Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ OKTOBRĒNI 2009 meklē pingvīnus! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

sarmuks

Slēdza sarmuks: "JAUNA LAPA".

Taa meitene
bet domaa, ka aaraa nevar iet? Vismaz maneejiem peec aaraa buushanas paliek parasti labaak. Nevajag jau ilgi un arii baigi aktiivi darboties.
Lai veselojas Niks.

"The more I think it over, the more I feel that there is nothing more truly artistic than to love people." Van Gogh

Super-duper
man baigi bail tagad ara vest vinu- vakar naktibija +39 gradi temperatura tomer... Biju jau sagatavojusies uz svetdieas pastaigu, bet temperatura izjauca plaanus. Tagad mazais aizmiga, es vedinu maaju, vismaz kaut kas... Paldies par labaam domaam

čiu jaunajā nepierastajā cālī

sen nebiju te rādījusies. Mums iet ok, Lukasam arī bija iesna, dzeroklis nāk ārā ļooooti lēnām bet Rinogels ļoti labi palīdzēja mums

vakar bijām uz ledus skulptūrām neskatoties uz aukstumu, satuntulējām bērnu, paši sev termosā ielējām karstvīnu, paskatījāmies skulptūras, paklausījāmies Fomina koncertu un bija jauki pavadīts vakars

biju pie friziera un apgriezu īsus matus, kaut kā uznāca kāre

visiem slimnieciņiem daudz veselības

dālija
termosā ielējām karstvīnu, paskatījāmies skulptūras, paklausījāmies Fomina koncertu
MMmmm, izklausaas tik labi!
biju pie friziera
atraadiisies inboxaa!?

"The more I think it over, the more I feel that there is nothing more truly artistic than to love people." Van Gogh

Super-duper
kad nobildēšos, noteikti atrādīšos

xjolchax

dālija
oooo super paarmainjas vajag un Fomins man patiik

Taa meitene
man ir gudra graamata tur rakstiits, ka ar punkjiem un klepu var iet aaraa, jo iipashi ieteicams uz mezhu bet tas ja neelpo caur muti

xjolchax
jaa, visaas graamataas taa rakstiits, bet 12h peec 39 gradu temperaturas gan nav ieteicams

xjolchax

Taa meitene
njaa, tieshi tapeec mees arii maajaas seezham un izskataas ka kaadu laicinu veel seedeesim, baigo salu sola

xjolchax
es arii par sito pardzivoju nu jau izskataas, ka veseliiba saak uzlaboties, bet aaraa taapat netiksim ...

ak diesin kaa te pierunaajushas! nemaz nevaru liidzi izsekot... bet nu jaaatziist, ka mans BKA ir tik makten piepildic, ka nekam taa iisti neatliek laika daru visu to, kam parasti neatliek ne speka, ne iespeju - resp. uznemu cieminus

juus te par pingoshanos... hm, nez, laikam ir sievietes, kam tas taa aatraak no dabas lemc un citas, kam jaapagaida man jau te visu laiku shkjita, ka ir, bet tie bij vien "peecsveetku nelabumi" peec pirmaa man mnsr atsakas kad mazajai bija gandriz 2 (beidzu barot ap pusotru), tagad joprojam baroju un nav vel atsakushas, lidz ar to, zinot, ka 3o gribetos, kontracepcijas nekadas nav un laikam jau tas ta normali...

par slimoshanu... mums ar te visadi virusi, bet aaraa gan censhos kaut uz bridi iziet pat ja 40° naktii bijis... tiesa, mums araa +10°....

voilà... zheel ka nepievienoties man juusu bezbeernu tusinaa, bet labi ka draugi ciemos brauc, un tusini ir shaa kaa taa, gana biezhi

ja veel Nils tik gauzhi neraudaatu katru vakaru, dziive vispaar buutu skaista

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110303