Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

Kur var iegādāties ekoloģiskus jūras produktus (saldētus), garneles, piemēram. Skatījos, ka Vērtību maiņa piedāvā Oskar's fish produktus, kas it kā esot labi. Rimi var nopirkt Oskar's fish zivis, taču garneles neatradu.

Brīnos, ka vēl neviens nav ierakstījis, ka eko/bio pārtiku var iegādāties tiešās pirkšanas ieprikšanās punktos. http://tiesapirksana.lv/kas.html Pati jau piedalos tajā pasākumā vairāk nekā pus gadu un esmu ļoti apmierināta. Cenas ļoti pieklājīgas. Ziemā kā jau ziemā, bet pavasarī, vasarā un rudenī svaigi zaļumi, dārzeņi pa pilnam!

Eko veikals ,,Alvīne,, Liepājā, ir arī mājas lapa, kur var veikt pasūtījumus. Liepāja Zāļu 31

http://www.alvine.lv/lv/sakums/

Es esmu dīvains spociņš un tāds ar vēlos būt un tas nebūt nav jociņš, ka spokains gribu būt...

Vakar iegāju Maximā, biju pārsteigta par Eko produktu svaigo augļu un dārzeņu stendu. Negaidīti laba izvēle.

ingulle

Mēs sākām pirkt eko kazas pienu, sieru, biezpienu, jogurtu Liepājas tuvumā - Medzes Tāšos, z/s Baroni. Sestdienās ir pārdošanā Liepājas Pētertirgus stendā.

Arī aitas gaļu ekoloģiski audzēto kopš gada sākuma pārdod Liepājas Pētertirgus stendā (pretī vistu stendiem) ceturtd.,piektd.,sestdienās.

Ja atklāti....vai tagad kāds vispār ražotājs darbu veic godam? Man netālu ir ITKĀ EKO saimniecība,bet smidzina un smidzina! parasti meža cūkas rikšos metas laukā iekšā,bet te...NEVIENA! jautāju reiz garām ejot,jums cūkas kartupeļus neaiztiek,mūsu pusē laukos,laižam suņus vaļā un tad pat izrok! atbilde...tā ir tāda šķirne! cūkas neēd! Tāpat uz tirgu tantiņa....mans pašas udzēts! un ja redzētu,ck kaisa,cik lej lai kuplāka raža....citādi nebūtu ko tirgot! Vairāk vajag meklēt caur paziņām,kas vietējos audzētājus,ražotājus pazīst,bet tā......maz visam teiktajam ticība.

eskimos

Visādi pie mums ir ražotāji. Ir ģenētiski modificēti kartupeļi, kurus neēd Kolorādo vaboles.

Ekodārzeņi

ĻOTI, ĻOTI AKTUALI!!!! Varbūt kāda zina uz šo brīdi saimniecību, zemnieku saimniecību vai cilvēku entuziastu, kurš audzē bez jebkādas ķīmijas dārzenīšus, ogad utt.? Nu nav tās uzticības tiem veikaliem. Man pašai ir dārziņš, bet saprotu, ka krietni par maz esmu sasējusi, sastādijusi

Cacca
nedomaju, ka Tev to kads pateiks, cik izmaksa gimenei est eko partiku - tas ir stipri atkarigs no jusu esanas ieradumiem. Es piemeram pa vienu un to pasu summu varu uztaisit es vai nu 1 dienai (steiku + darzeni) vai 3 dienam (zupu vai kotletes ar kartupeliem).

Ja gribi zinat cik Tavai gimenei maksatu pariet uz eko, tad Tev pasai ir jasalidzina cenas, tiesi tiem produktiem, ko lietojat visvairak.

Mes piemeram ari nogrekojam ar parasto partiku, bet pilniba visu vel nav iespejams dabut eko.

Papildināts 06.08.2013 07:13:

aizkraukliite

Ja ir spiesta lieta izvēlēties, vai ēst svaigu miglotu, vai vārītu eko, tad pirmais ir tomēr veselīgāks par otro

nu sim gan es nepiekritisu.

Sveikas ,gribu piedāvāt pašu audzētu ekoloģiski barotu paipalu oliņas .Katru dienu braucu uz darbu Rīgā .Oliņas ir ļoti veselīgas ,sevišķi ja ēd svaigas.Paipalu olām ir augsta uzturvērtība, tās ir bagātas ar vitamīniem un minerālvielām.Regulāri ēdot paipalu olas, pieaug cilvēka organisma pretestība augšējo elpošanas ceļu saslimšanām un alerģijai.Vistas neslimo ar salmonelozi un neizraisa diatēzi.Čaumalas ir lielisks kalcija avots.Var izmantot arī kosmētikā.Ja kādai ir interese lūdzu rakstiet .Ir arī plašāka informācja par lietošanu uzturā un vērtīgo olu sastāvu ,kā arī personīgā pieredze.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156