AUGUSTS 2007 VECAIS IEKŠ CĀĻA - JAUNĀ :)

eljuks

Slēdza eljuks.

Rozamunde
un kas būs, ka brālis sāks mest aci uz Emīla meitenēm
Un otrādi...

Krokuss
Prasi runchpelei padomu.

Prasi runchpelei padomu.

Krokuss

Mans vēl nekur nelien, tad nu nav nekādas audzināšanas Man jau pusgadu lielajai ir jāatgādina, ka nav viss jābāž mutē, jo viņai patiešām viss atkal tiek bāzts mutē, riebjas, bet nezinu ko darīt.

Iedomājos, kas būs, kad brālis sāks līst pa riktīgam
Gatis vakar brāļa kompi noformatēja tā, ka tas tikpat tukšs kā no veikala atnests. pat desktops tukšs, visas ikonas izdzēstas

muusu gjimenei

2 words guys hate DONT&STOP unless you put them together

un, jā, ballītes bez Gata nekādi. Sestdien ar pats bija sapucējies un izklaidēja brāļa ciemiņus ar savām grāmatām un mantām, kamēr mēs ar vecāko pa izstādi.

muusu gjimenei

runchpele
Gatis vakar brāļa kompi noformatēja tā, ka tas tikpat tukšs kā no veikala atnests. pat desktops tukšs, visas ikonas izdzēstas
un ko brālis?

Krokuss
labi, ka tas bija Kārļa kompis, tur nekā īpaši vērtīga nebija. ja būtu Dāvja, tad gan atrautos.

muusu gjimenei

eu tir sīkie kā sarunājuši - man Amanda arī sākusi agrāk celties ap 7,7.30,ja gulētu visu nakti,galīgi neiespringtu,bet viņa man vēljoprojām 3x ceļas,ja ne ēst,tad paraudāt,vai papļāpāt

nu jau 2 nedēļas aktīvi šūpojas celīšos un stutējas uz dupša sāna

Estere pabija 3 ned mājās,bija apslimusi,un Amandai bronhīts pa 2 lāgi sanāca ,tupējām visas iekšā,ārā netikām,garīgais galīgi nebija ,tamdēļ arī visu laiku esmu kā putās te noņēmusies

Krokuss
Estere ik pa brīdim ieminas par Emīlu,jo tak atvilknē vīriešu zeķītes stāv

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18111407