DECEMBRIS 2009 - strādā, tusē un mīļo decembrēnus!

zigzags

Slēdza zigzags.
zigzags

Šajā lapiņā pļāpā 2009.gada decembra mazulīšu mammas. Dalāmies priekos un kreņķos, atklājumos un piedzīvojumos!

Mums ir savs e-pasts decembris2009@inbox.lv kur varam paskatīties viena uz otru un mūsu foršajiem mazulīšiem! Atsūti uz šo e-pastu savu un bēbīša foto un pretī saņemsi paroli, lai iepazītu arī citas decembra māmiņas. Visas iesūtītās bildes tiek pārceltas uz inbox sadaļu FOTO

Esam arī draugu domubiedros, meklē Decembris 2009

VECĀ PĻĀPIŅA

dolla Oi, nē, šodien ballīte, šodien nav laika vējbakām . Un laikam jau šis vecums vēl drusciņ par agru, visvieglāk tādam bērndārzniekam.

Džersija
Man uz sodiem iemācīja skatīties pozitīvi. Ikdienā taču šad tad sanāk pārkāpt, tāpēc retu reizi var arī samaksāt un atpirkties no grēkiem

skice
Tu Ziepniekkalnā dzīvo, ne? Man uz Mārupi tas pa ceļam, tā kā varētu tevi atpakaļ atvest, tikai nu nemaz nemāku solīt cikos tas būs. Es skatīšos pēc pašsajūtas kad braukt mājās.

skice

Anna!
ne, ne-es Imantā. Vai Luksiņš nebij no Ziepīša?

skice
Jā, tā tuvāk pie CSDD. Bet es plānoju pati ar mašīnu braukt, jo pagaidām vēl pupojamies.

zigzags
Paldies par lapiņu

Anna!
Par vējbaku ballīti, mums vienai kolēģes meitiņai ar bija, no sākuma tas īsti vēl nebija zināms, un kad mazā jau bija pumpaina, Mārtiņs ar viņu kopā rotaļājas un ēda banānu kopīgi. Kad jau nākamā dienā izrādījās ka mazajai meitenītei ir vejbakas, arī mēs pētījām, vai nu mums ar būs, bet īpaši neko nemanīju, kā tikai daža pumpiņas, bet saprast vai tās bija vējbakas, tā arī nesapratu. Pēc tam vēlāk dok teica, ka var būt ka Mārtinš arī izslimoja vējbakas, bet ļoti vieglā formā, ar tikai dažām pumpiņām, bez T. Bet mazajai kolēģes meitai bija vairākas dienas T, viss vienās pumpās. Mēs nemaz īsti nevaram zināt tagad, vai jau esam slimojuši vai nē

Džersija

Man draudzene ir bijusi, tur jāpaņem numuriņš, gaida kamēr izsauc, tad mazliet varēsi attaisnoties, ja ir vēlme, un tad nolems par sodu. Cermas, ka tu tur viņiem parādīsi, ka nemaz īsti nebiji pie vainas

Džersija

ja vakarā būsi, varu pastāstīt, kā Tev rīkoties!

skice
Kaut kā likās, ka tu esi Ziepītī. Nu neko

westgirl
Visdrīzāk, ka Mārtiņs tiešām tās izslimoja, jo obligātais pumpu mīts ir nedaudz pārspīlēts. Daļa izslimo vispār bez redzamām pazīmēm. Bet, lai zinātu konkrēti, varat uztaisīt analīzes un vējbaku antivielām, tad zināsiet un nebūs pa velti vairs jāpotē Jātaisa uz Varicella zoster IgG un IgM, ja doka iedos nosūtījumu, tad bez maksas, ja ne, tad kaut kādi 10Ls laikam.

Luksiņš
Kur liksim mašīnu vakarā?

Starp citu, es šonakt sapņoju, ka pieķeru savu draugu vannā ar piepūšamo lelli . Pamodos konkrētā neomā, bet draugs tik smejas par sakritību, ka šovakar eju uz Sapņiem . Saka, ka lelle jau būšot priekšā

Nikky

Anna!
tas Tev ir pirms tusiņa drudzis

Anna!
Ko tik nevar nosapņot.

Ja Tu brauksi pāri Salu tiltam, tad stāvvietu var meklēt uz Avotu ielas, kas pāri Čakmarijas ielai turpinās kā mums vajadzīgā Blaumaņa iela. Parasti tur kādu vietu var dabūt, bet šovakar piektdiena, nez kā būs.Uz Blaumaņa ielas arī mašīnu var likt. Jācer, ka darbaļaudis jau būs aizbraukuši, bet tusētāji vēl nebūs atbraukuši.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111300