Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

Salvija

Es pa šo ik palaikam domāju,man it kā ir tas funktieris taisīt tā saucamās pakas ar aktuālo dārza produkciju piem. ik pa 2 ned. vai paši brauc pakaļ. Funktierī ietilpst arī putnu gaļa - vistas, tītari, zosis, pīles, olas, truši, aita, kazas piena produkti, medus, kūpinājumi, tā kā man ir 2 dīķi kāda zivs vai vēzis. Bet tas viss cik var vispār no tā mazuma izmānīt un veikals man te nesanāks. Incanti būtu kundes?

Zeme dod, bet ar to realizāciju pēc perZoniskās iedvesmas, Rīga tomēr patālu un benzīns maksā. Eko sertifikācija man nebūs, jo es par slinku, un zemes maz, lai to birokrātiju ietu un iespējams arī nedotu, jo blakus ceļš. Liet virsū neko neleju. Tiesa fungicīdu tomātiem iepirku, lai vismaz ko saglābtu, bet tie nu tik cik pašiem būs un te jau teica, ka ķīmiķošana dārga, tiešām dārga, tas sasodītais fungicīds, pakā pie čirika maksā, nomiglot var gan lielas teritorijas, bet man nav ko tik daudz miglot. .

Bez tam paikas audzēšana lielos apmēros nemaz neietilpst manos plānos, bet augļu dārzs man ir milzīgs un tak tagad necirtīšu visu nost un tāpat, ja lielākas dobes vienmēr ir pārpalikums.,

Tagad pat, bez lielajām dobēm, man ir gurķi, kabači, cukini, patisoni, aličas, smilšērkšķi ka nezinu kur likt, būs āboli bumbieri, plūmes. Ko varu samānu burkās. Divus lielus maisus ar gurķiem atdevu kaimiņienei, kurai šogad nesaauga, tik lai atbrīvo. Pārējais vai nu iet zudībā- sapūst vai vuškas ar vistām ko piebeidz, vai lidojošie zagļi norij. Ja kādu kas interesē un caur Bausku vizinās var pieteikties atdošu pat vietējā tirgus cenu un neticīgajiem ļaušu pašiem vākt, ar nosacījumu, ka laksti necietīs.

Менялся мир, чего в нём только небыло, а три реки впадает в океан.

Вы - высшее, совершенство, абсолют и, поэтому, должны начать проявлять себя как таковые. Вы были созданы из пульса Вселенной, дыхания Создателя и желания Бога. Вы - Его дети и обладаете такими же способностями, силой и свойствами. Сейчас пришел ваш шанс стать активными, осознанно принимать участие, стать со-Творцами. Проснитесь!

Salvija
Tu būtu mans sapņu piegādātājs atsuti lūdzu telefonu uz CP.

Mans opaps ar sievu audzē zaļumus un dārzeņus. Daudzums neliels, tomēr uz tirgu viņi brauc. Tirgū ir ļoti daudz starpnieku un pārpircēju, kuri, piemēram, nakts tirgū sapērk produkciju un tad izliek to uz 1 vai vairākiem galdiem, sakot, ka tie ir Latvijā audzēti produkti, kas visbiežāk nav patiesība. Tādu pārpircēju ir ļoti daudz un mazajiem zemniekiem ar viņiem konkurēt ir gaužām grūti.

Produkcija, ko manējie audzē ir tīra – nekādu ķīmiju, jo to ēd gan mūsu pašu ģimenes lielie, gan pavisam mazie. Oficiāli bioloģiskās saimniecības statuss nav, toties cenas vidusmēra. Galvenokārt tiek audzēti gurķi, tomāti, zaļumi, kabači, patisoni, kartupeļi, ķirbji, āboli. Reizēm kāds arī pasūta, piemēram ozola lapas tējām utml.

Tas, ko es meklēju ir papildus iespējas palīdzēt savējiem, izlūkot un atrast cilvēkus, kuri vēlās pa tiešo iegādāties produkciju.
Varu likt roku uz sirds un teikt, ka viss tiek ar mīlestību audzēts, novākts, sagatavots un nosvērts uz sertificētiem svariem.

Esmu jau uzzinājis par tiešās pirkšanas kustību dažviet Rīgā, bet vēršos pie jums ar tādu jautājumu —
vai būtu kāds vai kādi, kuriem interesē šāda produkcija?

Pievest katram jebkurā vietā klāt gan nav iespējams, jo degviela maksā, tāpat arī stāvēšana maksas vietās utt., bet randiņam par vietu varētu nolikt šo pašu Rīgu

Runa jau nav par daudziem desmitiem latu. Ja viens cilvēks arī par piecīti iepērkās, tas jau ir kaut kāds mazumiņš.

Tie, kuri tuvāk Ogrei ar auto, laipni aicināti atbraukt paši. Atrodamies starp Ikšķili un Ogri uz A6 ceļa.

Ja ir kādi ierosinājumi vai vēlies dalīties ar šo ziņu, būšu pateicīgs. Esmu atvērts jautājumiem te,kamits17@inbox.lv vai telefoniski.

eskimos

Kukurūzas drīksna tiek izmantota aknu un nieru slimību, cukura diabēta un aptaukošanās gadījumos. Žulti un urīnu dzenoša, asini atjaunojoša, pretsklerozes iedarbība ļauj aktīvi izmantot tos organisma attīrīšanai. Palielina žults sekrēciju, mazina tās staignumu un bilirubīna daudzumu, paaugstina trombocītu daudzumu un paātrina asins sarecēšanas procesu, pastiprina diurēzi, samazina holesterīna līmeni, kā arī mazina apetīti, tāpēc to ieteicams lietot svara samazināšanai.

Drīksnas iegūtas no Latvijā bioloģiski audzētas kukurūzas.

Drīksnu uzlējums: drīksnas aplej ar verdošu ūdeni, ļauj 5 minūtes ievilkties.

Ieteicamās dienas deva – 3,0 g, jādzer tēja 2-3 reizes dienā. Svars ~20 g.

Pēdējās izmaiņas: Vinja, 16.12.2013 18:01.

Latvijas baltais arbūzs

Deizy

kamits17

esmu no Ogres, tā kā varu arī pati atbraukt pēc produkcijas. Vai varat uz CP sīkāk ar cenām/sortimentu, kā arī kontaktēšanās un atrašanas iespējām.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Interesē vistu olas, ko ieteiksiet?

Es ar labprāt piktu lauku vistu olas.

eskimos

Par olām atrakstiet privāti, norādot pilsētu, iespējams no oktobra varēšu pārdot. Nosūtīt varu ar autobusu.

Pēdējās izmaiņas: eskimos, 10.09.2013 18:32.

Latvijas baltais arbūzs

Olīīvija

Kur lai nopērk puķukāpostus un brokoļus bez ķīmijas???

Iegādājos augļus un dārzeņus no eskimos, varu ieteikt arī citiem - produkcija svaiga un garšīga, pārdevējs godīgs un atsaucīgs, vienīgi pašai jāiet pakaļ uz autobusu, bet sola ērtākus piegādes veidus nākošgad.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156