Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ OKTOBRĒNI 2009 meklē pingvīnus! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

sarmuks

Slēdza sarmuks: "JAUNA LAPA".

es ar veel augshaa - svinam norvegu uzvaru (daudzas uzvaras) pasaules cempionaataa sleeposhanaa

sveiciens sveetdienaa! plaapas taadas

Man maashele no Irijas atbrauca un beidzot tiku iztuseeties bez viira, berna un taa, ka vecajos labajos. Bet tuss aprobezojaas ar paseedeesanu ar meiteneem un plaapaasanu, nevis traku balliiti Bet tik un ta juutos super atpuutusies un tagad daudz energijas Peedeejaa nedeela bija 100% stress un izmisums visaas frontees, tapec taads dubults prieks par labo atpuusanos Bet tik un taa riktiigi ilgojos peec saviem puishiem, kas palika maajas... pie viniem tomer ir VISlabaak

ooo.... nu jaaa... visaam labas brivdienas! Tas priecee

Taa meitene
pie viniem tomer ir VISlabaak

"The more I think it over, the more I feel that there is nothing more truly artistic than to love people." Van Gogh

Hello!

Es gribēju jautāt, vai jūs savus mazos šoziem potējat pret ērču encefalītu? Es nevaru saprast vai to darīt vai tomēr nē...

zanita
pēc mēneša taisos potēt,lai pa vasaru būtu miers

tweety

zanita
es arī labprāt potētu, bet nav tādas naudas tagad..

peciņa
Ja par Jums nepārtraukti smejas, tātad Jūs nesat cilvēkiem prieku!

tweety
nav jau tik traki dārgas tā potes-man liekas 20ls pirmā,pēc mēneša otrā un trešā tik pēc gada bet vismaz vasara mierīga

tweety

Krixse
nu bet ja nav to 20 Ls, tad nav..

peciņa

tweety

pie tam mums ar vīru pašiem tagad pavasarī vajag revakcināciju. vīram točna vajag to poti, jo viņš daudz pa mežu dzīvojas - i darbā kokos karājas, i brīvajā brīdī labprāt iet un ņemas pa mūsu mežu - mačetes un zāģa pavēlnieks būs kaut kā jāsagrabina nauda..

peciņa

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110303