Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

Atradu šitādu: www.gefro.lv

neesmu gan neko pirkusi tur, bet taisos iegriezties.

Schatz
Valmierā ir veikaliņš "Daba runā" (Rīgas iela 37) - tur šo to no eko lietām var atrast ;) par konkrētiem zemniekiem gan nepateikšu...

Your playing small does not serve the world. /M.Williamson/

Berga Bazara ir eko tirdziņš 2 reizes menesi!

Tur ne visi ir eko ..un bio ...

Perku abolus vairuma no eko saimniecibas 10 kg pa 4 ls(tie gan ir mazliet ta teikt iebružāti)

Noteikti jāprasa sertifikāts..jo tur ir tadi ,kas pardot tos pašus polu abolus vnk dargak...

To es pati neizdomaju ...man to tas pazistamais eko tirgotajs stastija...ka cilveki uz to uzķeras u't't

Pasai kluva skumigi.

Bet, ja gribi tiešām eko Tev vienigā iespēja ir sertificēti ar eko zimi,jo visi parejie ,kas itkā saka dabigi te pat augusi ...tapat miglo un dara briesmu lietas.

Protams vietejais miglotais ir labaks neka aizjuras.

Uz stabu un Barona ielas ir veikalins Latvijas ekoprodukts...tur ir labas cenas...

Daudzos eko veikalos tomer ir ari ne eko darzeni un ja tu neprasisi tad vini neteiks,ka tie nav sertificeti..bet reali godavardam tu nevari ticet...ta man tas zemnieks stāstija.

meme
Daudzos eko veikalos tomer ir ari ne eko darzeni un ja tu neprasisi tad vini neteiks,ka tie nav sertificeti..bet reali godavardam tu nevari ticet...ta man tas zemnieks stāstija.
Arī sertifikātam patiesībā ticēt nevar, sevišķi tirdziņos, jo tu jau nezini, cik daudz izaudzē konkrētais zemnieks. Ļoti iespējams, ka pāris kastes ābolu ir no viņa sertificētā dārza, bet pārējās salasītas kāda lielceļa malā.

Jā tā arī var būt un ganajua kads tā arī dara..vai piemeram katram zemniekam ir uzkaitē tie produkti o tas aude eko...bet tas neizliedz vinam pardot neeko..

Vienigais variants ir atrast uzticamu un zināmu...un pārāk nebēdāt ja neiznak viss eko.

BB tirdzinā pie Aivara Ansona var nopirkt eko abolus,pavasari visu ko (zalumus)

Burkānus pērku pie dažādiem pārdevējiem un visu parējo arī...un augļi ir Biotekā un maximā(banani)

Rieksti un žāvēti augļi ekovirtuve.lv

Secinājums ir tāds, ka vislabāk ir audzēt pašam visuko var uzaudzēt.

Arī uz balkona var saaudzēt daudz zaļumu vasarā.

Vel ir labs risinājums lauku mazie tirdzini ..kur ir visadas omes kuru produkti izkatas loti ekologiski,bet protams 100% nekad neko nevar zināt..

astora

Laukos audzējam gurķus un tomātus. Tāpat zemenes uz jūniju pirmās. Ēst var pa taisno no lauka. :)

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Cik vidēji izmaksā gimenei 2 pieaugušie un 2 bērni 1 mēnesi ēst eko partiku ?

Man ir novērojums, ka šis tas no eko-pārtikas ir vislētākais "Zaļajā govī" uz Brīvības ielas, un pats par sevi veikaliņš arī ir ļoti patīkams - šķiet, ka pieder jaukiem cilvēkiem. Vienkārši ir sanācis nesen vienā reizē apstaigāt gandrīz visus Rīgas centra eko veikalus un tad jau par dažiem interesējošiem produktiem viss kļūst vieglāk pamanāms. Bet nesaku, ka pilnīgi viss tur ir lētāks, jo visu neesmu pētījusi.

Brīze
Pārdevājas gan Govī ir ļoti nelaipnas

Nu par cenām ir tā, piem maizīte, kas internetā par apm 2,5 tur maksā 3,5

Mamma
nu nezinu, kā ar Zaļo govi, bet Zaļajā veikaliņā (uz Baznīcas ielas), kuram īpašnieki tie paši, ir ļoti laipnas un atsaucīgas pārdevējas. man vispār nevienā eko bodē nav nācies sastapt nelaipnu attieksmi, ko nevarētu teikt par citiem - parastajiem veikaliem...

produkti - kā kuri, ir tur šis tas lētāks, šo to lētāku var atrast citur. bet tad baigi jāskatās un jāmeklē, kas un kur... es tur pārsvarā eju pēc pārtikas produktiem, jo centrā šajos veikalos tomēr visplašākā izvēle. pēc visādiem mazgājamajiem utml. lietām gan eju uz biotēku.

Tev ir dotas divas iespējas: nolādēt tumsu vai būt tam, kas iededz sveci!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156