Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

PUNČI - trūce,muskuļi,neelastīgā āda-skaistums un veselība ŠEIT!

ElīnaG

undine
superīgi, ka tik labs rezultāts, un pašai tāds prieks Es jau arī cītīgi to jostu nēsāju.

Šarlote
nu ceru, ka citu variantu nebija, jo negribētos domāt, ka esmu bijusi pagraizīšanas objekts Cik tev cm noņēma?

cucurs
domaju, ka dr jau nu ta nederītu. ganjau ka darija labako ko var,

vai pirms operācijas tev teica ka būs T veida rēta?

undine
jā teica, tik kad abi pētījām vēl nezināja cik gara tā varētu būt. Esmu apmierināta, domāju ka viss būs tāpat smuki ar visu T burtu Vai Tu zini cik cm tev noņēma, tas ir interesanti, jo man liekas, ka man tik daudz, vai citiem ar tik staipīga āda ir kā man

cucurs
īsti nezinu cik cm.. nejautāju. bet pec tā ko redzu-daudz.

cucurs

kā jūties pēc operācijas? kā vis sadzijis?

ElīnaG
sveika! es te uz ka'du laiku biju pazudusi. paldies par jauno lapiņu. esmu nobremzējusi kādus 5 mēnešus bet nu tik un tā baroju joprojāma r krūti (10 mēneši) vairāk kā 3 reizes dienā.

sveiki visām pārējām punču labotājām! es atkal sāku doma't par konsultāciju. Tagad jau nopietni, sliktā ziņa tā, ka man liekas, tas vēders sāk izskatīties arvien sliktāk lai gan svars zūd un viss pārējais smuki atgriežas normā!

Sveikas! Pavisam nejauši uzdūros Jūsu tēmai un esmu par to ļoti priecīga. Diemžēl arī man šī problēma ir diezgan aktuāla - vēders ir ļoooti nesmuks ar savu lieko, ļengano ādu (pēc bērniem) Pašai riebjās skatīties...Nu lūk - tad nu man tāds jautājums - pēc kādiem principiem esat izvēlējušās savu ārstu (atsauksmes i-netā, ieteikumi, uz dullo...)? Un, cik Jums izmaksāja šī oprācija (protams, ka katrai tas ir individuāli, bet nu tomēr....) Vai ir iespējams arī līzings?

zimbabve
es arī šobrīd esmu meklējumos. Trešajam mazajam vakar palika gads, pupojamies vairs tikai 3-4 reizes dienā, tā, ka varu sākt doma't par operāciju.
līdz šim es mētājos, nogiadīju ar konsultācijām utt, bet nupat viss - ķeros sev klāt!

Ir gan laiciņš no pēdējiem komentāriem, bet nu varbūt - ja būs jautājumi, tad arī atbildes uzradīsies

Palasījos esošo informāciju un kā vairums - pati īsti diagnozi nevaru uzstādīt sev, tādēļ vajadzīgs padoms. Par mani - ir sagaidīti 4 bebuki, ģimenes plāns ir pārpildīts . Mazākajai tūdaļ 1 gadiņš. Savā pirmsgrūtniecības svarā esmu gandrīz atgriezusies (1kg vēl jānocīna). Tad gan nav ideālais svars, bet normāls priekš aukstajiem gada periodiem, kad gribas vairāk paēst Attiecīgi - lai arī svars ir ok, redzu , ka tas nabaga puncis tik un tā paliek tads atkarājies. Ne tikai āda, liekas, ka pats vēders īsti netur saturu, lai arī presi trenēju (ne fanātiski, bet tonusam), pagriežu riņķi. Naba vispār kā bēdīgs rūķītis, kas uzmetis lūpu

Tad nu mani pirmie jautājumi - vai uzreiz gājāt pirmajā vizīte pie plastiskā ķirurga, kas noteica diagnozi vai ir trūces? Vai tomēr pie ķirurga klasiskā, kas attiecīgi pēc diagnozes, norīko uz operāciju, kur jau var izvēlēties plastiskos?

Dikti gribas vismaz sākt ko darīt lietas labā, lai zinu - vai pietiks ar laiku un intensīvāku/specifiskāku treniņu vai arī tomēr ir jāskatās naudiņu jautājumi un jāveic operācija.

Paldies!

Sveicinātas!

Pirms pusotra gada arī es sapratu, ka esmu tikusi pie nabas trūces un baltās līnijas displāzijas. Puncis nav izturējis dvīnīšu svarīgumu

Tagad briestu operācijai (ne plastiskajai), bet nevaru saprast, kur to veikt. Padomā bija Jūras medicīnas centrs, bet tagad lasu, ka Gaiļezerā ir dienas stacionāri, kur operē par krietni mazākām naudiņām. Neko nesaprotu, līdz šim dzirdēju, ka šāda veida operācijas valsts nefinansē...dienas stacionāros kaut kas notiek savādāk? Un pie kāda ķirurga jūs ieteiktu aiziet Gaiļezerā/Linezerā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17732005