ĀRZEMNIECES gaida saulainas ziņas un turpina viena otru atbalstīt (***117***)

Tibis

Slēdza Tibis: "Pārceļamies! :)".

Tibis
Jā, re, kā tās valstu tradīcijas atšķiras.

vecā trakā kaimiņu Kiča būtu klāt. izklausās laba kaimiņiene.

Dilda

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

Tibis
A man kaimiņos ir svētā ģimene - Jozefs (Jāzeps) un Marija. Nē, dēlu nesauc Jēzus.

Nu, ko šodien ēdam?

Dilda
7 kivi uzreiz.

A kāpēc dēls nav Jēzus?

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

Tibis
Hā, ielieku - lielā Milka, ar riekstiem. Kaut gan, viss var būt, ka kivi Tev tikai aperitīva vietā.

Dēls ir Vitālijs. Ukraiņiem jau tikpat kā Jēzus, nu - Kļičko.

es tik garu paltraku par tradicijam ierakstiju, bet nets sutot uzkaras otreiz slinkums ..

Dzivojam loti laba kabatina, tuvas attiecibas ar kaiminiem, ar 2 sievietem man veidojas loti draudzigas attiecibas.. ta ka neviens jau ipasi tos datumus ari neslepj, jo ta jau ir dala no tradicijas

Sovakar kaimini durvis puskoja, maniem berniem tada zinkariba, gaja ara aprunaties Lielajam paludzu lai saskaita cik vini tur ir, tad zinu jau cik uz brokastim gaidit

Galdi rita kafijai uzklati, rit no rita tika kafija jasataisa un sieri uz platem jasakarto

Sovakar edam picu no vietejas picerijas-nebija laika istu edienu taisit, jo pedeja bridi sadomaju ritdienai melnus galdautus sasut Saldaja tikai kafija, jo slinkums celtieskajas un ko citu meklet

sun

inpo
Kapec melnus? Seeras vai`?

Bet, ja nopietni, shausmas, kas Japaanaa notiek Shaadas dabas katastrofas liekas tik baisas, jo pilniigi nekontroleejamas....

inpo
vai cik interesanta tradiicija - nekad nebuutu to iedomaajusies!

sun
Es arii par to Japaanu vien shodien domaaju. Mans virs pirms 3 gadiem tieshi shitajaa laikaa bija Japaanas braucienaa ar darbu - 2 nedeeljas brauca apkaart un skatiijaas arhitektuuru. Atbraucis maajaas straastiija, ka paaris reizes esot jutushi "drebinaashanu" - kaadas 3 balles, bet sajuutas esot bijushas diezgan nepatiikamas. Shoreiz runa ir par 3 reizes lielaakaam drebinaashanaam.

inpo
Tiešām, saintriģēji ar tiem melnajiem galdautiem.

sun
Radio ziņas klausoties vēl nelikās tik traki, bet kad tv paskatījos... Tās ainas ar graujošajām ūdens masām un tā bezcerība izglābties, vienkārši neaptverami.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111310