✿♥✿♥✿ SIGULDA ✿♥✿♥✿

Mazuliite Ruu

Slēdza Mazuliite Ruu: "jauna lapa".
Mazuliite Ruu

Šeit runājas mammas, kas dzīvo Siguldā un tās tuvākajā apkārtnē. Apspriežam visu, kas aktuāls Siguldā, par bērniem, ārstiem un vēl daudz ko citu.

Mums ir sava mājas lapa.

Kā arī ir bilžu galerija, kura atrodas šeit

(Tām, kurām nav sava albuma - iedosim paroli apmaiņā pret bildi.)

Iepriekšējā lapa

1 2

tweety

zaale, rukola :D salaati :)

Mazuliite Ruu

Bizz
a es domaaju vinja tev par body prasa.

1 2

Mazuliite Ruu
es arii taa padomaaju :D redzees vai buushu traapiijusi ar zaali :D

Pastāstītiem man, lūdzu, par to crocs kurpju labajām īpašībām!

Varbūt man arī vajaga?! :)

tweety

čupčiks
Varbūt man arī vajaga?

peciņa
Ja par Jums nepārtraukti smejas, tātad Jūs nesat cilvēkiem prieku!

Mazuliite Ruu

čupčiks
iisi sakot- eertas galoshas.

1 2

tweety
nu ja!

Citādi, lasot Jūsu sarunas, sajūtos, ka savas nezināšanas pēc kaut ko labu palaidīšu garām! :)

Mazuliite Ruu
galoshas - nu tāpēc jau prasu par labajām īpašībām, jo izskatās ļoti skaistas, bet bažī tas, ka no gumijas vai neberž kāju un kājas nesvīst?

Salsaa

Bizz
Nepasutiju vēl. Principā būtu jau pasutijusi, bet viniem tur kaut kas nav ar kartēm laikam riktigi, jo man met ārā paziņojumu, ka nevar pie;nemt manu karti (lai gan visu laiku pieņēma) un lai izvēlos citu maksāsanas līdzekli. Draudzenen arī mēģināja ar savu karti maksāt- vinai ar nenem pretī. Meklēšu kur tiem franciem aizrakstit, lai skatas kas par problēmu tur ir, jo Seb pasaka, ka viniem pat nenonāk info, ka es gribu kaut ko ar karti maksāt. Tātad pārdevējs savā lapā kaut ko ir nobremzējis maksāšanai ar kartēm.

Es sūtu šoreiz prieks sevis, Bērniem nekas tāds man neiekrita acīs. Iepriekš esmu jau sasutijusi bērneim drebes.

Ralfs un Leo

Eņģeļi Tevi mīlēt nepratīs...

čupčiks
viņas nav no gumijas bet vairak ka no putuplasta

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17993911