Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Man meitai arī nelīdzēja,kad bija atopiskais dermatīts.

Paldies. Es jau optimistiski noskaņojos. bet tā kustēt bez jostas man easy. Pat bērnu celt nav grūti,tik ja daudz sanesos,tad piekūstu.

Summer3
Turies, Tev tiešām traki iet. Paldies,ka dalies. Meitenēm,kas operāciju vēl tikai plāno ir vērtīgi redzēt dažādus scenārijus.

Par jostu. Man dr (Liepiņa) lika jostu noņemt jau pēc 4 nedelam, jo brūce vienā vietā bija dabūjusi infekciju, grieza vaļā, tīrīja, antibiotikas vēlreiz... nu, man arī negāja tik gludi,bet nu jau 7 nedēļas. Un jūtos plus mīnus ok, izņemot to,ka brūce ( kopumā plāna un smuka) vienā vietā ir tāda it kā tur kāds būtu cigareti nospiedis. Nedzīst. Sulo. Ir tas dzeltenīgais fibrīna aplikums. Un man arī sākās reakcija no plākstera. Ne traka, bet nu redzēt var. Es lietoju braunol un prontosan gēlu. Brīžam liekas,ka jau paliek labāk, brīžam - ka bez izmaiņām...

Papildināts 02.10.2023 21:23:

Runājot par ārsta attieksmi pēc operācijas. Liepiņa ir kolosāla. Ļoti atsaucīga. Jauka. Rūpīga. Kad man sakas tas iekaisums, rakstīju viņai personīgu SMS sestdienas vakarā. Bija ļoti neērti,bet es tiešām biju satraukusies. Daktere uzreiz reaģēja. Pirmdiena jau lietu risinājām klātienē.

Papildināts 02.10.2023 21:27:

Un tūska man joprojām ir. Es saprotu,ka pilnīgi normāli,ja turas 3 mēnešus un ilgāk. Es nekādas masāžas un vingrošanas neesmu uzsākusi. Kad dr ļaus,tad arī darīšu.

Not all tears are an evil.

Stikjene

Jā,man arī doks atsaucīgs. Katru 1dienu sūtu atskaiti par nabu. Šodien biju pie dermataloga,izrakstīja antibiotikas un smēri.

Jā,manā gadījumā josta radīja vēl lielšku tūsku. 5.ned noņēmu pavisam un tagad ir super. Varu pat bez nekā,vēders pieradis. Es ar nevaru iet masāžas,jo tā naba vēl dzīst. Tev arī tāpēc,es domāju.

Labrīt...

Vai vēl kādai retas vieta ir sabiezējums, tāds kā kukulītis? man reta ļoti skaista varētu teikt pagaidām tfu tfu skaista, plāna bet vietām viņa ir ļoti gluda bet vietām tādi kā cieti kunkuļi.. Pie daktera būs jābrauc atrādīties tikai oktobra beigās tad būs trīs mēneši pagājuši...

Papildināts 06.10.2023 07:12:

Summer3
Ka tev iet ar vēderiņu..? Viss savilcies? Man naba beidzot smuka kreveles un izskatās viss skaisti.. Gaidu kae noies nost.. Ilgi dzija bet sagaidīju beidzot kādu progresu..

Man tākā cietu kunkuļu nav. Pati par sevi gluda,tik zem viņas ir paciets,bet es masēju. Par cik izmetās man alerģija no ziedes,es neko nesmērēju. Tiku galā ar drausmīgo alerģiju,tik vēl apdeguma pleķi ir,tie tik ātri nepazudīs.

Naba ļoti ātri velkas kopā, veidojas kreveles. Domāju,ka pēc 8 ned būs viss smuki. A kustos arī bez jostas,to atmetu nost jau 5.ned.,beigās. Uzvelku pie pastaigām koriģējošās apakšbikses,bet principā varētu to pat nedarīt. Jūtu,ka varētu vingrot,jāaiziet pie fizoterapeota,lai parāda kā,ko.

Un vēlos piebilst,ka tā naba man sāka strauji dzīt,kad.noņēmu korseti.

Un meitenes,ko es varu ieteikt visā šajā pasācienā... Vismaz manās sajūtās (klausies savā ķermenī)... laikam labāk,ja to korseti noņem cik ātri var, jau pēc 5.ned... un pēc tam censties nestaigāt citā koriģējošā,pēcdzemdību jostā,apakšveļā... lai vēders pamazām sāk pierast un mugurai nav noslogojuma.. piem.,es uz garām pastaigām tik velku tās koriģējošās bikšeles (pašas vienkāršākās, Butterfly.lv pirku),ir labas. Muguru necensties taisnot ātri, pirmo nedēļi slīpi arī iet,tad tik pamazām,jo tas vajadzīgs priekš šuvēm-it īpaši lielās.

Saulite33

Kā tev kopumā ir? Kā limfodrenāžas?

Man naba jau gandrīz sadzijusi,krevelei tik jānoiet.

Summer3
Man viss laikam daudz maz labi.. Gribas tik lai vederam atgriežas visa jutība. Jo tgd ir tā kad sāni skuķi jūtīgi bet pa vidu vēders ka notirpis un nav laba sajūta kad aiztiek kāds. Brrrrr....

Ceru kad limfodrenāža palidzes arī jutība atgriezties daudz maz... Eju dūšīgi. Pampums tikpat kā nav vairāk. Ļoti minimāli vakarā. Vienīgi darba ja samocu tad parādās un paliek ne foršas sajūtas itka kāds mani vilktu lejā bet tā labi viss dzīst.

Nabā vēl turas kreveles bet saprotu kad tas var tā būt vairākas nedēļas cik lasīju ārzemju skaitos. Kreveles jau man šķiet ir kādu laiku.

Papildināts 13.10.2023 19:33:

Vari beidzot sākt iet limfodrenāžu vai vēl neļauj dakteris.?

A tu braukā pa vēderu ar roku,manuprāt,tas palīdz.

Es domāju,ka jau varēšu iet,bet 1dien atkal aizsūtīšu atskaiti par nabu un tad pajautāšu.

Man tik baigi jāplāno,jo vīrs bieži komandējumos. A cik tu bieži ej? Un cik daudz reizes jāiet? Fizoterapeitu jau apmeklēji?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005