NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".

ČAu, čau

BAigi darbos norāvusies, nav laika normāli Cālī ienākt.

Manam arī niķi ar bļaušanu un lielām asarām. Un vēl kājas dauza. BAigi smieklīgi izskatās. Bet nu "sakožu zobus" un nereaģēju uz šitām izdarībām. LAi gan kādu reizīti arī piekāpjos, lai jau ir kādu reizīti arī bērnam teikšana.

ritaa
Es savējam neko marinētu neesmu neesmu devusi- baidos. Jo man visās receptēs etiķa esence un tad man bail vai nav par stipru. Plānoju šogad marinēties ar citronskābi, lai jau var mazajam kaut ko iedot. Bet nav nekāds brīnums, ka mans puisis kaut ko no galda nočieps

Mans bērns pilnīgs siera fans. Viņš vīram no pusdienmaizītēm sieru nolasīja. Vīrs uz mirkli izgāja no virtuves- atnāk, bet uz galda plikas maizītes.

Vēl es nesaprotu, kā mazais spēj atšķirt saldumus un uzreiz saprast., ka viņi ir ēdami, ja ne reizi nav pamēģinājis. Ar citām ēdamlietām tas neies cauri, tur jālūdzas, lai pamēģina un tad jā- ir ēdams.

ritaa
Estere ir ēdusi marinētus gurķus. Ļoti garšo. Speciāli nedodu un nespiežu viņai tos ēst, bet ja pieķer, ka uz galda ir, tad noteikti vajag apēst. Arī marinētu šampinjonu ir pagaršojusi. Liekas, ka nekas briesmīgs no viena gurķa pusdienās nenotiek. Ne jau katru dienu ēd.

Sāga
nav, nav vienīgā. Mūsmājās arī notiek košana un sišana, cik spēka, ja kaut kas nenotiek pēc viņas prāta. Sākumā likās, ka brālis dara pāri, bet izrādījās, ka tikpat emocionāli bērns var reaģēt, ja nolēmis pats atņemt noskatīto mantu. Tā kā atskanot sirēnai bērnistabā, mierīgi dodos turp, lai pievērstu jauniešus citām nodarbēm. Lienei parasti der kaut kas cits.. piedāvāju citu grāmatu, mantu vai apskatīt citu spēli un tad ejam abas. Jo ātrāk iejaucos pa vidu, jo vieglāk novērst katastrofu.

Bet laiku pa laikam ar varu ņemu nost no savām kājām, kurās viņa atkal nolēmusi iekost ..

Dodiet cilvēkam mērķi, kura dēļ ir vērts dzīvot, un viņš spēs izdzīvot jebkurā situācijā. /Gēte/

Liene jau saka "gulkis" un pamēģini neiedot.. es vairs neriskēju . Ja trīslitru burka atvērta, tad pāris gurķus apēd arī mazā māsa, jo mums viņi visiem garšo.

Dodiet cilvēkam mērķi, kura dēļ ir vērts dzīvot, un viņš spēs izdzīvot jebkurā situācijā. /Gēte/

Arī Kristiānam garšo marinēti vai skābēti gurķīši. katru dienu gan nesanāk tos ''est, bet ja tiek burka celta galdā, tad noteikti tiek arī Kristiānam kāds gabaliņš.Reakcija nekad nav bijusi slikta, tapēc neesmu viņam liegusi marinētus gurķīšus, jo pašai jau ar dikti garšo!

tagad man ir jautājums.......Kristiānam ap oliņām un starp kājām ir sametušās sarkanas pumpiņas, citur nekur nav.....tagad domāju kas tas tāds par zarazu mums piemeties......kādai ir tā bijis? Ko smērēt?

A par to košanu un kniebšanu - Kristiāns no tā ķer kaifu. Bet viņš tādā veidā izrāda savu mīlestību. Tas noteikti nav no dusmām.

zhubiite2
autiņbkses vēl lietojat? varbūt sasutis? tad es ieteiktu kaut ko pret iekaisumu..

Talia25

Sāga
ritaa
Es arī ceru, ka tas reiz pāries, jo u šitāds kašķu kušķis, te tiks ātri pārmācīts Es nereaģēju uz tiem pigoriem. Tagad vairs nekrīt guļus gar zemi, bet tik uz ceļiem. kad krita guļus, liku braukt ar ritenīti, laikam apnika

ritaa
Manējai tiek kāds gurķītis, ja paši ēdam. Bet tā kā daudz neēd, tad neliedzu. Es vispār liekas, ka dodu visu, kas mums pašiem garšo, bet mērenās devās.

Kaimava
Tev Liene baigā runātāja!!! Manējā tik spēj pateikt "gu gu"

Kaimava
Jā, pamperus lietojam, bet ja būtu sasutis tad būtu sarkani pleķi, bet mums ir sarkanas pumpiņas.

zhubiite2
Nu, moš alerģija kāda no pārtikas - ja ir tāda stiprāka kaka vai čura, tad var izmesties pumpiņas. Kaut vai no tiem pašiem gurķīšiem

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729