✿♥✿♥✿ SIGULDA ✿♥✿♥✿

Mazuliite Ruu

Slēdza Mazuliite Ruu: "jauna lapa".

Laaaaga
pie tevis varēja lauku olas dabūt?

es ar labprāt kādam žurnālus atdotu, nebūtu uz miseni jānes un plaukts tīrs (man gan vairāk una un santa)

paulapa
Gribu arii Unu un Santu

Laaaaga

B-ucha

tad sazinamies tālāk caur CP

paulapa

jā... bet tagad ziemas periodā nav tik daudz... tāpēc pagaidām nepārdodam... kad atkal būs, došu ziņu!

B-ucha
sestdien. svētdien izšķirošu un padošu ziņu

Laaaaga
gaidam tad pavasari

paulapa

es gan žurnālus vai nu metu uzreiz ārā vai nu kādam ātri atdodu, lai nekrājas čupas :) jo tās ir daudz grutāk izmest

Amelija
shodien pie tevis ciemos jaaiet uz teeju? :)

nju vo, crocs man atsuutiija invoisu,kuraa nav 1 no pasuutiitajiem apavinjiem... lai gan jau pirms nedeeljas pasuutiiju... grrr, redzees ko shamie atbildees uz @...

Ilzēm vārda svētkos!!!

;)andinja(;
Nu nē:D Mana karma tomēr ir stipra. Vakar kurjers līdz manīm netika, sniegs, Salacgrīva un kas tur vēl, šodien solījās būt līdz trijiem noteikti. Bet es no 3-5 neesmu mājās, tā kā - tēja rītdien točna! Cerams:D Vai arī var šodien uz vakariņu tēju;) Pārējām meitenēm, īpaši tām, kas terasēs, cerams, ka šovakar aizvedīšu:ok:

Papildināts 27.01.2011 09:24:04:

;)andinja(;
Mans crocs pasūtījums gan vakar atnāca pilnā komplektācijā. Tie vīriešu zābaki gan esot tādi pašķībi:D, kā jau ķīnieši kad šujot, (tā manējais), bet nekas, gan jau pa pagalmu novalkāšot

Papildināts 27.01.2011 10:16:02:

Ārprāts, tikko izlasīju, ka Mārtiņš Freimanis nomiris no gripas komplikācijām šonakt. :( Baigi bēdīgi.

tweety

Amelija
ak dievs! es arī tikko tvnetā izlasīju! kaut man viņš tā ne visai patika, tāpat ļoooti žēl, pilnīgi sirds sažņaudzās...

peciņa
Ja par Jums nepārtraukti smejas, tātad Jūs nesat cilvēkiem prieku!

Jā, man arī pilnīgi vai asaras sakrēja acīs, jo Freimņa dabi jeb kurā formā mani iedvesmojā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17993911