NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".
Talia25

2009. gada novembrēni

Mūsu mājas lapiņa, kurā var izlasīt jaunumus, šo to interesantu un apskatīt bildītes!

Ieejasvarīgākajās sadaļās tikai ar parolēm! Ar jautājumiem griezties pie bizmarites.

Īpašos jaunumus - ikmēneša mērījumus ieziņojam boldā, lai var labāk saskatīt!!!

Svarīgi linki:
Ajūrvēdas principi bērna barošanā
Skaitāmpanti
Zobiņu nākšana
Apraksti par attīstību
Krīžu kalendārs
Attīstības tabulas
Piebarošanas linki un tabula

Iepriekšējā pļāpiņa

Caf jaunajā lapiņā!

Talia25
Jā jā bijām gan orfā! Šoreiz bijām 4 bērniņi. Un santīte arī ar Anniņu bija.

susi

, lai mazā ātrāk vesela! Jēkabs izskatās, ka ir uzveicis bacili. Traki jau gāja, bet tāds prieks, ka pats tika galā.

ilzemuc

Talia25
Mana šonakt tā kliedza, tā kliedza, nesaprotu, izlutināta? Jo tiešām nelikās, ka kaut kas sāpētu, vnk gribējās izkliegties. Tagad ar visu laiku spiedz, ja kaut kas nesanāk. Nesaprotu, pa māju apnicis, mēs apnikuši?

Man ar reizēm šķiet, ka mēs vecāki bērnam esam apnikuši. Vakar visu dienu bija vīramāte ar viņu - prom nemaz negribēja laist un mūs tik ieraugot sapriecājās, a pēc tam tik vecmāmiņu vajadzēja. Šodien viņas krustmāte ar vēl vienu 6gadnieci pieskatīja uz 2h, es atbraucu - nekādas sajūsmas! Kad vedu pie savas mammas, tad jau Tīrainē no prieka kājās vicina un plaukstas sit, jo zina, kur brauc

bizmarite

Talia25
Laurai arī riktīgi var redzēt, kad mājās viss apnicis - kašķējas, krīt gar zemi, nekas nav labi, velk galvā cepuri, šalli, zābakus, stiepj kombinezonu, ka kaut kur esot jāiet.

Be prepared. Always expect the unexpected.

Norai peecpusdienaa krietni labaak palicis, jau runaa un drusku pa maaju skraida. un nograuza 1 sausinju pa 3 dienaam.

susi

Par homeopātu pirms pāris gadiem biju I.Vecvagares, bet kontakts neizveidojās. Tagad no novembra divas reizes esmu bijusi pie Dr. homeopātes A.Kaļķes- pieredzējusi daktere un visu laiku papildina zināšanas. Vienīgais, kas man nepatīk, bet izturu, ka vizītes laikā var runāt pa telefonu vairākas reizes un ne tādas sarunas, ko nevarētu atlikt, atzvanīt.

Norai

Jā, septembrī Valmierā būs tā pati konference, kas pagājušajā gadā bija Kiprā ATLAS. Es pagājušajā nedēļā biu Tavā pusē Tirzas pagastā.

Visām novembrītēm paldies par labajiem vēlējumiem.

Un es šodien izdarīju varoņdarbu!!!Darbā pateicu, ka gaidu mazuli un arī to, ka vienu amatu nesaglabāšu, neatgriezīšos tajā.

Mēs gan uz orfu pirmdien nebijām, gan aukstums ietekmēja, gan darba tikšanās. Lielais arī vakar un šodien pa mājām. Redzēs, kas būs rītdien.

Talia25

Nu jā, tad laikam jāpiecieš šitā ķērkšana līdz izveseļosies. Jāsadomā mega aktivitātes

Klau, varūt kāda zin, kādu plastilīnu varētu mūsējiem piedāvāt, tādu nekaitīgāku, nesmērējošāku? Liekas, ka A baigi patiktu, jo viss iet caur pirkstiem Sāls masu mēģināju, bet man kaut kas viņā nepatika

paldies par dalīšanos par homeopātiju. nodošu māsai info.

Karlite
o, kas notiek Tirzaa?

es no 5dienas līdz 1dienai būšu Liepājā. šito gaisa gabalu!!! un es esmu vienīgā, kas no tās kompānijas ir ar tiesībām, tad nu vienai būs jāsēž pie ruļļiem.

Nora var teikt gandrīz vesela, pirms gulēšanas uzvedās k;a parasti, tusēja apkārt, t arī vairs nav, tik vienu reizi caureja pa dienu bija. būsim pa 2 diennaktīm tikuši galā bez nekādu zarazu/ slimnīcu pielietošanas. protams, vēl kādas pāris dienas tāpat mierīgi jāpadzīvo, bet pa šo aukstumu tāpat daudzas ierastās lietas atkrīt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729