✿♥✿♥✿ SIGULDA ✿♥✿♥✿

Mazuliite Ruu

Slēdza Mazuliite Ruu: "jauna lapa".

Salsaa
paypal Tev nav? ar to arii var maksaat. A piemesties var? Zini, ka caalii var atrsat kodu, kad shippings ir pa velti, tik pakoshana jaamaksaa.

Salsaa

Bizz
ir paypals, bet neesmu aktivizejusi jauno karti un cik dzirdeju, tad aktivizācija varot ilgt pat 2 dienas. jaa, piemesties jau var, bet nu nevaru samaksat par pasutijumu

Papildināts 25.01.2011 17:11:48:

kodu neatradu

Ralfs un Leo

Eņģeļi Tevi mīlēt nepratīs...

Salsaa
es shaadus atradu te pat caalii un man ir taa kodu lapa saglabaata, tikai neko ne bummmm bummm no franjchu valodas :D

jauni kodi La redoute

* 43214 – 30% palaide + bezmaksas dāvana (maisiņš bensimon) – termiņš 28.febr

*43338 – 25% atlaide katalogam mājai Pavasaris/vasara, 20% (sievietēm, apakšveļai, skaistumam, bērniem , vīriešiem, (pavasaris/vasara)) 40% rudens/ziema(sieviešu, apakšveļa, skaitumam, bērniem), 20% sports (rudens/ziema) – termiņš 28.febr.2011

* 42048 – bezmaksas piegāde (rudens/ziema) –termiņš nav norādīts

* 25216 – bezmaksas piegāde pirkumam no 29Eur (kods vienam cilvēka, vienu reizi) (rudens/ziema) –termiņš 31.janv.

* 75345 – 20%atlaide (pavasaris/vasara) + bezmaksas dāvana 4 aerosoli katrs pa 10 ml –termiņš 11.febr.

* 43001 – bezmaksas dāvana Bensimon soma rozā/pelēks (58x28x38 cm) katalogam(pavasaris/vasara) –termiņš 28.febr.

* 45225 – bezmaksas piegāde pirkumam no 39Eur –termiņš 24 janv.

Ja Tev cita karte, tad ieej paypal un nomaini to, tas arii viss, uzreiz viss ir chiki :) es pati pirms puss gada dabuuju jaunu karti, sarakstiiju jauno info un uzreiz noreekjinaajos, probleemu nekaadu.

Mainīja Bizz, 25.01.2011 17:23:14
Mainīja Bizz, 25.01.2011 17:23:40
Papildināts 25.01.2011 17:25:47:

shii http://www.ma-reduc.com/reductions-pour-La-Redoute.php?search=&type=&montant=&mini=&achat=4425

Papildināts 25.01.2011 17:29:16:

atradu shaadu 33170 virs 29 EUR pa velti piegaade, taa sapratu.

Salsaa

Bizz
Nomainiju. Ierakstiju kodu, bet KĀ maksā francos ar paypal??? Nekad caur paypal neko neesmu maksajusi.

Ralfs un Leo

Salsaa
tiko sazvaniiju drushku, bija opcija Paypal, bet shie esot nonjeemushi :( Kartes veids Tev tas pats palika, nemainiijaas? Varbuut taadelj nenjem pretii.

Salsaa

Bizz
francos jau nekas nemainas. Tur vnk nevar norēķināties ar kartēm. Vienīgā karte ko viņš vēl piedāvā norēķinam ir american express. a man tāda nav.

Ralfs un Leo

Salsaa
galu galaa, izdevaas Tev beigaas? skatos, ka vakar tur bija lielaas atlaides, taadelej noteikti gljukoja maksaashana.

Salsaa

Bizz
Nē, joprojām neņem kartes

Ralfs un Leo

Salsaa
iet viss laredoutee, es pasuutiiju, samaksaaju ar karti, viss ok. KODS bezmaksas pastam ir 35661. shoiden uz @ atnaaca. :)

Papildināts 26.01.2011 11:39:48:

Bizz
laredoute nonjeemusi paypalu, parasti arii maksaaju ar to, bet tagad vairs nevar. tik ar karti.

Par crocs - varbūt kādu interesē Lydia melnas samta kurpes 37-38 izmērs? Man tomēr neder, viņas ideāli derētu 37tā izmēra kājai, ne pārāk platai. Cena sanāk laikam kaut kur ap 20 Ls. (tad sarēķināšu precīzāk, ja būs kāds gribētājs, varam arī vienoties par atlaidi).

Un šovakar būs arī mytoys pasūtījums klāt, tweety - neesmu no Tevis vēl saņēmusi ziņu - adresi un tel nr. Pārējām tad visticamāk rītdien zvanīšu un aizvedīšu:ok: Paldies, čupčiks un Muma_ - naudu saņēmu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17993911