Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

aizkraukliite

Jautājums par to, kur iepirkt ekoloģiski tīrus - bez pesticīdiem, E-vielām utt. - produktus, tiek skarts diezgan bieži un dažādās diskusijās, tāpēc nolēmu atvērt šim jautājumam atsevišķu tēmu.

Šeit dalīsimies par to, kur iespējams šādu pārtiku nopirkt: veikali, eko-bodes, interneta adreses, kur var produktus pasūtīt, zemieku saimniecības, tirgi utt. Pievienosim arī savu pieredzi ar katru no avotiem, kā arī to, kas tur labs, kas ne tik labs, cik maksā, cik ātri tiek piegādāts, u.c. praktiski noderīgām detaļām. Ja iespējams, centīsimies šo diskusiju veidot kā ērti pielietojumu (bez lieliem liekiem "ūdeņiem") datu bāzi. Pašas taču to izmantosim :)

Saudzējiet savus bērnus no mediķu neinformētības vakcinācijas jautājumos!

Riekstus, sēklas un žāvētus augļus pērku ekopreces.lv, bioteka.lv un pirkumins.lv

Mežciemā ir "Zaļais veikaliņš", kur daļa produkcijas ir eko. Vismaz vietējie dārzeņi, ar vai bez sertifikāta, ļoti pieņemamas cenas. Pagājušo ziemu tur bija tikai Latvijas produkcija. Ļoti patīkami iepirkties.

Centrā "Zaļais veikaliņš" un "Zaļā govs" - piena produkti (t. sk. vietējais siers), maize (dažadi cepēji), olas, dārzeņi, augļi (pieved laikam 4dienās), gaļa (vista, teļš, liellops, aita), zivis (pasūtāmas un piegāde 4dienās, bet ir arī uz vietas dažādi izstrādājumi, piem. kotletītes) - zinu, ka daļa nāk no Igauņiem, Peipusa ezera, vietējie un nevietējie graudu produkti - milti, putraimi, tāpat ar pupām, zirņiem... Principā viss vajadzīgais vakariņu galdam. Saldētavā ir pat saldējums bez E. Sakrājot čekus par 50Ls, var tik pie klientu kartes, kas paredz atlaides dažām produktu grupām.

"Ekoprodukts" veikali. Reiz tādā saimei iepirku meža gaļas cepamdesiņas (sastāvā bija meža gaļa, laikam bik cūkgaļa un garšvielas). Dārgas gan, bet pagaršoju bik pati ar - jāsaka, vnk dievīgas.

šo to esmu sūtījusi no i-herb . com, bet tur baigi jāčeko, kas ir un kas nav eko/bio.

daudzas meitenes slavē eko bodīti aiz Sky veikala, kas ir uz Jūrmalas šosejas. esot ļoti plašs piedāvājums īpaši mazuļu pārtikai un cenas samērā draudzīgas (salīdzinot piem. ar biotēku).

Labi (bet padārgi) ir arī tirdziņi Berga bazārā, pie Duntes ielas SKY (laikam bija 5dienu pēcpusdienās) un Kalnciema ielā.

Mainīja džokiņa, 21.01.2011 12:00:52

Tev ir dotas divas iespējas: nolādēt tumsu vai būt tam, kas iededz sveci!!!

Vai kādai Valmieras vai Vidzemes cālenei ir atsauksmes par kādu bio zemnieku vai veikaliņu?

Veikals aiz Sky Gramzdas 31, plašā izvēlē augļi, dārzeņi, piena produkti, bērnu pārtika, graudaugi,rieksti, žāvēti augļi, sadzīves ķīmija. Cenas pieņemamas.

Biotēka Spicē - graudaugi, saldumi,sulas, bērnu pārtika,rieksti, sēklas, žāvētie augļi, kosmētika. Reti, bet var nopirkt arī augļus un dārzeņus. tie gan ir dārgāki nekā augstāk minētajā veikaliņā. Arī žāvētie augļi ir dārgāki, bet garšīgāki.

Weleda Baložu ielā - Sonet mazgāsanas līdzekļi, Weleda kosmētika, rieksti, žāvētie augļi, dažādi milti, biezeņi, pārslas,gatavie kūku maisījumi. Tagad sākuši tirgot arī piena produktus par lētām cenām, piemēram 1l bio svaigpiena maksā 0.63ls, glītā pudelē ar osiņu. Vēl tur esmu redzējusi ābolus, ķirbjus. Ir arī i- veikals, bet pati izmantojusi neesmu.

I- veikals Dabas dobe. Sortiments ļoti plašs, tikai mīnuss ir tāds, ka bieži nav pieejamas visas preces no piedāvājuma. Salīdzinot ar veikaliem, cenas augstākas. Toties jauks šoferītis visu piegādā jau nākošajā dienā.

Eko stendi tagad ir arī lielajās Maximās un Rimi, uz augļiem un dārzeņiem gan grūti uztrāpīt. Vēl arī Sky un Stokmann. Vislētākā bērnu pārtika ir Stokmanī, vienīgais mīnuss ir tāds, ka tur eko nav atsevišķā stendā un sanāk izstaigāt visu veikalu, lai kautko atrastu.

Mainīja pelins, 21.01.2011 14:47:28
Mainīja pelins, 21.01.2011 14:52:09

Mežciemā ir "Zaļais veikaliņš", kur daļa produkcijas ir eko.

Cik es sapratu, tad Hospitāļu ielā veikaliņu aizslēdza

laurat
Mežciemā pretī Domo.

Mežciemā pretī Domo.

Neesmu no Mezciema,bet butu tur pa celam! Tad man jaut,kur Mezciemaa ir Domo?

Es šodien ieguvu, bet nezinu, vai tas nav zaudējums; es šodien zaudēju, bet nezinu, vai tas nav brīnišķīgs ieguvums; es raudu par varbūt jau rīt smieklīgo; es priecājos, bet varbūt jau rīt pie manis steidz stindzinoša ziņa; un mana pārliecība varbūt ir visnožēlojamākie meli, bet manos melos rīt atradīs patiesību; es mīlu varbūt savu rītdienas ienīstamo, slogu un apnicību; es ienīstu to, kas varbūt vienīgais ir pateicības vērts (kaut arī ienīst nemaz nespēju); es esmu cilvēks, es esmu pretruna, un tieši tas ir pats cilvēciskākais.

kristel

Aiwa

blakus SKY

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156