**Zemenītes'09**- ESAM GATAVAS PAVASARIM!!!!!!

Funky Monkey

Slēdza Funky Monkey: "slēgta".
Emy

Lapsa Rude

šūpojas un savā nodabā dzied "sūdi nau, sūdi nau" - tipa "šodien nav

Vai tiešām šī lapiņa tika pierunāta līdz 40lpp Es jau vairs necerēju ka tas notiks. Nu tiiiik lēni te pļāpājas.

Ierosinu tēmu - PAVASARIS

• Par ģērbšanos - cik plāni vai biezi tagad ko velkam
  • Par pavasara plāniem - kā nekā pavasara tīrīšanai jāsākas Ko kurš labu paveicis, ar ko aizņemts. Varbūt tas citām pasviedīs ideju ko darīt kad nav ko darīt

Te viena meitene taisījās aizkarus mainīt. Es ar pie tām kas grib redzēt jaunās pārvērtības Man ar šis aktuāli. Jau veselu gadu mēģinu savus vecos nomainīt pret jauniem, bet nebij iedvesma un katreiz kad iedomājos tik pat ātri tas tika aizmirsts un tagad vēl tiiiik kolosāls laiks ka prasās ko radošu.

Par iešanu ārā - ziemas kombji jau mūsmājās ir nobāzti tā tālāk no acīm. Ejam plānākās drēbēs ārā. Nu jau tik smuki tā saulīte silda un visu kausē. Un tās peļķes. Nu nevar puikas tik vienaldzīgi paiet garām. Vislaik tā kāja cenšas tajā iebrist

Viedās mammas, varbūt padalieties ar pieredzi, kā veiciniet mazuļu runāšanu. Manam puikam vārdu krājuma paplašināšanās ir apstājusies. Izlīdzas ar žestiem, īdot vai norādot uz lietu "to, to".

JAUNA LAPA UN JAUNAS PĻĀPAS

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18110816