Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ OKTOBRĒNI 2009 meklē pingvīnus! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

sarmuks

Slēdza sarmuks: "JAUNA LAPA".

xjolchax
nus skaidrs,mums ar dakters teica 1tējk.dienā,tik Toms labprāt dzertu vēl un vēl

xjolchax

Krixse
man atkal neko shodien neizdodas iemaaniit, mute gluma, ja kautko panjem, piemeram kartupeli, tas tiek aatri izspljauts laikam jaasamierinaas, ka beernam dieeta un te es atkal atkārtošos, labi, ka ir pups

šodien gan skaista ziema ārā. Mēs ar vīru saņēmāmies paņemt tās plastmasas ragavas, atstājām Lauru manai mammai un aizlaidām uz kalnu patrakot - bet nu tik tizli vecāki kā mēs... tādus vēl der pameklēt Vīrs kā nobarauca pa kalnu, tā aizķēra kaut kādu ledus gabalu, pamatīgi sasita roku, sapampa un tas jau pirmajā braucienā un tad es nolēmu pabraukāties, bet arī tikai vienu reizi nobraucu, jo lecot, pāri trampalīnam pamatīgi atsitu muguru, tad nu braucām uz elvi iedzert latte, ka nav, ta na...

par bezbērnu tusiņu es arī esmu par tik jānovienojas par dienu un aidā.. man der pirmdienas vai trešdienas līdz max 20tiem kā citām?

runājot par pingām - tuciitis un xjolchax zina to pašu visdrīzāk, viņa noteiktajā lapiņā nemaz neslēpjas jo mums tagad viena, nu principā divas gandrīz jau atklātas un vēl divas noteikti ir ko atklāt

un tie, kas joprojām slimo - lai veselība ātrāk tiek līdz jūsmājām

xjolchax
mums ar šodien nav ēdamā diena-ēd tik nosper brālim kādu cepumu/vafeli

brrr,es gan nespēju iedomāties kā ir barot šitik lielu bērniņu

calic
he he tad es ar zinu to pingu,pirms kāda laika jau pamanīju

Jautra jums pabraukāšanās ar ragutiņām

calic
Krixse
vaaks!!! Man tuliit mati nosirmos kaa gribas zinaat kas taas par pingaam!!! jaaiet nomierinaaties un kafiu iedzert

Super-duper nezinu vai nomierinaasu tevi, bet mums tas notika faktiski 2 dienu laikaa, taa, ka tulit, tuliit un tu arii nevareesi atcereeties kaa bija kad nestaigaaja

xjolchax

mani arii saak mociit zinjkaare par nezinaamajaam pingaam, pabuuros pa dazhaam lapinjaam, laikam nemaaku mekleet

mazulis beidzot chuch. taa nomociijies un vel njemaas liidz peedeejam, sliminjsh, bet tik drusku pa dienu paguleeja.. sirds luuzt, kaa vinjsh mokaas.

skatos pa logu, cilveeki no skulptuuraam velkas, mees shodien ar viiru uz mainjaam uz veikalu gaajaam, katik izlaviities no maajas un izveedinaat galvu

Taa meitene
piekriitu, tas tik aatri aizmirstas mums tagad ir topaa, pietupies un piecelies Ernests kaa traks pilda komandas

mums mājās topā ir vārds "jabi". Vairs nav ne jā, jo es visu laiku tincināju un pratināju, un kad atbildēja jā, teicu labi.. nu tagad man vairs nesaka jā, saka jabi. Vai arī pārliecinošu nē.

Man lūgums cāļa meitenēm.. lūdzu piedalīties manā pētījumā par aizsargpalagiem Visas, kas man oranžajos ir, es jau aplaimoju ar personīgu vēstulīti, bet neatteiktos arī no citu cāleņu komentāriem. Visi komentāri welcomēti!!

http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=IINDGJ_e91fbb61 Paldies jau iepriekš!

Dodiet cilvēkam mērķi, kura dēļ ir vērts dzīvot, un viņš spēs izdzīvot jebkurā situācijā. /Gēte/

xjolchax
niksim arii temperatura Artuurs pieliek roku pie pieres un saka, ka mazajam 39 temp., es izmeru un tiesam 39, es noteikti nebuutu pamanijusi, likas, ka taads siltins vienkaarsi midzina cuc, bet she tev! taads stulbums paelpot caur degunu nevar, pilns ar punkiem, iztiiriit nelauj, vaaks gaidam riitu un veseliibu

O jeeee! Atkal ieplusshanas f-cija ir atpakal nebuus stundaam ilgi jaameklee juus

Kaa ar redzes parbaudeem mazajiem??? manam Nikam laikam talredziiba biku ir :o Teica, ka liidz septembrim jastaigaa aapat, bet ja nebuus izlabojies vel, tad kaut ko tur domaas (viirs bija uz sito parbaudi, tapee es neko vairak nezinu) Varbut vel kadam kaut kas taads...?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110303