Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

man vispār nevienā eko bodē nav nācies sastapt nelaipnu attieksmi, ko nevarētu teikt par citiem - parastajiem veikaliem..

Eko produktu veikaliņš uz Strēlnieku ielas (kaut kāds 3. vai 5.nr.varētu būt).

aizkraukliite

Patiesībā man vislielāko uzsvaru gribējās likt uz "kur var nopirkt svaigue eko augļus, dārzeņus, zaļumus, riekstus, sēklas?" Visādi dzīvnieku izcelsmes produkti un maize organismam ir galīgi negremojamas lietas, kas veido tikai piesārņojumu, ar ko organismam jācīnās.

Ja ir spiesta lieta izvēlēties, vai ēst svaigu miglotu, vai vārītu eko, tad pirmais ir tomēr veselīgāks par otro, jo tajā vismaz ir kaut kas izmantojams. Otrajam uzturvērtība priekš organisma ir nulle. Diemžēl!

Saudzējiet savus bērnus no mediķu neinformētības vakcinācijas jautājumos!

Ik pa laikam iepērkos šeit: http://www.vertibumaina.lv/

Labas cenas.

Vakar Zaļajā govī pamanīju Trikātas sniega bumbas. kad jautāju pārdevējai vai tad tās arī tagad ir bio pārdevēja sākumā teica ka jā. Kad sāku aplūkot etiķeti un brīnīties izrādījās, ka tomēr nē, bet reakcija bija jauka - nu tās taču arī no Trikātas, tad jau jābūt tādām pašām kā sieram. Un vispār tas taču Latvijas ražojums, tātad ok. Tā lūk, pilnīga nekompetence un pilnīgi skaidrs ka tur piedāvātājam precēm nav itin nekādas garantijas par kaut kādu bio.

Mani arī ļoti interesētu iespējas pa tiešo iegādaties dārzeņus un augļus no kāda zemnieka, kas audzē savām vajadzībām, bet to kas ir par daudz notirgo. Ceru, ka tomēr te parādīsies arī tāda informācija.

Par bio/eco veikaliem kas te un daudzās citās tēmās tiek atkārtoti pieminēti man ir drusku cits viedoklis. es noteikti akli neticu visam, ko man saka. bet ja pastaigā pa bodēm un painteresējas par kadādiem produktiem, tad diemžēl vismaz man ir radusies pārliecība, ka tai bio lietai ir visai zema ticamība. Par laipnajām/nelaipnajām pārdevējām, nu es esmu tā atsēdināta ar nekompetenci un nekorektumu, ka pat es vairs i nezinu ko teikt un domāt. Viss ir labi līdz brīdim, kad papildus naudas ņemšanai tiek uzdots kāds jautājums, nu pārsvarā ir situācjas, kad pasaka tiešā tekstā - gribi pērc, gribi ne. Nu normāla tirgotāja attieksme, kas man atkal liek aizdomāties vai maz viņām ir ko teikt jautājumos par sertifikātiem, kāpēc kādam sertifikāts ir noņemts..... Izrādās, ka bio veikalā var pateikt, ka garantija jau ir tā, ka vistas pērk pats Rītiņš. Vai arī pārdevējas atbilde uz manu jautajumu - "es esmu pārdevēja un manos pienākumos neietilpst jums stāstīt par produktiem, es tikai apkalpoju". Un es interesējos tapēc, ka patiesi gribu atrast to bio gaļu, bio dārzeni.... nevis maksāt 2x vairak par lietam, kas iespējams ir tāda pati kā super neto ( tur savulaik tirgoja banānus ar uzlīmi bio, bet tie nebij neko īpaši banāni). Kopsavilkums manai domai :

1. labprāt atrastu zemniekus kas audzē dārzeņus nepārak lielos daudzumos un tirgo tos;

2. kāds mani varētu izglītot jautajumospar bio sertifikātiem, kā var pārbaudīt to autentiskumu un kur tadus var redzēt ( līdz šim man nevienā veikalā nav tos piedāvājusi parādīt)

3. un varbūt kāds zin laboratorijas, kur būtu iespējams pārbaudīt kaut parasto puķkapostu un objektīvi pārliecināties, ka tas patiesi ir labāks par Rimi.

Fifi
Audzēju dārzeņus,ogas pašu vajadzībām un pilsētas radinieku vajadzībām. Bet piemēram uz šo gadu būtu jāzina ko un cik audzēt,jo pagājušo vasar piemēram bij laba gurķu un sviesta pupiņu raža,bet kam atdot nebija,nācās izmest.

Aizpagājušo gad tā bija ar upeņu ražu.

Tā kā ja kādam vajadzētu, varētu uzaudzēt un pa attiecīgām naudiņām pārdot un piegādāt dārzeņus(kartupeļus,burkānus,bietes,kāļus,tomātus,gurķus,pupiņas,zirņus),arī ogas(upenes,mellenes). Dārzkopība ir mana sirdslieta Tāpat ziemai visādus konservējumus

Audzēju dārzeņus,ogas pašu vajadzībām un pilsētas radinieku vajadzībām. Bet piemēram uz šo gadu būtu jāzina ko un cik audzēt,jo pagājušo vasar piemēram bij laba gurķu un sviesta pupiņu raža,bet kam atdot nebija,nācās izmest.
Vai cālī mēģināji piedāvāt? Vai tiešām nebija gribētāju

asandra
Tad vēl šeit nebiju, nezināju par tādu cāli Gurķus tepat vietējiem, kam nebija, atdevu, a pupiņas tiešām izmetu jo ne katrs gatavo un ēd

LitLita
No kuras puses esi - pareizāk sakot, cik tālu no Rīgas?

Tas ir kārtības jautājums...Kad pats no rīta esi uzkopies, tad rūpīgi jauzkopj arī planēta. (Mazā Prinča DAO)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156