ĀRZEMNIECES gaida saulainas ziņas un turpina viena otru atbalstīt (***117***)

Tibis

Slēdza Tibis: "Pārceļamies! :)".

Dilda
sun

Nekadu intrigu Man melna krasa vienkarsi patik un loti labi interjera iederas.. Kopa ar sarkanam salvetem loti smuki sanaca ..

Ja, sausmas kas Japana notiekas..Tas dabas katastrofas klust trakakas un trakakas..

Man isteniba butu jagul, bet maza meitene sudzas par visadam kaitem-tad ausis sap, tad kajas, tad kakls.

Mūsu Aijām jauku vārdiņdienu!

inpo
Priecīgi!

Nav patiesas jautrības bez tīras sirdsapziņas.

Aijaam vaarda dienaa!!!

Un inpo vara kaazaas!

Mums ir jauni kaiminji Jauns paaris ar 3 beerniem Visi vecumaa apmeeram kaa maneejie Feini, ka muusu pensionaaru ielaa dziiviiba paraadaas

zanjuk
Tagad tik ar kaimiņiem līdzsvaru vajag!

Mes pabijam Berliinee, bija jauki

Tibis
zanjuk
Paldies par sveicieniem varda diena! un no manis vaardamaasaam ari nokavejies sveiciens!

inpo

kaazu jubilejaa

Vispar jocigi, ka svin 12.5, es pat nezinu, kad man pusgads no kaazu gada Mes shovasar varesim svinet musu kopdzives pilngadibu.

Pēdējās izmaiņas: ajia, 13.03.2011 19:49:24.

jums no mums mūsu kāzu dienā!

Tibis
Jums arii shodien? Tad juus inpo sudrabkaazu pusee esat ietraapijushi. Vareejaat kopaa brokastot Kaads tad jums cipars, arii nav nekaads mazais gan jau... 12?

Apsveicu!

ajia
Paldies!

Mums tieši šodien. Oficiāls cipars 7. Neoficiālais stipri lielāks.

Tibis
No mums kaazu dienaa!

Mums shogad buus 10 gadi. Nu, ne preceetiem, bet kopaa buushanas

Shodien bijaam beernu daarzu futbola turniiraa Muuseejie panjeema 4.vietu. Mans staaveeja vaartos un dikti malaciigi ciiniijaas. Esam apmierinaati un dikti lepni

Tibis
Tagad tik ar kaimiņiem līdzsvaru vajag!
Ai, nu beidz! Skatos, kaa mani aug... nu jau lieli un patstaaviigi! Un to arii riktiigi izbaudu, bet... atkal gribaas par kaadu mazu ruupeeties Bet nu dzenu taas nepraatiigaas domas prom!

zanjuk

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111310