iesakat?

Summer3
maksimāli bieži noņem plaksteri nost un vedini...jo man ari isitas plakstera vieta diezgan nesmuki, bet kad sāku biežāk vēdināt noņemot plaksteri tad labak paliek.Es vēl smērēju tai vietai virsu bephanten smēri...

A es pasmērēju to bepanthen un likās,ka vēl trakāk palika

Papildināts 29.09.2023 21:28:

Crete
Doma pa ilgu?

Man nav takā īstā josta man ir parasta korsete.. Tgd lieku uz vājāko akūti un liekas pat nav baigi stingri.. Nu pamazām jau atradinos nno jostas..

Ka jums ar pampumu..? Ņemat nost kaut vai pampums ir? .

Papildināts 30.09.2023 16:53:

Presi vai tad drīkst jau 11 nedēļā vingrināt? Cik šeit lasu tad presi nedrīkst tik ātri sasprindzinat..

Saulite33

Pampums var būt pat līdz 6mēn. Tākā,josta to neatrisina. Presi,noteikti,nevar vingrināt. Ar presi var tik 3 vai 6.mēnesī. tur jāaiziet pie fizoterapeita un viņš pateiks ko un kā.

Dziļā muskulatūra jāsāk stiprināt,vislabàk pie fizioterapeita. Tie vingrojumi ir tàdi,ka liekas,ka neko nedari,tie noteikti nav parastie preses vingrinàjumi vai planks. Pie 6mēn ārsts man atļāva darīt principā visu.

Dzīst man lēni,bet iet uz priekšu ar to nabu. Bet...kas par lietu parādījās. Pirms tam drusku bija ALERĢIJA no plākstera augšdaļā,bet,kad sāku smeret bepanthen ziedi tad aizgāja trakoti. Rīt tik tieku pie dermataloga. Bet Vērdiņš ieteica ko darīt. Rakstu un rādu,lai,ja nu kādai līdzīgi gadās,tad,lai zin,ka tas ir kontaktdermatīds.

Papildināts 02.10.2023 15:01:

Godīgi sakot,brīžiem nožēloju,ka uztaisīju to OP,bet tad ar veselo saprātu padomāju,ka tas viss ir pārejoši un domāju tik par iznākumu un laiku,pēc 3mēn. Bet reāli ar šo alerģiju sēžu un raudu,tas ir tik smagi.

Piedod kad tā saku bet tev tiešām viss izskatas traki... bet turēšu īkšķus lai viss pāriet tev..

Tev izskatās pēc baigās alerģijas.. Par operāciju domāju nav ko nožēlot viss pāries un sadzīs.. Pēc tam būs prieks par rezultātu.. Bet interesanti akd no bephanten tev tāda reakcija jo man tieši palīdzēja jo viņš ir maigs kad bēbīšiem drīkst smērēt... Diez kāpēc tā...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005