AUGUSTS 2007 VECAIS IEKŠ CĀĻA - JAUNĀ :)

eljuks

Slēdza eljuks.
runchpele

Izdauzījāmies ar Gati pa āru, sakārām pilnu koku ar speķi un sēkliņām putniem. Tā arī nesaštukojām nekur aizbraukt, laikam rīt uz to kino dosimies.

Tā garlaicīgi bez vīra, jāķeras klāt kulinārām izvirtībām. Taisīšu risotto ar dārzeņiem un sēnēm un teriyaki vistu stilbiņus.

muusu gjimenei

2 words guys hate DONT&STOP unless you put them together

Sveikas! Zaniitei vardinsvetkos!

Aljaskai dzimshanas dienaa!

a es arii jau kuro dienu tik cepu visadas no kruasanveidigas miklas kukas, abolbananu utt..un kruasanus un picas. Tagad bijam arii parkaa izspelejas berni.

Meitenes kuras pa virtuvi rosas, kada nezin kaa var meli varit liellopu? Tb kaa to pasakumu dara, tik ljoti sagribejas meli a nekad neesmu taisijusi, nopirkt gan nopirku ar acim vajag tak.

Izdzershu desperados un kjershos pie shmoreshanas.

Lian4iks

es mēli uz nakti lieku "marinēties" sāls un cukura maisījumā. Tad otrā dienā liek vārīties, noputo, pievieno garšsaknes un uz lēnas uguns vāra 2-3 stundas (pēdējā pusstundā pievieno arī lauru lapas, piparus). Kad mēlē viegli iedurt, ir gatava. Strauji atdzesē ledusaukstā ūdenī un nomizo.

muusu gjimenei

runchpele
uhh...a es jau uzliku varities, noputoju un pieliku piparus un lauru lapas.Ups butu zinajusi, par to marineties.

Lian4iks
nu nav jau nekas traks, tāpat garšīgi būs

muusu gjimenei

Es te iepērku kino biļetes. Gatis mani tomēr pierunāja rīt uz kino. Un ieraudzīju filmu, ko ļoti gribu redzēt, tad nu nopirku mums ar vīru biļetes uz kāzu jubilejas dienu.

http://www.forumcinemas.lv/movie/6793/

muusu gjimenei

Lian4iks
oo, desperado manam vecaakajam ir miiljaakais alinsh

runchpele
uz multeni bijaam ar abiem mazajiem. ljoti patika. meita uzreiz peec seansa teica, davai, ka ejam otrreiz. lielais maajaas no kompja shamo ielaadeeja, un mazie ik pa briidim pabolaas. par bardemu arii iefanoju. ne tikai taapeec, ka vinsh spaanis

Lusilla
pie tam filmas darbība Barselonā. Mums abiem ar vīru šī pilsēta dikti mīļa. un Tēma ar aktuāla par 40 gadniekiem

muusu gjimenei

muusu gjimenei

Lusilla
maajaas no kompja shamo ielaadeeja, un mazie ik pa briidim pabolaas.
ee, kur dabūjāt? Man arī meita visu laiku prasa, bet vēl nekur pagaidām neatrodu - spāniski gluži man nederēs, bet angliski gan būtu ok.

runchpele
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/366727-kino_citadele_navejosi_sasauj_virieti
ak jē

Kas runā to, ko grib, dabūs dzirdēt to, ko negrib.

mazais mezhoneens

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111407