NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".
ilzemuc

Tuti
Mana pēdējās 2 naktis pa nakti bļauj un liekas, ka dēļ nekā! Varbūt atkal kāds zobs nāk? Bet mēs ar vīru no rīta abi esam nekādi, kā da tur vēl strādāšana, ja gribas gulēt?

puuciite
Lai visi mazie enģelīši stāv jums klāt un viss izdodas ar viss labākajiem rezultātiem! Un lai viegls un ātrs atveseļošanās laiks!

odrija, Sāga
tātad izbraukājām alergologu. nu neko, paņēma tikai analīzes un izrakstīja iesākumam kaut kādas zāles. jābrauc pēc nedēļas atkal. mēs ar vīru paši izlēmām, ka pagaidīsim analīžu rezultātus un tad sāksim dot zāles, jo negribētu nezinot vainu triekt iekšā bērnam kaut kādas zāles. moš parādīsies kaut kāda konkrēta alerģija pret kādu produktu, ko tad var izslēgt un paliek labāk bez visādām stipram zālēm. tad jau ziņošu.

viirasieva
Tuti
Pasaki auklei(vai kas tev viņu pieskata) lai pa dienu neļauj daudz gulēt

Uz Jēkabu šis ar nedarbojas, neskatoties uz to, ka pa dienu noguļ 4h. Gulēt iet ap 22 un ceļās pirms 8. Pa nakti kā kuru, bet pārsvarā guļ. Ome jau ar man prasīja, kā guļ pa nakti, jo pa dienu daudz noguļ.

bizmarite

puuciite
Visi īkšķi un labās domas ar jums!

Tuti
Nav baigi gaišs istabā?

Man Laura nupat sāka baigi agri mosties augšā, nevarēju pierunāt nogulēt līdz 8 un tad sapratu, ka jāsāk taisīt tumšās žalūzijas uz nakti ciet - ziemā man nepatīk viņas virināt, bet vasarā savādāk nevar.

Be prepared. Always expect the unexpected.

puuciite
Būsim domās ar tevi un Emi Jums viss būs labi!

Lai stundiņu tik paguļ, tad uz nakti būs tā piekusis, ka gulēs krākdams nu tā man vismaz liekas. Esterei šis arī nedarbojas. Arī ilgāka nelikšana gulēt tikai niķus palielina un guļ nemierīgāk.

viirasieva

Nu tad mans bērns ir izņēmums ja dienā sliktāk paguļ, tad naktī guļ perfekti, kaut gan man pēdējā laikā visas naktis liekas perfektas, jo viņa pati atnāk pie mums uz istabu, ja pamostas, un guļ tālāk, es pat neatceros no rīta kā viņa atnāca. Bet viņa man pa dienu 4h gan nekad nav gulējusi, parasti kādas 2-2,5h.

puuciite Veiksmīgu Jums braucienu, operāciju un drīzu atkal atgriešanos mājās. Gaidīsim ziņas.

viirasieva Vai Tev Alisei jau gultai restes pāris ir izņemtas laukā, ka pati atnāk pie Jums?

viirasieva

Karlite
Viņa guļ jau kādu laiku uz dīvāna, kamēr mums nākamo gultu taisa. Viņa atteicās gulēt tanī būrī, un es nolēmu bērnu nespīdzināt, savādāk viņai bija panika, kad liku iekšā. Es pie dīvāna piebīdu norobežojumu un atstāju tik vietu, kur galā var izkāpt. Un visi laimīgi

puuciite
Īkšķi Jums arī no mūsmājām un gaidām ziņas!

Manējā arī no rītiem nāk uz viesistabu, kur lielā māsa gatavojas bd, pati izkāpj (no laulības gultas) un bez raudāšanas atnāk. Tas man ir jaunums, jo lielais bērns vienmēr uzreiz taurēja, kā atvēra acis, pati nekad nekur nestaigāja - ne pa nakti, ne no rīta.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729