NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".

bizmarite
mēs šodien arī gājām ārā .. uz 20 minūtēm, bet tomēr. Jocīgi, ka pēc tam Liene gulēja sliktāk nekā parasti.. tikai 40 minūtes ierasto 3 stundu vietā un vakarā jau pirms stundas bija nekāda.. nu jau čuč.

Dodiet cilvēkam mērķi, kura dēļ ir vērts dzīvot, un viņš spēs izdzīvot jebkurā situācijā. /Gēte/

susi
Es ar lielāko meitu gāju pie Kalsnavas, viņai prakse Avotu ielā. Īpaši labas atsauksmes no LoR pacientiem.. tiem, kuri ar hroniskām vidusausīm utt. ārstējas. Es gan lietoju kopā tradicionālo un homeopātisko medicīnu pēc ieskatiem, bet visādā ziņā no pēdējās operācijas lielā meita varēja izsprukt, jo visu vasaru centīgi lietojām viņas ieteiktos graudiņus un pēc tam vairs nebija tā, ka pēc katrām iesnām jāārstē vidusauss iekaisumi, varēju apārstēt iesnas un viss bija atkal kārtībā. Ja vasaras sākumā visi kanāli bija ciet, tad augusta beigās bija vesela kā rutks. Nosūtījumu uz operāciju vienkārši izmetām.. ceru, ka kādam citam tika iespēja ārstēties bez rindas

Dodiet cilvēkam mērķi, kura dēļ ir vērts dzīvot, un viņš spēs izdzīvot jebkurā situācijā. /Gēte/

susi
Kāds prieks par Noru Zinu, ko šitas viss nozīmē . Kad novembrī tikām slimnīcā ar adenovīrusu (ja nemaldos), tad ar pa divām dienām tikām cauri. Tad ar bija vemšana un caureja. Tik tagad saprotu, ka toreiz būtu arī paši tikuši galā, bet pie pirmās reizes mani tas pārāk nobiedēja .

susi

tad jau var gadīties, ka saskrienamies, cik nu Liepāja liela!

Es Adelīnai esmu ievērojusi vienu niķi - ja nedabū, ko grib, tad paliek nikna un plēš visu, kas pie rokas. Vienu dienu tā parāva halātu, ka pārplēsa pakarāmā cilpu, kas nemaz tik vienkārši neplīst... Ceru, ka tie tādi pārejošie dusmu uzplūdi.

ritaa
es būšu kādus 5 km no Liepājas, mums viss vienā viesu namā notiksies.

ritaa
Es jau domāju, ka mana vienīgā izceļas ar niķiem Pēc slimošanas TĀDI niķi parādījušies, ka man nervu zāles drīz vajadzēs sadzerties. Kā kaut kas nav pa prātam tā raud. Ar lielām asarām un skaļi. Ja neviens nepievēršas, tad bļauj. Bļauj kārtīgi, tā lai visi dzird. Uz visu, katru mazāko nieku šitā izpaužas. Brālis paņēma pildspalvu, ko tieši viņa gribēja- jābļauj. Tētis paņēma opā- jābļauj. Pareizajā sekundē ēst neiedevu - atkal jābļauj. Un tā visu laiku, par visu pēc kārtas. Traks var palikt.

Talia25

Sāga
Tu visu uzrakstīji tā it kā par manu bērnu runātu, mums tik brāļa nav Vienīgi manējā vēl kož un kniebj, ja dusma ir ļoti liela

Talia25
Tu mani nomierināji Tiešām labāk palik, ka manējā nav vienīgā tāda. Tad ir cerība, ka tas tikai tāds attīstības posms un kaut kad pāries Jāpriecājas, ka manējā vēl nekož un nekniebj.

ilzemuc

Talia25
Sāga
Manējā kad dusmojas, tad mēdz bļaut ar asarām vai arī ļoti cītīgi skaļā balsī plātot rokas stāstīt, kas viņai nepatīk. Otrais variants man patīk krietni labāk par pirmo

Škiet, ka manējā šodien atkodusi, ka var arī skriet, skrēja no virtuves viena gala uz otru, kur tik pāris solīšus var noskriet, bet tik priecīga!

Sāga
Talia25
Es arī baigi ceru, ka kāda attīstības krīze. Citādi tā vien liekas, ka manu miermīlīgo bērnu kāds iemainījis. Mums arī brālis dabū trūkties, brīžam raud brālis, nevis mazā.

Man tāds jautājums, kā jums sīčiem ar kkādiem marinējumiem? Manējā ir kā traka uz marinētiem gurķiem. Es jau baigi pretojos, bet vienu vakaru pirms laika bija nodabūjusi un tagad pilnīgi trīc, kā ierauga gurķu burku!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729