Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ OKTOBRĒNI 2009 meklē pingvīnus! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

sarmuks

Slēdza sarmuks: "JAUNA LAPA".

tweety
protams,tā ir liela nauda,bet ja parēķina,ka pēc tam, ja iekož ērce jāved uz analīzēm tas mošķis,un tas ar izmaksā 16ls...

es nestrīdos,tik izsaku savu viedokli mums ar nāksies savilkt jostas,bet poti vajag...pati gan neesmu potēta,tieši dēl naudas nebūšanas,bet bērniem vajag

tweety

Krixse
nu es ļoti ceru amandu sapotēt līdz vasarai uzskatu, ka tas ir vajadzīgs

peciņa
Ja par Jums nepārtraukti smejas, tātad Jūs nesat cilvēkiem prieku!

hello

"The more I think it over, the more I feel that there is nothing more truly artistic than to love people." Van Gogh

tweety labaas bildes tev draugos!!!!

"The more I think it over, the more I feel that there is nothing more truly artistic than to love people." Van Gogh

Super-duper
ciu.

tweety

Super-duper
paldies

peciņa
Ja par Jums nepārtraukti smejas, tātad Jūs nesat cilvēkiem prieku!

Čau!

Man ērču vakcīna ar aktuāls jautājums. Man te kaimiņienes, kurām bērni ,kaut ko teica, ka tik mazus nevajag potēt, kam es negribēju ticēt. Nu pagājušajā vasarā saprotami, ka nebija jēgas mocīt, bet nu tagad, kad jau liela un skries visur apkārt- drošību vajag.

Kā ir pieredzējušās un gudrās....var tagad potēt? Mums gan vēl nav bijusi pote uz 1,3 gadu dēļ visiem vīrusies. To ar kaut kad vajag

tweety
Bildes tiešām foršas

Baranka
mums dakterīte ieteica starplaiku starp potēm 2ned-1mēnesim Labāk jau uzjautāt dakterim

Krixse
eu, kaa tad tev galu galaa gaaja tavaa izbraucienaa? Bija forshi?

Super-duper
es jau it kā rakstīju kā gāja

Gāja labi,tik laiks mūs nelutināja-apmācies un ik pa laikam lietustrāpījām uz Briseles muzeja naktīm,ieprovējām pabus un izdejojāmies klubā vēl bijām aizbraukušas līdz Amsterdamai,bet atkal lija,neko daudz neredzējām,apskatījām tik slaveno Seksa muzeju

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110303