✿♥✿♥✿ SIGULDA ✿♥✿♥✿

Mazuliite Ruu

Slēdza Mazuliite Ruu: "jauna lapa".

Betttija
Man te bija daudz slingi uz pārdošanu, šobrīd ir viens lieks palicis, nezinu, vai Tev patiks, bet nu es vismaz varu pastāstīt par dažādiem veidiem, ražotājiem utt. 4,5m ir diezgan maz, ja vien nēsātājs nav ļoti sīciņš cilvēks. Bet nu varat atnākt ar Ketliju reizē, pamēģināsim, varbūt Tev pietiek. Šonedēļ varu tikai trešdien, ja tas der, bet labāk jaunnedēļ otrdien vai trešdien. Kā Jums?

ketlija

Amelija
Man der pagaidaam jebkura diena, kad Tev eertaak...jaa man slings pa iisu, vismaz un maniem pashreizeejiem gabariitiem

La Senzai atlaides

Amelija - es katru vakaru liekoties gulēt gaidu, kad man sāksies dzemdības tāpēc man šobrīd grūti prognozēt kad es varētu tikt... tad jau drīzāk kaut kad, kad mazais būs klāt... Hmmm, tad 4,5m man būs pa mazu, jo par smalku mani noteikti nevar nosaukt un es arī, cik esmu pētījusi gribētu to 7m...njā, bik laikam par vēlu atjēdzos... bet nu...

Betttija
5.20 m domaa Tev nedereetu??? es nekaada smalkaa neesmu un peec dzemdiibaam veel jo vairaak, bija + 10 palikushi. Un 5.20 slings bija kaa vajag un mazliet pa garu, bija jaasasien, lai nevelkas pa zemi

Bizz - hm, nu varbūt i derētu Tev ir ko piedāvāt? ..man pagaidām melna bilde no slingiem

Man ir slings, bet taupu otrajam, kad pienaaks tas laiks Ja neesi ar e-bay uz Juus, tur var labus slingus dabuut, arii lietotus. Slavee Didymos, bet tam vajag 7 izmeeru, kas ir 5.20 m. Man pashai ir Amazones, pirkts te.

Salsaa

Bizz
La Senzai atlaides
Nekas sevišķs. Piegādes izdevumi nav un vairākus pērkot izdevīgi, bet ja es tikai 1gb gribu-tad nav atlaides

Ralfs un Leo

Eņģeļi Tevi mīlēt nepratīs...

Betttija
Nu, tas kas man ir palicis pārdošanai (nav slikts ka pēdējais, es biju atlikusi vienai draudzenei, bet tā kaut kur pazuda), ir man viens no mīļākajiem slingiem, Didymos 6. izmērs, der normāla auguma cilvēkiem visiem sējuma veidiem, es viņu saucu par Jāņu slingu, nopirku speciāli uz Jāņiem pag. gad, lai piestāvētu pie tautastērpa Nu, ja jau dzemdības tik tuvu, tad atliekam tiešām uz pēc laiku, lai gan - ir jau arī, kas sien bērnus slingā jau dznamā Es sāku no 2 nedēļu vecuma. Un vispār - lai foršas dzemdības

ketlija
OK, tad es aizsūtīšu Tev uz cp savu adresi, tel nr. un apmēram laikus, kad es jaunnedēļ pa māju, tad gaidīšu Tevi ciemos!

Bettija
Ja Tev tas slings vēl nav un īsti nezini, ko vajadzētu, es ieteiktu labāk nepirkt pirms konsultācijas, es pastāstīšu, kādas ir tās slingu atšķirības utt, citādi man te bija meitenes, kas sagrābās ībejā trikotāžas slingus, bet tie reāli der tikai pirmajiem 3 mēnešiem. Utt. Labāk tad nopirkt bišķi vēlāk un to, ko vajag, nevis pēc tam nelietot, jo nav foršs/derīgs utt.

Amelija
ooo, aatri, es kad bija 1.5 meenesis

e-bay leetos slingus esmu redzeejusi, uiii, staipaas un nekaadi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17993911