ĀRZEMNIECES gaida saulainas ziņas un turpina viena otru atbalstīt (***117***)

Tibis

Slēdza Tibis: "Pārceļamies! :)".

Te nu mēs esam izkaisītas plašajā pasaulē tālu viena no otras un tomēr bieži kopā:

# ASV – Evo Bic, grega, pinkk, Telma, Wallflower
# Beļģija – rabuu
# Dānija – inpo,
# Francija – cukury,
spocins
# Islande – Norn
# Luksemburga – Mrs.Pepper, pinus ponderosa, Ivy
# Nīderlande – iga, Dashuks
# Norvēģija – sun, iege
# Singapūra – Dacerons
# Somija – Helmi, Sintija.a
# UK - rossita, calenita
# Vācija - agucisz, ajia, Dilda, Libelle, Seany, zabete, zanjuk, inceens85, ReisaM, Pinska, Solta, danucis, Jaukums, Sanchy, *mincīc*, dacix

# Austrālija - snukums

# Ex - Betima (ex Zviedrija, ex Krievija), dūņu rūķis (ex Nīderlande), Tibis (ex Vācija). Vinja_ (ex Vācija)

LŪGUMS! Ja arī Tu vēlies pievienoties šim bariņam un vairs nedzīvo LV, raksti BOLDĀ: niku + mītnes zemi

http://www.calis.lv/forums/tema/18077382-arzemniecu-intriga-saglabajas-116/ - kā mācēju tā ieliku mūsu vecās pļāpas!

Turpinām pļāpāt, uzmundrināt, atbalstīt un pa retam sabārt viena otru!

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

sun

Tibis

sun

Mrs.Pepper

Nebija taa domaats, ka veicinat shaushanos... bet ir tak vecaaki, kas uzsver meiteneem taas princeshbuushanas un puikaam- piraati, brunjiinieki. Tas nebija konkreeti par jums vai kaa. Jauki tev nosvineeties!

Mrs.Pepper

sveiciens jubilejaa!

sun
kaa jums iet ar veseljoshanos?

Tibis

paldies par jaunu lapinju!

sun

iege
Mazajai ta ka labaak. Vakar bijaam pie dokas, parbaudija, ka nav nekads bakterials iekaisums, tikai viiruss tad. Virs gan taads shvaks, uzliko sho uz a/b, un klepo kaa traks.

sun
veseljojieties!

Tibis par lapiņu.

Mani šodien puika baigi nobaidīja - noģība no rīta Vismaz es domāju, ka tas bija ģībiens. Vēl tagad neesmu atjēgusies, jau visu internetu esmu par šo jautājumu izlasījusi un nu jau drusku nomierinājusies, bet tāpat laikam būs jāpierakstās pie dr. Pats viņš, protams, tagad uzvedas tā it kā nekas nebūtu bijis.

Dacerons

Mrs.Pepper

Es jau atkal iedomajos, ka jus ar viru abi, ap sturiem slepdamies, pa maju saudaties!

Bet par saujamiem man ari jasaka, ka te vairumam, ka neatzistu ierocus un visu laiku ari savam nekad veikala nepirku, ja vins kadu uzlukoja.Kaut gan vins nav isti uz ierociem, vienu bridi atpakal vins bija no kaiminu puikam saskatijies tadus Nerf guns - tur tadi polorona piesucekni nak ara un ar tadu sarkanu gaisminu var merket. Tad nu viena reize biju tada svarstigaka un nopirku vinam to saujamo, bet ar nosacijumu, ka nedrikst merket un saut uz cilvekiem un ari kaki, ko vins ari pilda un tagad vinam ir 2 tadas pistoles, viena vinam, otra vai nu man vai masai un tad pa kadam bridim vins liek, tiesi ka es iztelojos Piparu kundzi saudamies, vai nu man vai masai ar vinu saudities. Bet nu vinam ta sausanas atri apnik, vairak Lego un masinas ir ciena.

Un ja, tak Mrs.Pepper jubileja!!!

Un zalu kokteilis sun viram, lai top veselaks!

ajia
visu internetu esmu par šo jautājumu izlasījusi un nu jau drusku nomierinājusies

un kas tas vareeja buut? es laikam pierakstiitos pie daktera, droshiibas peec.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111310