DECEMBRIS 2009 - strādā, tusē un mīļo decembrēnus!

zigzags

Slēdza zigzags.
skice

oi, kokčiki, kokčiki.

Lotiņš
a varbūt tu man vari pasūtīt, jo varu neuzspēt?

dolla

oi, kokčiki, kokčiki.
žēl, ka uz Ādažiem nekursē nakts tramvajs

Džersija

Tā, biju veicī. Nopirku sev kurpes kā mierinājumu šīrīta besim . Izskatās, ka es uz tusu arī aizbraukšu, tikai nedzeršu neko izņemot ūdeni vai tēju. Es te ievēroju tās atslodzes saistībā ar mēness fāzēm un kā reizi šodien jāgavē

gaida kamēr izsauc, tad mazliet varēsi attaisnoties, ja ir vēlme, un tad nolems par sodu. Johaidī! Kā pie direktora skolā. Bļin. Moš labāk turēt vispār muti, ka neierubī augstāko soda mēru

Lotiņš

skice

dolla
žēl gan.

Džersija
neķer kreņķi, es Tev vakarā pastāstīšu, kā rīkoties!

dolla
man uz Jūrmalu arī nav nakts tramvaja! ja nepagūšu uz pēdējo mikriņu, paliek vēl cerība uz vīru! viņš gan droši vien piektdienas vakarā, skatoties hoķi, labprāt kādu aliņu iedzertu... redzēs! bet ņemot vērā, ka tik sen nekur neesmu bijusi, nāksies ziedoties!

RoziteM
būšu pusseptiņos un kokčikus 2x2 pati pasūtīšu! vēl jāizdomā, ko šovakar gribēsies!

skice

cebis
dolla
oficiāli jau Rīgā ar vairs nakts tramvaji nekursē. Kādreiz iet kāds kalpotājs, bet ne vienmēr ņem pasažierus. Pirms vairākiem gadiem, tad tramvajs naktī kursēja reizi stund;a-sarakstu zināju. bet pēdējos pāris gadus tā neesot. Bet nu varbūt tagad kas mainījies. sen neesmu pa naktīm blandījusies

Džersija

skice

nu, ko tusētājas, visas vēl guļ?

Es, kā jau teicu, no 7-iem augšā. labprāt būtu gulējusi, bet ko darīs, ka bērni tādi cīruļi.

Lotiņš
kā puikam?

skice

westgirl
sumināta vārda dienā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111300