Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

Summer3
Es kad atceros tad pabraukāju ar vēsām rokām jo man vnm aukstas rokas.. Pašās pirmajās nedēļās maseju vēderu ar masāžas bumbiņu bet pārtraucu.. Nezināju vai tā drīkst.

Runājot par limfodrenāžam ir jāiziet 10 kursi reizi nedēļā vismaz.. Bet noteikti jau var ņemt arī 2x nedēļā. Es eju 1x nedēļā.. Sākšu ar aiznākamo nedēļu iet 2x nedēļā...

Pie fizioterapeita neplānoju iet, plānoju youtu.be atrast vieglus vingrojumus vēdera muskuļiem.. Nedomāju akd ļoti vajag to fizioterapeitu... Es arī neesmu nekad bijusi baigi sportiskā...

Papildināts 14.10.2023 13:43:

Un kā tev ar jutību vederam..?

Par limfodrenāžu,plānoju 2x ned., Fizoterapeitu arī vēl domāju,jo ir youtube labi vingrinājumi,jo tur principā vajag dziļo muskulatūru,uz muguras un sāniem. Kaimiņos man fizoterapeite un viņa saka lai galvenais četrrāpus neko nedara.

Es labi jūtu tik nabai tuvāk tirpoņa,bet mani tas netraucē. Un ap rētu vietām tirpoņa.

sveikas,varbut seit vel ieiet kada meitene kam bija OP 1-1,6 gads atpakal ? ka jums rezultata vai viss apmierina ? vaj ir kadas kas doma ka vajag kaut ko pielabot ka tas rezultats nav pavisam tads ka bija iedomats ?

ja tadas ir varbut padalaties ar bildem pirms un pec !? it ipasi interese retas un vai tas veders ir plakans !?

es pati operejos pie Verdina ,reta nav taa smukakaa(saretojas) un ir tads ka valitis virs nav smuki plakans ka gribetu! pie vina biju uz gada viziti vins man pateica ka na

Papildināts 25.11.2023 10:27:

naba smuka a to retu tip zem apaksbiksem var paslept

okey es piekritu tas nav trakakais ta reta mani tik neuztrauc ka tas ka veders nav plakans ! es saprotu ka pie vina laikam vairs nav jegas iet un eko vins partaisit negrib ! ka ari jautajums ja ar vinu sarunat partaisit kadas bus izmaksas ? es jau neesmu gatava atkal maksat pilnu cenu par to ka vinam ir jaizlabo! jo no sakuma kad man viss atveras un man no vienas puses tada reta ka vnk pizdec vins teica ka pec tam var pielabot bet realitate tagad visu zem apaksbiksem var paslept !

Papildināts 25.11.2023 10:28:

es pataisijusi visadas masazas un vakums un limfodrenaza ,jutibas gandriz nav un reta pikstaka nepalika!

Sveiki visām. Esmu šeit jauniņā. Februāra beigās vai marta sākumā plānoju veikt vēdera plastiku. Ir 3 bērni, vairāk neplānoju. Ir nabas trūce un 10cm diastāze. Sakiet, kā jūs izvēlējāties ķirurgu. Šodien biju pie dr.Gulbes. vai kādai ir atsauksmes par šo ārsti? Plānotās izmaksas uz 4200eur.

rakare

Kartinka
Man op bija 2022. septembrī
Rēta super- gluda, plāna, tikai vienā sānā nedaudz līkumota.
Vienīgais kas nedaudz neapmierina ir nabas izskats, nu nav tā kā dabīgi būtu. Zem drēbēm protams neredz, bet pats ķirurgs atzina ka nav īsti izduvusies kā gribējās. Gada vizītē jautāju par iespējamību to uzlabot. Jā, esot iespējams, bet esot risks par ādas nekrozi vai kaut ko tādu. Beigās varot sanākt vēl nesmukāk, ja nu rodas sarežģījumi.

Nē, vēders nav plakans, neesmu piestrādājusi pie dziļās muskulatūras, ko arī ķirurgs gada vizītē aizrādīja, ka nav jābaidās dziļo presīti vingrināt (man vēl baltās līnijas trūci sašuva).
Tūskai es biju veikusi limfodrenāžas masāžas, vakummasāžu, kaut kādu ultraskaņas hifu vai RF liftingu un aptuveni rētas gada vecumā mikrodermabrāziju, kur smuki noslīpēja rētu.

kur tieši Tev jutības nav?

Šobrīd nav smukā vēdera dienas, bet mēģināšu nobildēt.

LightA
Es ķirurgu izvēlējos meklējot atsauksmes tepat forumā. Pieteicos uz vizīti, izrunājām interesējošos jautājumus un tad jau sastādījām plānu kādu izmeklējumi nepieciešami un rezervēju datumu, kuru 2x nācās pārcelt deļ sliktām analīzēm. Man op bija paredzēta martā, bet izdevās veikt tikai septembrī. Vismaz vasaras sākumā jāmokas korsetē un plāksteros.

Sveikas, vai ir kāda jauna atsauksme? Vai taisot vēdera plastiku var arī liekos taukus atsūkt?

Evitucis

TomaMamma
Jā.

Evita un Anna Šarlote (14.11.2012., 4208 g un 57 cm)

http://lb1m.lilypie.com/0HASp2.png?hbUvVucS

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005