Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

Jardin
No Rīgas esmu patālu 170km,bet regulāri braucu uz Rīgu, ziemā retāk, vasarā vairākas reizes mēnesī


bet regulāri braucu uz Rīgu, ziemā retāk, vasarā vairākas reizes mēnesī
domāju ,ka ar Cāļa palīdzību šogad notirgosi visu un vēl visas gribētājas neaplaimosi ar produkciju

Mamma
Pārdevājas gan Govī ir ļoti nelaipnas

Kategoriski nepiekrītu. Tur ir ļoti laipnas pārdevējas, kas visu izstāstīs un paskaidros, un es tiešām varu spriest, jo apmeklēju ļoti daudzus ekoveikalus.

Fifi
Redz, o.k, veikalaa, bet ne jau visiem audzetajiem ir sertifikati. Teiksim, manai mammai tada nav, kaut labi zinu, ka vinjai super duper tira zeme, jo entos gadus nekadas kimijas nav lietotas. Pati visu lietoju saaudzeto no laukiem, kas nesaaug, to perku. Bet nu - ko tu paprasisi tadam zemniekam? Ticesi uz varda, ka ir tiri darzenji? Taisisi analizes? Brauksi ciemos? A bet ja tas cilveks negrib, ka tu brauc, ne tapac, ka kaut ko blediutos, smuguletos, bet vienkarshi negrib sveshus savaa setaa?


Esmu ģeniāls cilvēks. Varu visu. Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...portizmasinas@gmail.com

 

 


Sandrusha

Kā dārzeņu audzētājs teikšu, ka arī ne visiem sertifikātiem var ticēt. Mēs neesam eko/bio saimniecība un arī nekad nebūsim, jo graudaugu audzēšana lielās platībās vienkārši to izslēdz, kaut arī visus dārzeņus audzētu bez ķīmijas lietošanas. Blakus pagastā ir pāris it kā eko, bet nu tik un tā ir reizes, kad brauc pie mums pakaļ tam, kas aptrūcies. Arī eko veikaliņiem esam veduši savu preci un man nav lielu šaubu, ka dārzeņus pārdod par eko/bio dārzeņu cenu, kas tomēr nav godīgi pret gala pircēju.

Ja godīgi, tad šī lieta eko/bio būšana ir mazliet pa daudz uzpūsta, jo cik gadus esam devuši uz analīzēm produktus, nekad neviens rādītājs nav bijis ārpus normas vai uzrādītu kādu bīstamu vielu, jo ja seko un tiešām audzē dārzeņus pēc integrētās audzēšanas metodes, tad augs saņem tikai to, kas ir nepieciešams un pareizi saimniekojot ķīmiju vajag ļoti minimāli.

Piemēram daudzi nemaz nezin, vai arī varbūt retais audzētājs dara kā mēs, ka agro un pirmo dārzeņu ražām nevienu ķīmiju un pesticīdus nelieto, jo tas nav ekonomiksi izdevīgi un ir liels risks, ka kādas kaitīgās vielas paliks, tā kā agrie dārzeņi ir ar krietni īsāku realizācijas laiku. Tāpēc pirmie kartupeļi, piemēram, īpaši ātri bojājās, jo miziņa ir plāna, plāna un ļoti nenobriedusi. Tāpat ne augļu kokiem, ne ziedkāpostiem, ne zaļumiem tā netiek lietota, arī tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo pie mūsu izmaksām un maksājumiem, tas ir pārāk dārgi un neefektīvi, kā arī nevajadzīgi.

Un vēl viena lieta, kas rada pretrunas - klienti vēlas ļoti tīru un neķīmiķotu produkciju, taču tajā pašā laikā, lai būtu smuki un vienādi, lai tārpi nebūtu grauzuši un izskatās kā no kataloga, taču realitātē bez minerālmēsliem un kaitēkļu apkarošanas praktiski neiespējami to panākt, ja vajadzīgs izaudzēt ne tikai sev, bet vēl kādam bariņam


Just keep smiling!

Gefro veikalā, Miera ielā - 19, nopērkami dažādi pārtikas produkti - mērces, zupas, garšvielas, eļļas, makaroni, kas sastāv tikai no augu valsts izejvielām. Daudzi produkti ir bez glutēna, bez laktozes, turklāt viss ir brīvs no ĢMO. Sīkāk par produkciju var uzzināt un apskatīt arī mājaslapā - gefro.lv.

Z/S Gravas nodarbojas ar ekoloģisko saimniecību, kur tiek audzētas kazas, vistas, zosis un truši. Tā kā esam paplašinājušies, tad vēlamies piedāvāt kazas piena produktus plašākam cilvēku lokam.

Pašreiz pēc individuāliem pasūtījumiem pagatavojam kazas sieru un biezpienu. Var arī iegādāties kazas pienu, vistu olas un zosu olas. Papildus tam piedāvājam pļavu lasītās zāļu tējas, uzlējumus, pirts slotiņas, pašgatavotu ķermeņa skrubi u.c. produktus.

Z/S Gravas atrodas Bauskas novada Vecsaules pagastā, Likvertenos. Ja ir lieli pasūtījumi, tad arī varam veikt produktu piegādi Rīgā ( iepriekš vienojoties).

Vairāk informācijai variet zvanīt 26647133 vai rakstīt info@gravas.lv

Sandrusha
Arī eko veikaliņiem esam veduši savu preci un man nav lielu šaubu, ka dārzeņus pārdod par eko/bio dārzeņu cenu
Ne vienmēr. Arī eko veikaliņos tirgo produktus, neslēpjot, ka tie nav eko.

Labdien.

19.09.12 Pārdaugavā Slokas ielā 3A tiks atvērts specializētās pārtikas veikals rīsiņš, kurā būs pieejami arī dažādi bio produkti ( Peppersmith un Glee gum košļājamās gumijas,Doves farm cepumi, graudaugu pārslas, makaroni, milti, Marigold un Gefro garšvielas, OEkovital želejkonfektes un ledenes, Topfer un Organix zīdaiņu pārtika, Byodo sausmaizes, kā arī jogurti, piemēram, Andechser).


Piedāvājam iegādāties lauku labumus,viss izaudzēts kā jau lauku sētā pienākas ,jo paši arī to visu lietojam.

Zāļu tējas< piparmētras, liepziedus, raudeni, melisu, pelašķus, asinszāli, ugunspuķi, vībotni, kumelītes.

Kūpinātu gaļu, žāvētas gaļas desas, asins putraimu desas, pienu, biezpienu, krejumu, ķimeņu jāņu sieru,medu.

Esam no Tukuma novada.Varam piegādāt arī Jūrmalā no Slokas līdz Valteriem. Tējas izsūtu arī pa pastu vai ar pasta staciju.

29493533

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156