**Zemenītes'09**- ESAM GATAVAS PAVASARIM!!!!!!

Funky Monkey

Slēdza Funky Monkey: "slēgta".

Lisa
turaties. Streptakoku parasti nokjer slimnica. Vai ari jums ir shis gadijums?

Nice Alise
Līdz šim man likās, ka bērnam ir jāmāca cienīt maizīte

Milti nav maize, bet milti ir augu izcelsmes uzturlīdzeklis. No miltiem mēs necepjam tikai maizi, bet arī taisam piem., mērci vai arī tad ja tā ir palikusi pāri un veca to nedrīkst izmest? Ja ir vēlme kaut ko atdot pārtikas bankai, tas ir tikai apsveicami un to droši var darīt, bet nedomāju ka ļaut bērnam spēlēties ar šādu masu būtu kaut kas nosodāms. Neviens jau neteica ņemiet maizes kukuli un spēlējieties, bet gan to ka var pats izveidot bērnam draudzīgu "plastalīnu"

http://lb2f.lilypie.com/OOXBp2.png

Nice Alise

inesiite1984
Es piekrītu Nice Alises viedoklim. Vienmēr esmu uzskatījusi tā. Nav runa par maizi vai miltiem ka spēlējas ar kukuli. Bet gan par to ka spēlējas ar ēdienu tai pat laikā, kad kādam citam nav ko ēst un tfu tfu tfu ka negadās kādreiz ka pašam nav ko likt mutē. Un milti ir - ēdiens. Nevienu nenosodu. Katram vērtības ir dažādas

Lapsa Rude sveiciens vārdiņsvētkos

Nuuu milti + sāls gluži manā uzverē nav ēdiens. Jūs to ēdat??? Kādreiz no miltiem vai cietes taisija klīsteri un līmēja tapetes pie sienas, makaronus(rīsus, griķus utt) izmato makslā, piem esmu redzējusi kā taisa gleznām rāmīšus. kafiju, auzu pārslas, cukuru u.c. sievietes lieto skrubju veidošanā!?

http://lb2f.lilypie.com/OOXBp2.png

inesiite1984
Jā tā notiek. Bet vairums no tiem kas tā dara nekad nav izjutuši ēdiena trūkumu vai šajos ''labajos laikos" tiktāl neaizdomājas. Nuuu milti + sāls gluži manā uzverē nav ēdiens. Jūs to ēdat??? Mēs nē, bet ir bērni kas ēd - milti + ūdens un sāls tā jau būtu ekstra

Sen te nav bijis kašķis un nu lūk ir iespēja vismaz lapa atdzīvosies.

Ooo...jautrība te sit augstu vilni...b e i d z o t... a to domāju,ka te viss jau nomiris.

Dubļu kūkas...mmmmmmm...gardas. Saku to noteikti, jo esmu ēdusi bērnībā. Labas bija. Opis galdnieks, kaut kad aizvēsturiskos laikos bija mums darzā uzmeistarojis veselu virtuvi ..īstu, bet tikai mūsu izmēriem domātu. Tad nu atceros rudenī un pavasarī dubļu kūkas gāja uz urrāāāā.....

Maniem bērniem ir spēļu virtuvīte. Jūs te par miltiem cepaties? O nēēē, jūs nezinat, ko aristokrātu bērni(tobis manējie )ņem spēlēšanai. Siera šķēles griešanai, cīsiņus, vārītos makaronus, gurķus. Oj,oj,oj...cik slikti . Mošk jālabojas un jādod milti ar ūdeni spēlēties...lai taisa uz veselību to klīsteri pretīgo...tikai es atsakos ko tādu skrubināt nost pec tam.
Maizi zin,ka uz zemes mest nevar. Da un ja nomet, Ella mīl ēst no grīdas dažādas lietiņas (viņa putekļsūcēja vietā mums te piestrādā ).
Es domāju, ka spēlēšānās ar dažadu veidu ēdieniem ir ļoti laba pirkstiņiem, ka piemēram...zirņi, pupiņas, riekstu čaumalas. Pag, zīles tak arī cūku barība...tās ar nedrīkst?
Tāāā......, saprotu,ka neko nesaprotu. Varbūt varu uzprasīties uz kādu listi, ko no tādām lietām drīkst dot? UN,ja mums skolā darbiņš...uz uzzīmēta cipara jalīmē plastilīna gabaliņi un pa virsu pupiņas..ko darīt? pateikt, ka mani bērni par maizi neņirgājas?
Viela pārdomām.

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others. 

Lapsa Rude sveiciens vārdiņsvētkos !!!!!!!!!!!!!!!!!!

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others. 

Emy

Nice Alise

Līdz šim man likās, ka bērnam ir jāmāca cienīt maizīte, to nedrīkst mest zemē vai izmest atkritumu spainī. Ja tā sakalst, tad labāk to izbarot meža zvēriņiem vai putniņiem, vai arī izvārīt gardā maizes zupā.

Kurš te teicis, ka dod maizi spēlēties???

Es, personīgi, runāju par plastilīniem un tām Play Dough mīklām.

Bet , ja par to, ka nevar taisīt no miltiem bērnam mīklu, ko spēlēties - piekrītu inesiite1984 viedoklim. Nuuu milti + sāls gluži manā uzverē nav ēdiens. Jūs to ēdat??? Kādreiz no miltiem vai cietes taisija klīsteri un līmēja tapetes pie sienas Tieši tā. Neviens jau maizi nedod, lai sēž un drupina un tad izmet. Un , ja uztaisa no miltiem+vēl kaut kā bērniem spēlējamo mīklu, ja jau runa ir par bada cietējiem - kāda starpība - vai es uztaisu pa lēto mīklu, patērējot mazākus līdzekļus, vai arī pērku dārgo Paly Dough mīklu??? Tad labāk par to ietaupīto naudu sapērku berniem augļus vai arī, ja ir iespēja, noziedoju tiem, kam vajag, nevis pērku dārgu dārgās mantas berniem.

Emy
vot,vot....tad jau Play Dogh nedrīkst pirkt, jo citas valstīs bērniem nav par ko ēst. Kapēc neaizsūtīt visu ienākumus tiem,kam nav, un pasiem ēst miltus ar ūdeni....pa svētkiem ar sāli ?

Emy

kafiju, auzu pārslas, cukuru u.c. sievietes lieto skrubju veidošanā!?

Tieši tā! Tāpat gurķus liek uz acīm utt. Nu nestāstiet nu, ka nekad neko tādu neesiet to darījušas, kas te bļauj par to ēdienu. Un piemērus var atrast ļoti, ļoti daudz. Tam nav nekāda sakara ar ēdiena cieņu vai necieņu vai vērtību skalu.Drīzāk jau otrādi - pēdējā laikā ļoooti novērtēju, ko daba mums var dot to pašu nenormāli dārgo krēmu, masku vietā un izmantoju to.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110816