**Zemenītes'09**- ESAM GATAVAS PAVASARIM!!!!!!

Funky Monkey

Slēdza Funky Monkey: "slēgta".

Ja arī tu esi laidusi pasaulē Zemeņbēbi 2009. gada jūnijā(vai ap to
laiku), leci mūsu dobītē. Kopā jautrāk! Uzraksti boldā:

niks/ kad sagaidīji / kad bija plānots / cikos / vārdiņš / augums / svars

MUMS IR MĀJASLAPA!!!! http://sites.google.com/site/zemenberni2009/
E-PASTS: juunijs2009@inbox.lv
Kā arī ir sava FOTO GALERIJA www.foto.inbox.lv

Esi čakla čalotāja un piekļuve mājaslapai, kā arī galerijai sūtot vēstuli ar bildi uz mūsu e-pastu

Par bērniņa svaru, veselību, barošanu un citus labus padomus smelies TE

Iepriekšējā lapiņa TE
Jautri Smaidiņi: TE

Zemenīšu maztusiņš pie manis groziņvakara veidā sestdien, 19.martā, plkst. 17:00!!!!! Piesakieties, kuras vēlas. (variet pucēties, ļaušu kluburēt arī augstpapēdenēs. )

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others. 

Emy

Par jaunu lapiņu

Funky Monkey paldies par lapiņu!!!

jaunajā lapiņā!!!!!

par jauno lapinju

labi, ka atgadinajat par plastilinu, pavisam biju aizmirsusi, ka mums tads ir.

Sodien tiesi darzinja G.pie skapisa bija pielikts darbinjs, kur uz papira uzzimetaa sirds forminaa no daudz, daudz krikuminjiem ir salipinata sarkana sirsnina. Dikti milji. Vinji darzinjaa tik daudz ko taisa, ka es tikai varu nobrinities, jo pati berniba neko tadu neesmu taisijusi.

Vinji stikla traucinjos ir likusi visadus akmentinjus un citus sikuminjus, tad virsuu zeleja un svece gatava. Man pat pasai nekad nav nacies, ko tadu taisit.

Sveiciens smukā dienā

Ārā ejam uz 30-40 min. arī šajā salā tik tā ap vieniem dienā.

Par tiem plastalīniem runājot, var mammas pašas uztaisīt veidojamo masu no miltiem, sāls un ūdens, var kādu pārtikas krāsu piejaukt vai kripsi gošenes, lai krāsaināk; var nejaukt neko,bet pēc tam ļaut sīcim izkrāsot. Mazajai vēl neesmu taisījusi, bet lielajiem, kad sīki bija pa reizei uzjaucu to mīklu. Ekoloģiski, nav bīstami, un ja liela vēlme, var arī zcept savu darbiņu. Tik tās proporcijas jāpaskata guglē, bet var jau arī uz čuju.

\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

Vēl ienāca prātā, ka varētu lielos makaronus dot pavērt uz kāda resnāka un stingrāka striķa, mazajem pirksteļiem, ko darboties un valodiņai raisīties

\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

sveiciens jaunajā lapiņā

mēs vakar tomēr aizgājām uz skoliņu pa visu salu, jo meitenēm tur ļoti patīk un to vienīgo nodarbību nedēļā ļoti negribējās izlaist.

Nu sveikas!

mēs beidzot šodien izgājām ārā - mums bij tikai -9! Mazā i gulēja ārā i vakarā vēl izstaigāties aizgājām - nosalu tikai es

ŠOdien man kaut kāda kulinārijas diena uzmetusies! Esmu uzcepusi ķirbju kūku ar riekstiem, uztaisījusi sāļo torti ar šķiņķi un garnelēm un tagad vēl ņemos ar Canelloni nu būs tuvākajās dienās izrīšanās

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110816