ĀRZEMNIECES gaida saulainas ziņas un turpina viena otru atbalstīt (***117***)

Tibis

Slēdza Tibis: "Pārceļamies! :)".

*mincīc*

ja Tu manu komentaaru kaa reejienu uztveeri, tad es atvainojos. man tikai likaas jociigi, ka veel laaga vaacu valodu nezin, bet plaano jau par DE pilsoniibu.

Izlasi uzmaniigi Dildas ielikto linku un sapratiisi, ka Vaacija neatziist dubultpilsoniibu, ar dazhiem ljoti iipashiem iznjeemumiem.

manējie, puikas, arī ar lellēm šad tad spēlējas ik pa laikam man tiek pārmests, ka neesmu sašuvusi mūsu leļļu bēbim drēbītes, neesot ar ko pārģērbt...neesot kurpīšu, neesot gultiņas.. Tā ka.. spēles iet vaļā visdažādākās. Es laikam vairāk brīnos par to faktu, ka pirms dažām dienām nopirktu katram pa pistolei, tādai, kur liek iekšā tās patroniņas, viena no viņām maksāja 15 eiro, tik pēc tam nodomāju, ka tas tomēr ir sasodīti dārgi un vispār kā es varēju tādu štruntu par tādu naudu nopirkt! Tikai tāpēc, ka puisītim ļoti sagribējās Protams, ka pirmajās dienās panēsās, kamēr vēl jauna manta, pēc tam jau interese pāries.

Tibis
par lapiņu

Libelle
Es arī atvainojos. Varbūt par asu reaģēju. Miers bet plaano jau par DE pilsoniibu. Neplānoju.Bet agri vai vēlu par šo lietu tiks domāts un šis jautājums tiks pacelts. Tad nu gribu zināt kā tas notiek un kas no tā mainīsies.

Atbildes saņēmu. Paldies!

sun

Mrs. Pepper
Aarpraats, taks sievishkjis un veel ar patronaam... Labaak tieshaam buutu beebim gultinju nopirkusi

sun

Paklau, pasviediet ideju, miiljaas - ko veel pukju vietaa vareetu panjemt liidzi un uzdaainaat maaksliniecei uz izstaades atklaashanu?

jaunajai lapiņai.

Un Piparkundzei gaviļdienā. Daudz asu dieniņu!

Ātri pārmetu aci sarunām, būs jānāk vakarā iekomentēt. slimniekiem!

sun
Skatoties, kāds kontakts. Personisks vai virspusējs.

sun

Dilda
Personisks!

Gribas kaut ko miiju, bet ne lielu un daargu. Varbuut kaadu norveegju dizaina siikumu?

sun

Varbuut kaadu norveegju dizaina siikumu
laba doma, vari iemest aci www.norskdesign.no - tur gan lielaakoties viss ir liels un viticamaka arii daargs Veel jau var kaut ko no daanju dizaina, tiem ir kaut kas vairaak dazhaadas cenu grupaas.

ajia
Ui - jocīgi, ka viņš Tev tā. Kaut kāds skābekļa trūkums jau bija mazajam, ja apgāzās. Man reiz brālis noģība, jo negribēja ēst, ko mamma lika. Sabāza pilnu muti un gar zemi. Tāda gan bija viena reize. Labāk aizvedat pie doka, lai apskatās.

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111310