DECEMBRIS 2009 - strādā, tusē un mīļo decembrēnus!

zigzags

Slēdza zigzags.
Lotiņš

Labrīt!

skice
Paldies, pagaidām labi. Naktī iedevām Nurofenu, K izdzēra kādus 200 ml ūdens un pēc kādas stundiņas aizmiga. Tagad šeptējas pa māju.

Uz basīti lielajam puikam līdzi aizbrauca vīrs. Un ko domājat - pretinieki neieradās.

Kā tusētājām? Vai galva nesāp?

Tusiņš ( cik nu es paspēju patusēt) bija jauks.

RoziteM
Gribētos foršos bilžukus.

skice
Kā aizbrauci?

Lotiņš

westgirl
Vārdiņdienā un

Labsrītiņš!

Nu tā, arī mana dāma jau no 8 mani uzmodināja,nekā darīt, manējais aizlaida uz Pūri, tur jābrauc no darba ekskursijā, jo šie laikam tirgos arī pūres produkciju, kafijas sīrupus jau tirgo. Jūtos puslīdz labi, jo plkst.2.00 jau biju gultā un labi vien ir, jo ,ja būtu aizlaidušas tālāk uz pienu un..., tad gan laikam būtu grūti, kā sacīt, laikā apstājāmies.Rīkle gan tāda pārbļauta.Bet vispār bija foršs tusiņš, man jau gribās vēl...Bērns bija ar tēti aizmidzis kā susurs, pat tā arī līdz 8.00 vairs ne reizi nepamodās.

westgirl-Daudz laimes un buču vārda dieniņā!

skice

Lotiņš
aizbraucu labi, man vēl tik jānorēķinās ar tevi.

Mūsmājās gan bijis gulēšanas cīniņš, mazā neguļ, raud, grib pie tēta, lielai par to smiekli nāk-tā ar gulēt nevar aiziet. tā nu tur cīnījušies, līdz paula aizmigusi tētim uz pleca istabā pie TV. Bet nu man tas kas-atbraucot, visi saldi šņāca savās gultās, ko vēl vairāk vajag

Un tusiņš bija dikti jauks

westgirl Arī virtuālā buča vārdadienā!!!

Lotiņš
Man jau sāp galva, varu tik iedomāties kā pārējām . Bet kakls laikam no bļaušanas sāp visām, ne? Nu man kārtīgi. Taču tusiņš bija superīgs!

BB81
Mēs ar Ebidu un Rozīti arī no piena ļoti ātri nosvīdām. Aizgājām paēst un 3jos jau biju mājās . Baigi miegs nāca

Kā pienotājām šodien? Klusums

Anna!
Kur bijāt vēl ēst?Ā, tu taču biji ar mašīnu, ja!

aniessa

Nu es ar esmu starp dzīvajām . Man pat pēc 6 jeb 7 kokcikiem nav pohu. Oij ir labi šodien.

A davai nākošo tusu taisam pie Lotiņa korporācijā, izdomājam -nu teiksim noteiktu vakara tēmu, sadomājam visādas jautras atrakcijas,kokčikus ar pašam varam gatavot. Būtu baigi labi ieviest šitādu ikmēneša tusēšanu , jeb nu reizi trijos mēnešos. Nu kaut kā tā Mēs kā reiz ar BB81 nosmējām, ka pie vakardienas mūsu visu kopā atstātās naudas, gan jau ka korporācijā varētu visu vakaru dzert Henesiju

Lotiņš
BB81
skice
Anna!
Paldies par sveicieniem...Pienotāja dzīva!!!

Jau no 9-iem augšā, mājās bijām ap 3:30, mazais ar tēti guļ jau otro miegu, es šiverējos priekš vārda svinībām!

Bet Pienā gan bija bardaks, braukt tur galīgi nebija jēgas, tikai tas ka elijota mums kokčus pa lēto sadabūja un apskatīt kā tur vispār!

aniessa
Es jau par to pašu, par to naudu pie Lotiņa mums būtu tāda ballīte! Bet SUK ar bija forši, man vismaz patika un Rozītei paldies par organizēšanu!!!

RoziteM-Jā ,paldies par organizēšanu.

A es tikko uzcepu pankūkas, nedaudz bija palicis piezpiens, pieliku klat,mmm feinas sanāca. E.jau guļ pirmo miedziņu jau otro stundu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111300