ĀRZEMNIECES gaida saulainas ziņas un turpina viena otru atbalstīt (***117***)

Tibis

Slēdza Tibis: "Pārceļamies! :)".

zanjuk

Veseljojieties visi

Man maz'akajiem pec nedeljas ari brivlaiks un abi prasas uz Latviju, bet man uz ziemu negribas. Rigas dzivoklis ari esot auksts, teicu, ka gaidisim siltaku laiku un tad brauksim

ajia
Labāk pierunā braukt uz siltāku laiku. Mums te vēl nākamo nedēļu sola -30. Brr - jau apnicis.

Kā Tev mazajam?

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

Tibis

Kā Tev mazajam? Labi, it ka nekas nebutu bijis. Bet ar musu bernu arstu, protams, sakontaktesim par sho. Izradas viirs ari vienreiz ir gjiibis vnk. izkapjot no dushas..

ajia
Varbūt aug un kāds nerviņš tika nospiests. Kas to lai zin un saprot no tiem mazuļiem. Reizēm notiek tādas lietas, kas nevienam nav skaidras.

Ja izdomājat braukt uz LV, tad dod ziņu. Mēs kādas dienas tajā laikā pa Rīgu būsim.

Labriit.

Man vakar bija internacionaala pasedeeshana Koleegje piezvaniija un uzaicinaaja paseedeet vieteejaa krogaa. Tad nu mees tur seedeejaam - latviete, poliete, 2 indieši, 3 anglietes un 2 francuuzietes. vispaar man tieshaam bija jociigi, jo joki vinjiem taadi - nekaadi, man vismaz smiekli nenaaca. toties , kad es patiecu kko , kas man likaas smiekliigi, vinji uz mani skatiijaas ar izvalbiitaam aciim pashaas paseedeeshanas beigaas izraadiijaas, ka nevienam nav ne mazaakaas nojausmas, ka Latvija jau sen kaa neatkariiga valsts un mees neesam Krievija aaa, tas mani taa satracinaaja, vnk nenormaali, pat nezinu, kaapeec. aizgaaju. nopirku kebabu un devos maaajaas...

Ja kāds grib eglēm pāri augt,
Tad vispirms ir jāprot pāraugt smilgām.

B.Saulītis

izraadiijaas, ka nevienam nav ne mazaakaas nojausmas, ka Latvija jau sen kaa neatkariiga valsts un mees neesam Krievija
vai tas var buut !

iege
var. un pats ''labaakais'' ka vinji visi bija koleegji. straadaa EuroStar (www.eurostar.com)

B.Saulītis

Jā - un, diemžēl, tas ir tikai normāli (viņiem) domāt, ka LV ir Krievijā...

Tibis
normaali tiem, as nestraadaa starptautisko paarvadaajumu uznjeemumaa

B.Saulītis

rossita
Es uzskatu, ka arī tiem tas nav normāli...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111310