Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ekoloģiski tīri produkti: kur un ko pirkt?

aizkraukliite

daudz visādu bioproduktu, ka arī kosmētikas līdzekļus var atrast www.herbals.lv, es pati tur vienmēr ņemu superfood,biogaršvielas, dr.organic sēriju, ka arī dažādas biopiedevas

Ekoloģiskajai produkcijai ir tāds mīnuss, ka tā ir pieejama tikai sezonās laikā, tāpēc iesaku izmantot iespēju pie eskimos nopirkt Latvijas arbūzus, kamēr tie vēl ir dabūjami. Vismaz man kā arbūzu fanei vienmēr ir bēdīgi, kad arbūzu sezona ir beigusies un jāgaida tiiiiiiiiiiik ilgs laiks līdz nākamajai sezonai, tāpēc es izmantoju katru iespēju panašķoties ar šiem augļiem.

Mēs jau pusgadu piepraktizējam iepirkšanos tiešās pirkšanas pulciņos. tur 99% preču ir bioloģiski sertificētas, dažādi pašmāju labumi. Tas 1% nesertificētais ir pašmaju audzēts, bet dažādu apstākļu dēļ nav sertificēts nu piemēram - augi sertificēti, bet vēl nav sanācis nosertificēt kalti utt. Cenas lētākas kā eko veikalos un lielveikalu eko plauktos. to nodrošina iespēja iegādāties preces pa taisno no zemnieka, šajā variantā vienīgi pelna zemnieks un neviens cits, starpnieku nav. Visi pircēji iesaistās ar savu dežūru pulciņa uzturēšanā. 1 reiz nedēļā tiek pirkt gribētājiem izsūtīta tabula kurā ir kaudze ar dažādiem piedāvājumiem no dažādām zemnieku saimniecībām, kuru ir sagatavojis attiecīgās nedēlas dežurants( kāds brīvprātīgais no pircēju vidus) potenciālie pircēji aizpilda tabulu, dežurants aizsūta zemniekiem.Zemnieki vadoties pēc tabulas sagatavo preces un pirmdienās nogādā preces uz attiecīgo vietu .(Vieta brīvprātīgi sarunāta ar dažādiem cilvēkiem. piem. tējnīca Matērija atvēl uz vienu vakaru vienu telpiņu kur sanākt pircējiem pēc precēm utt) Vakara dežurants izdala preces, savāc naudiņu, saliek kasītē. Tā veidojās ciešs kontakts ar zemniekiem-bioloģiski sertificētiem, uzticība. Ai, vispār slinkums te tik gari rakstīt, zinu, ka 2 pulciņi Rīgā jau pārpildīti un vairs dalībniekus neuzņem, bet vēl vieta ir jaunākajos pulciņos piemēram Mūkusalas ielā 17 , jau minētajās tējnīcas telpās. Arī Valmierā , Ikšķilē, Siguldā ir atvērušies tiešās pirkšanas pulciņi. Info vairāk http://www.tiesapirksana.lv

Neatceros, kad būtu pēdējo reizi pārtiku(ok, reizēm kāja paslīd uz kādu sīku našķi tādu kā saldējums) mūsu ģimene pirkusi lielveikalā.. Iesaku, būs no pesticīdiem tīra pārtika ģimenei, mierīga sirds. tik vien kā maza dežura pa retam. ŠO var mierīgi uzskatīt par aģitēšanu no manas puses. Labāka aģitēšana ar ko man nācies saskārties.

Vai Jūrmalas tuvumā ir kāda bioloģiskā saimniecība, kur audzē zaļumus(pētersīļus, dilles, spinātus, salātus), tomātus, gurķus un citus dārzeņus, un augļus? Piemēram, Tukums, Ķemeri, ... . Var arī nebūt ar papīriem, bet vismaz zināms, ka nelieto visādas ķīmijas.

eskimos

Ir bio pērļu vistu olas. Varu piegādāt. Rakstiet privāti. Maijā man būs atvērta tēma Tirgus sadaļā.

Eko pārtika

Mēs jau pusgadu piepraktizējam iepirkšanos tiešās pirkšanas pulciņos. tur 99% preču ir bioloģiski sertificētas, dažādi pašmāju labumi.

Sveicināti!

Es veidoju Tiešas pirkšanas pulciņu Pļavniekos. Pulciņš ir gandriz izveidots trukst tikai dažus cilvēkus, ja ir interese ielūdzu pievienoties. Kontaktus var paņemt no mājas lapas www.tiesapirksana.lv, sadaļā KONTAKTI.

Tur tapāt var iestāties pulciņos arī citās vietās Rīgā un Latvijā.

Diana

eskimos

Piedāvāju bio zilo saldo kukurūzu. Rakstiet privāti.

Eko pārtika

eskimos

Latvijā audzē ne tikai kartupeļus!

Eko pārtika

Aktualizēju tēmu. Vēlējos izveidot par tieši bioloģiski sertificētu pārtiku atsevišķu tēmu, līdzīgu esošai, ar nosaukumu "Bioloģiskā pārtika - atklājumi un vilšanās". Jau eksistē šī senā, tādēļ tomēr jaunu neveidoju (ja būtu lietderīgi, tad taisām jaunu).

Tātad - visi bioloģiskās pārtikas cienītāji, lūdzu, dalāmies ar saviem vietējiem vai ārzemju atradumiem, vilšanām, visu, kas vērtīgs un ne tik.

Eco Breez kazenes https://ecobreez.lv/veikals/bio-kazenes-saldetas/ - gardākās tirgū pieejamās saldētās. Pirms tam pirku "Rimi" markas saldētās kazenes, bet, salīdzinot ar mūsu pašu, šīs importa ir ārkārtīgi neizteiksmīgas, šķiet, novāktas negatavas. Mūsu pašu bio ir mazas, bet ar maigu, patīkamu garšu. Kazenes sezonā "Rimi Klēts" bija nopērkamas arī svaigas, arī avenes.

Itāļu Asiago Food saldēti ķirši http://www.asiagofood.it/en/products/organic-pitted-cherries/ un zemenes http://www.asiagofood.it/en/products/organic-strawberries/. Ļoti gardi, pēc vairāku variantu izmēģināšanas šīs zemenes šķita tik aromātiskas un izteiksmīgas! Nopērkams "Sky".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17956156