NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".

Nu pļāpas gan te viena otra! Malači, meitenes. Manējā no slinkā gala- runā teikumiem bet pārsvarā tik vien sev saprotamā valodā. Un aktuāls vnk rādījums ar pirkstu kaut kā iekārota virzienā.

Par dzīvošanos ar bērnu- manējā viena pati īpaši nedzīvojas. Visu laiku mēģina mani iesaistīt. Diezgan jau nogurdinoši Tādēļ, neskatoties uz to, ka reizēm sanāk bļaušanas, spiegšanas un pat raudāšanas, esmu priecīga, kad lielais brālis ir mājās. Viņam gan ne vienmār patīk, kad mazā jaucas pa vidu viņa iecerēm, bet nu brīžiem ļoti smuki spēlējas.

susi
Mēs šodien brauksim pie alergologa, ģimenes doka tomēr nosūtījumu uzrakstīja, jo sausie sarkanie pleķi kā nepāriet, tā nepāriet. Tad jau redzēsim, kas būs pie vainas
Jā, jā- padalies, lūdzu. Līvai arī joprojām vienai kājai sausais pleķis īsti neiet nost.

Man šodien pedējā diena darbā, rīt ar Emi dodamies ceļā. Ceru, ka tikšu pie neta, tad padalīšos kā mums iet. Šodien bik tāds uztraukums, jāatcerās, kas vēl jāsagādā, utt.

Talia25

puuciite
Mūsu labās domas būs pie jums!!!

Manam bērnam garākais vārds, ko saka ir "atdod"

puuciite

Talia25
Es vakar saklausīju 1x " ātrāk" Bet vairāk Jēkabs nerunā saprotamus vārdus

Talia25
Cauniite
paldies

puuciite
Turēsim īkšķīšus, lai viss ātri un viegli. Un lai ātrāk viss aiz muguras!!

Sūdzēšos (varbūt labāk paliks ). Nezinu, ko lai dara, mazais sācis šausmīgi bieži naktīs celties un tusējas kādas 2 stundas un tad aizmieg. Es pēc šādām naktīm- nekāda. Agrāk šādi ekscesi bija mēnsī reizi- varbūt , pat retāk, bet nu pēdējās 2 nedēlas gandrīz ik pārnakti. Neraud, neniķojas- tusējas pa gultu- dzied, runā. Bet es pagulēt nevaru.

viirasieva

puuciite
un vēl miljons šādi jums abiem!!! Viss būs labi! Pie labiem dakteriem savādāk i nevar būt!

viirasieva

Tuti
Pasaki auklei(vai kas tev viņu pieskata) lai pa dienu neļauj daudz gulēt, nu vismaz pāris dienas, lai ieejas atpakaļ normāls nakts režīms. šitam vajadzētu līdzēt. Lai stundiņu tik paguļ, tad uz nakti būs tā piekusis, ka gulēs krākdams nu tā man vismaz liekas.

viirasieva
Šitas nedarbojas diemžēl. Jau ir izmēģināts.

Domāju likšu vēlāk gulēt, bet tad pilnīgi uz grīdas bērns aizmiga, ja jau vecāki neprotas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729