**Zemenītes'09**- ESAM GATAVAS PAVASARIM!!!!!!

Funky Monkey

Slēdza Funky Monkey: "slēgta".

\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

Emy

Es ar par to paštaisīto plastalīnu biju lasījusi. Tur ~ 1 glāze sāls + 1 glāze milti + nepilna glāze ūdens (tā lai mīcot nelīp pie rokām. Var pievienot pārtikas krāsvielu (piem. no Avokado). Masu uzglabā iepakotu maisiņā un laikam ledusskapī.

Mēs ar nedēļu pa māju nodzīvojām, Gustavs noslimoja ar konjunktivītu + ienas + klepus. Sapratu, ka ikdienā tā nevarētu vairs dzīvot. Viņam baigā enerģija, visu laiku kā atspolīte. Iedevu pupiņas lielākas un mazākas, beigās 5 min. laikā tās bija visur tikai ne bļodiņā. Tāpat atrada cukura maisu, manu sīkpērlīšu bļodu... Brrr....

G. iefano par burbuļu pūšanu krūzē ar salmiņu un tusiņu pie izlietnes. Vien tas, ka ilgāk par 15 min. man apnīk stāvēt blakus, jo viņš stāv uz virtuves krēsla.

Otru bērnu man kompensē suns. Abi ar Gustavu ieslēdzas (aiz aizvērtām durvīm) kabinetā un var tur tusēt kādu stundu, es tik pa brīdim pabāžu galvu, ko atkal sadarījuši. Atstāju durvis vaļā, ebt pienāk G. un atkal ieslēdzas. Tip` te mūsu darīšanas, nenāc...

Ar pirkstiņkrāsām darbojāmies. Man gan nebija otas, devu savu acu ēnu otiņu. Plastalīns kādu laiciņu jau apnicis.

Vakar tētis bij atvedis kaut kādus materiālus plēvē ietītus. Kādu stundu G. plucināja plēvi nost, tāāāds klusums mājās!

Heijā, kas te par klusumu?

Mums gan arī viss pa vecam - čalojam, dziedam savā valodiņā, blēņojamies utt.

Plastalīns arī baigi patīk - bet mammai ir jātaisa bumbiņas, zaķīši un desiņas

laacceniite
Plastalīns arī baigi patīk - bet mammai ir jātaisa bumbiņas, zaķīši un desiņas
Manējā arī kā ierauga plastalīnu, tā sauc: desa! desa! Mammai jātaisa plastalīna desas un tad viņa ar mazo nazīti ( neaso ) griež gabaliņus!

A tā mums arī viss pa vecam. Ārā šinī laikā ejam, kaut vai uz mazu brītiņu. Ilgāk pa kādām 40 min tāpat negrib meiča staigāties ( un mamma jau arī ).

Es tikai atrādīties E ir streptokoks, nu jādzer AB, pie tam tas tagad ir arī man un vīram, jau nedēlu pa māju dzīvojam un vēl 10 dienas AB jādzer

Emy

Lisa

Veseļojieties!

Kā tas streptokoks izpaužas? Kur tādu vispār var saķert?

Plastilīni, tās mīklas manējam arī patīk, bet vislabprātāk patīk tos vienkārši sadrumstalot mazītiņos gabaliņos, drupačiņās, sēž un knibinās, kaut kā veidošana utt. it nemaz neinteresē.

Emy

Sasalušas.

Riktīgs sasalums

man gan nav pozitīvs viedoklis par spēlēšanos ar no miltiem taisitu miklu.

Līdz šim man likās, ka bērnam ir jāmāca cienīt maizīte, to nedrīkst mest zemē vai izmest atkritumu spainī. Ja tā sakalst, tad labāk to izbarot meža zvēriņiem vai putniņiem, vai arī izvārīt gardā maizes zupā. Nenoliedzu inovatīvo pieeju radoši darbojoties kopā ar bērnu, taču vai tiešam pareizi būtu mācīt bērnu spēlēties ar mīklu, pat iesakot tai pielikt guašu krāsu (tāds bija ieteikums vienā no Mans Mazais rakstiem par šo tēmu) un veidot visu ko ?

Mazliet skarbi liekas, ka zemestrīces skartajā Haiti bērni cep un ēd dubļu kūkas ar sāli, bet mēs no pārtikas miltu mīklas gatavojam puzli? Nenoliedzami bērnam ir jāļauj piedalīties ēdiena gatavošanā, bet tad jau labāk kopā izcept gardas piparkūkas vai cepumus, vai aiznest un miltu paku noziedot pārtikas bankai.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110816