DECEMBRIS 2009 - strādā, tusē un mīļo decembrēnus!

zigzags

Slēdza zigzags.

Jācer, ka darbaļaudis jau būs aizbraukuši, bet tusētāji vēl nebūs atbraukuši.
Aha

Anna!
Tu gan esi izglītota šajos jautājumos...milzīgs Paldies tev

Kā liecina meteo.lv, sals nemaz nedomā atkāpties. Trešdienas naktī vispār paradoksu sola - Liepājā aukstāks nekā Alūksnē.

Hello

Esmu uz strīpas, vakarā būšu!!!! vakar biju iegājusi Sapņos un Kokteiļos, tur ir brīnišķīgs interjers! Mūs sēdināšot "uz skatuves", pašā dziļumā tur tāda vieta! Neuztraucieties, dziedāt nevajadzēs un arī skatuve ir 10cm augstāka par zemi, nevis riktīgs 1m

Dresskods - pilnīgi brīvs! Man ir melnas džinsas, garais tkrekls un žakete un kājās Crocs . Nav noskaņojums kleitai, un ja iešu dejot pēc tam uz pienu vai space dog, man pagājušā reizē riktīgi kleita traucēja, un ārā kā nekā joprojām saldētava. Man ienāca prātā, ka piemēram BBbārā ja ir laimīgā stunda, tad viņā arī jāsamaksā uzreiz tajā stundā. Sapņos arī varētu sataisīt dzeramo listi un vienu galdiņu noklāt ar dubultajiem pasūtītajiem kokteiļiem! tikai tad jums japārsūta man naudiņas, es varu nokāpt no biroja jau 18.00 un visu nodarīt, lai bārmenim nav zapara, bet mans maciņš ir sarucis, jo alga tikai nākamnedēļ un nevarētu par jums iepriekš samaksāt, ja nu liste sanāk baigi garā. Es sev taisos pasūtīt 2x2 kokčiki varbū vēl kāda grib šito ideju apstiprināt?

dolla

westgirl

Jā, mums Anna! ir tiešām gudra ne tikai šajā jautājumā vien - esmu jau iepriekš pārliecinājusies

Tiešām paldies tev, Anna!

RoziteM
Cik naudiņas vajadzētu pārskaitīt? Es spiedīšu uz bezalkoholiskajiem, domāju, ka pasūtīšu 1x2, ja gribēšu trešo, pasūtīšu vakara gaitā. Un man garšo visādi kokčiki.

Luksiņš
parasti jau tie kokčiki ap 3-4ls maksā. man kontā ir 40ls vēl pāris meitenes var pieteikties

VISPĀR IESAKU ŅEMT LĪDZI SKAIDRU NAUDU, JO TĀ VIEGLĀK PAR VISU BŪS MAKSĀT

RoziteM
Ok, tad pasūti man pēc savas gaumes ko bezalkoholisku, atdošu naudiņu uz vietas. Ja vajag, varu arī pārskaitīt iepriekš, jo man ir Tavi bankas dati.

Lotiņš

RoziteM
es domāju būt uz 18.30. tad jau paspēšu pati pasūtīt.

ok, neskaiti tad lai gan kontu jau ieskrējos un nosūtīju, nezinu gaidīju, ka būs 10x pasūtījumi hehe

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111300