**Zemenītes'09**- ESAM GATAVAS PAVASARIM!!!!!!

Funky Monkey

Slēdza Funky Monkey: "slēgta".

Sveiciens!

Mans meitens arī te bija sašvakojies - iesnas, klepus, tempertūra. Bet nu šodien jau labi - i dzied, i dejo

Lapsa Rude
Forši darbi, ģimene un pati Kļūsti populāra

\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

Nu labrīt!

kādu laiciņu nav sanācis neko ierakstīt!

Mums viss pamazām. Neko tādu kardināli jaunu neesam iemācījušās! Joprojām pa mājām, jo negribam slimot!

visām pagājušajām jubilārēm!!!!

šodien gan nav tā skaistākā diena, bet jau pāris dienu iespaidā - pavasaris tomēr - domāju, ka vajag kaut ko jaunu ieviest mājās - tā nu laikam izdomāju, ka mainīšu aizkarus - līdz ar to radošas mokas -ko un kā! Bet šoreiz man tikai radošas - domāšu ko un kā, jo pati neko nešūšu - tik pasūtīšu!

Vot pastāstiet man - vai jūs arī pavasarī jūtat - ka sulas iet? nu tā apstrakti izteicos vai arī gribas kaut ko pamainīt, papucēt, darboties - vai es viena tāda dīvaina?

Sveikas meitenes...sen neesmu rakstījusies... mēs pamazām augam strādājam nerātnības un neklausam tēti. Cenšamies radināties nost no pamperiem ... bet vēl nesanāk. Mazliet satrauc runāšana... gribētos lai mazā sāk runāt vairāk... sataisīju bilžu ābecīti bet pagaidām neizrāda interesi...kā jums iet ar tādām lietām?? Un varbūt kādai iet līdzīgi, ka mammu klausa un tēti apceļ un neklausa....

sveikas!

Jā, nesanāk te ieskatīties, bet nu jācenšas, lai nenomirst tas pasākums.

Incis11
Zakje
paldies

Wednesday
Man par tādām globālām pārmaiņām domas neraisās un pavasari, drīzāk par personīgo garderobi gan un par dārzu un puķēm, jo dārza darbi man patīk tikai pavasarī.

Līgucēns
es vēl par tādu klausīšanu vai neklausīšanu šajā vecumā nedomāju, diez vai mūsējiem tāda sapratnes un vērtību sistēma jau ir izstrādājusies. Par runāšanu noteikti nesatraucies - vienam tas ātrāk, otram lēnāk....gan jau aizies. Kko taču tev mazā runā.

Man ar runāšanu vakar bija joki. Mazā dzied ar lecamauklu un parasti jādzied - Kaķīc mans, kaķīc mans(pareizāk jau es dziedu, viņa piedzied un gorās)...nobeidzu pantiņu ar " šodien man vairs peļu nav" un dzirdu, mazā pielikusi to lecamauklas galu pie mutes, šūpojas un savā nodabā dzied "sūdi nau, sūdi nau" - tipa "šodien nav"

Wednesday
Par aizkariem...Man vienmēr licies, ka vnk ir saimnieces kam aizkari ir svarīgi un ir tādas kā es, kam ne tik ļoti..Es varu vairākus gadus nemainīt aizkarus - tik izmazgāju un karinu atpakaļ to pašus. Man gan patīk priecāties par smukiem aizkariem un pārmaiņas, bet sev mājās kaut kā slinkums par tādām lietām domāt. No sākuma būtu logi jānotīra. Man liekas,ka par aizkariem sāktu domā tikai pēc ļoti darbiem, kas stāv rindā un gaida, kad tos izdarīšu.

Wednesday
Kad esi sākusi runāt par aizkaru dizainu, tad pēc tam Tev jānofočē un jaatrāda mums jaunā loga "kleita", lai mēs arī varam papriecāties.

Lapsa Rude
Nu redzi - tomēr sulas mutulē tik tev uz citiem darbiem - puķes ir ļoti feini!!!

Oliivu_piens
nu es ar nemainu aizkarus katru gadu tā tak var nobankrotēt - vienkārši te kur mēs dzīvojam -visa apdare un aizkari ir no iepriekšējiem saimniekiem - remonts nespīd, bet ir daudzas lietas, kas man nepatīk, pat kaitina - līdz ar to pēc iespējas geibas pamainīt! UN aizkari ir it kā viegli izdarāms, bet tajā pašā laikā - ļoti maina visu izskatu ))

bet nu ja ir vēlme - tad varu sapildēt pirms un pēc - un kad būs gatavs atrādīt

bet nu ja ir vēlme - tad varu sapildēt pirms un pēc - un kad būs gatavs atrādīt
Wednesday
protams, ka ir vēlme - būs mums pašām Mājokļa jautājums

Lapsa Rude
"sūdi nau, sūdi nau" Šitos kadrus būtu labi iemūžināt

Mana šodien mani atstāja ārā aukstumā aiz aizslēgtām durvīm. Parasti tās logdurvis piespiežu tik bez kloķa, bet nebēdniece gribēja mani laist iekšā un nospieda kloķi uz leju un durvis ciet. Tā ar visu veļas bļodu paliku ārā, labi ka nejauši biju kabatā atstājusi mobiļņiku, tad sazvanīju lielo meitu,lai ātrāk lēkšo mājā. Aiz durvīm aukstumā gandrīz istabas drēbēs nostāveju savas 15 min. Meitene mani izklaidēja raustot aizkarus, laizot logu un lēkājot pa dīvānu, pa reizei bija ne tikai aukstas kājas, bet sirds arī pamira uz dažiem manevriem, oi, vienas no garākajām 15 minūtēm man.

\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

Incis11
Šitādi joki, kā tev šodiena aiz durvīm (vai tad jums tik viegli to rokturi nospiest? Mums tā stingri jāspiež)mums laukos kaimiņu tantei bija, kad tā aizbrauca uz Rīgu pie mazdēla. Tam arī kādi 2 gadi un šāda pat aukstā laikā viņš omu atstāja uz balkona n-tajā stāvā. Bet - tur nebija citu b;ernu, kas var atskriet, meita un znots darbā Rīgas otrā galā Man liekas viņa pat vairākas stundas stāvēja uz tā balkona un trakākais bija tas, ka tas mazdēls baigais špicbuks un pie tā loga un pat tajā istabā nestāvēja. Omai , tāpat kā tev, ne tikai aukstas kājas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110816