NOVEMBRIS 2009 - - > pavasara gaidās

Talia25

Slēdza Talia25: ".".

puuciite

puuciite
Mēs arī ar jums!!!

Manējā pa nakti nekur nestaigā, ja pamostas, tad bļauj. Arī no rīta vai pa dienu, ja pamostas nelaikā un neizgulējusies, tad parasti čīkst, bet ja labs garastāvoklis tad gan kāpj no gultas ārā un nāk cikvēkos. Mums redeļu gultai 2sānu redelītes izņemtas, tad nu cilvēks kāpj iekšā/ārā kad vien ienāk prātā.

Manējā arī vēl guļ redeļu gultā ar 2 izņemtām redelēm. Ja pa nakti pamostas sauc mammu. Visu laiku cēlos un gāju likt guļus. Šonakt bija slinkums celties, pateicu, lai liekas pati uz spilvena un čuč tālāk. Man par lielu pārsteigumu, viņa arī apgūlās un gulēja tālāk. Tik no rīta pēc 7 pārnāca uz lielo gultu un nogulēja vēl. Domājams, ka vasarā, kad mazai māsai vajadzēs gultu, lielā'Estere pāries uz kādu lielāku gultu. Pa dienu guļ līdz 2h.

Mūsu mājās risinājums ar to gulēšanu ir tāds, ka mēs to redeļu gultiņu esam piebīdijuši cieši klāt savai gultai un tā redeļu viena puse ir noņemta nost, tad nu mazais ar ripošanu var ievelties mums blakus un tad ja neviena nav blakus, pats bez raudāšanas pieceļas un atnāk uz lielo istabu meklēt savus sencīšus. Šitamais variants man dikti apmierina, mājās miers un bērns laimīgs par savu neatkarību.

Ja vēl par gulēšanu... Es ar šausmām domāju, kad redeļu gulta būs jānomaina uz lielāku. Un redeles ar neņemu laukā,jo vakaros es viņu ielieku un viņš aizmieg, arī pusdienslaikā, ja sanāk mājās un iekšā. Ja jāguļ pie mums, tad ņemās un kāpj ārā no gultas. Bet varbūt līdz gultu mainīšanai,būs iemācījies normāli aizmigt arī ne redeļu gultā. Naivā māte.... Bet drīz jau būs jāpērk puikām divstāvu gulta, jo mums tā istaba pamaza, tad nu tas vienīgais risinājums.

viirasieva

Cauniite
es te bišķi pamētāšos ar idejām vienkārši pati meklēju pirms laika visas iespējamās gultas un atradu šo un noseivoju kompī un savā atmiņā kā ideālu variantu nākotnei, ja negribēsies to milzu divstāveni.

te

te

te

te

nu un vēl tur pāris citi varianti

ļooti ceru uz ko tādu nākotnē, jo mums ar pagaidām būs salīdzinoši maza bērnistaba.

viirasieva

Man tas 3. variants liekas ideāls, jo aizņem tik 30cm platumā!!! Un bērniem vismaz uzreiz ir brīva platība rotaļām un visādām citādām svarīgām darīšanām Es šos modeļus rādīju mūsu draugam galdniekam, viņš teica, ka ja dabū tādu mehānismu, tad var mēģināt pats ko līdzīgu uztaisīt.

viirasieva
Es neizpētīju, kas ražo šīs gultas, bet pavisam nesen abi ar vīru sev skatījāmies līdzīgu variantu salokāmu pie sienas. Cena gan bija iespaidīga, tas bija itāļu variants. Jo mums ar paliek maz rūmes, tagad esam ar vīru pārvākušies uz mājas 1. stāvu, bērniem atstājot otro stāvu.

Es jau sabijos, ka mans Klāvs vienīgais vēl guļ aiz restēm, bet tomēr caunītes Jēkabs ar. Es pagaidām vēl nevaru iedomāties, kā tas būtu, ka izņemtu pāris redeles, jo tad jau viņš kāptu laukā un kā aizmigtu??

Šodien Klāvs kārtīgi pa āru ir izdzīvojies!

viirasieva

ilzemuc

Karlite
Mana ar vēl guļ gultā ar visām redelēm Mūsu gultiņai ir tik duadz gadu, ka izņemt redeles nav iesējams (var jau izzāģēt, bet kā atro bērnu tad?) un visu malu ņemt nost man negriba, jo tad mazā pa mūsu gultu spoēlēsies un savā nemaz negulēs! Par cik viņa man ejot gulēt vēl parāda atā un maida, tad negribas viņai iztraucēt ierasto.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110729