NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".

Amelija
Nu no čuras varētu būt.....jo viņš man baigi daudz dzer, un tad arī ļooooooti daudz čurā!Pampi mainam katras divas stundas.Tagad izsaucu dakteriuz mājām redzēs ko viņa teiks.

ritaa
es arī tieši jau vienreiz gribēju jautāt par marinējumiem. Nora arō ir kā aptrakusi uz marinētiem gurķiem un manai mammai tie ir vienkārši dievīgi. kā ierauga burku, tā uzreiz vajag, neko citu vairs negrib. tāpēc mēs viņas klātbūtnē arī cenšamies neēst, varbūt reizi nedēļa pusgurķi dabon. man pašai šķiet, ka marinējumi tomēr vēl drusku par agru. bet tā ja dodu visu to pašu, ko mēs ēdam.

ritaa
Jēkabs neko vēl nav dabūjis no tādiem, marinētajiems Pat nezinu kapēc?! Nav tā, ka speciāli nedotu, kaut kā nav sanācis

zhubiite2

manam čalim šorīt to pašu novēroju, tās pumpiņas. Pagaidām neko nedomāju Tad jau padod ziņu, ko doka komentēja šajā sakarā

Es vakar, aizvakar biju uz aerobikām... un kā jūs domājat, vai es varu paiet šodien?! Vienmēr eju uz parasto aerobiku, bet vakar vēl aizgāju uz "Pamp", un tur trakie iesēdieni un pietupieni.... Ak jē.... Pa trepēm vispār užasss...

Cauniite
Nu daktere teicās ka tas droši vien no pamperiem, par cik Kristiāns daudz čurā tad tā tas arī varētu būt.... Var smērēt ar zeļonku vai arī ar tādu violetu šķīdumu pektenīns laikam.....nu neatceros kā sauc.un pašas labākās zāles pret šito ir - pēc iespējas mazāk izmantot pamperi.

zhubiite2
Skaidrs Jāļauj būs vairāk ar pliku dupsi...

ilzemuc

zhubiite2
Daktere tev deva izvēles iespējas - zaļš, violets vai dabīgs un pliks dupsis Varēs Kriksis staigāt pa māju kā plikucītis

man Nora jau kādu laiku pa dienu staigā tikai zeķubiksēs. sanāk jau lielāka ķēpa, bet es esmu iepirkusi daudz zeķubikšu.

ilzemuc

susi
es tagad meklēju savai zeķubikses 74/80 izmera, bet nekur nav! Pāris man ir un tad ar tām nu jāiztiek. Mums gan šitajā aukstumā grūti virs 19grādiem istabā dabūt un tad nu ar pliku slapju dibenu negribu laist, jo zinu, ka pret slapjumu viņa neprotestē. Kad lieku viņai autiņus viņa mierīgi staigā arī ar slapju, bet autiņa virsbiksēm vēl pa virsu zeķubikses man liekas muļķīgs skats, a bez zeķubiksēm pliki ceļi un šķiet, ka tad viņai ir auksti (domāju, ka man tik šķiet, bet viņai nav nemaz auksti).

ilzemuc
Manējā arī no rīta un vakaros dzīvojas ar basām kājām un tādām vieglām bikšelēm. Pagaidām pa dienu oma neapņemas piedarboties. Brīvdienās, ļoti smuki varam nodzīvot visu dienu bez pampera.

Nu man Kristiāns čurā ik pēc 5 minūtēm, man kautkā nav tik liela izturība ņemties un skraidīt ar slotu viņam pakaļ - tā tak var prātā sajukt!!!! Pēc stundas tādas skraidīšanas man mērs ir pilns un es velku viņam pamperi.!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729